Canon Pro Camcorders

Професійні відеокамери

Виняткова продуктивність, надзвичайна зручність

Canon XF605

Універсальна відеокамера для трансляцій у якості 4K із підтримкою розширених функцій АФ, можливостей підключення і потокового передавання для складних творчих процесів.

Докладніше

Lifestyle Day

Canon XA75

Професійна відеокамера з CMOS-сенсором 4K розміром 1,0 дюйма. Завдяки технології автофокусування Dual Pixel CMOS, 15-кратному оптичному збільшенню, 5-ступеневій стабілізації, 3G-SDI, виходу HDMI і UVC.

Докладніше

Canon XA75

Canon XA70

Професійна відеокамера з CMOS-сенсором 4K розміром 1,0 дюйма. Завдяки технології автофокусування Dual Pixel CMOS, 15-кратному оптичному збільшенню, 5-ступеневій стабілізації, виходу HDMI та UVC.

Докладніше

Canon XA70

Canon XA65

Професійна відеокамера 4K із 1/2,3-дюймовим CMOS-сенсором. З вдосконаленим автофокусом, 20-кратним оптичним збільшенням, 5-ступеневою стабілізацією, 3G-SDI, виходом HDMI та підтримкою UVC.

Докладніше

XA65

Canon XA60

Професійна відеокамера 4K із 1/2,3-дюймовим CMOS-сенсором. З вдосконаленим автофокусом, 20-кратним оптичним збільшенням, 5-ступеневою стабілізацією, виходом HDMI та підтримкою UVC.

Докладніше

XA60

Серія XF

Серія XA

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Відкрийте для себе професійні рішення Canon для відео та переосмисліть свої творчі можливості.

Вразливі документальні фільми, цікаві камерні драми, відзначені нагородами повнометражні фільми — професійні рішення Canon для відео виведуть будь-який творчий продукт на нову висоту.