Відеокамери

Canon XA75

Професійна відеокамера з CMOS-сенсором 4K розміром 1,0 дюйма. Завдяки технології автофокусування Dual Pixel CMOS, 15-кратному оптичному збільшенню, 5-осьовій стабілізації, 3G-SDI, виходу HDMI і UVC ця відеокамера стане вашим універсальним робочим інструментом.

Технічні характеристики

 • 4K UHD / 25P

  MP4 до 150 Мбіт/с і XF-AVC до 160 Мбіт/с

 • 15-кратне оптичне збільшення

  Ширококутне збільшення 25,5–382 мм у форматі 4K (еквівалент плівки 35 мм)

 • Обробка відео високої чіткості з надлишковою вибіркою

  Сенсор 4K UHD дозволяє створювати зображення неперевершеної якості у форматі Full HD

 • Оптична стабілізація зображення

  Високоефективна оптична та динамічна 5-осьова стабілізація зображення

 • Інфрачервоний режим

  Знімайте високоякісне відео за умов поганого або відсутнього зовнішнього освітлення в інфрачервоному режимі

 • сенсорний екран

  Легке керування фокусом і камерою через сенсорний екран із діагоналлю 3,5 дюйми

 • Чотириканальний звук

  Лінійна імпульсно-кодова модуляція та 2 роз’єми XLR і вбудований мікрофон

 • Два гнізда

  Два гнізда для одночасного або естафетного записування через SD-карту

 • USB-C

  Транслюйте відео в прямому ефірі через Mac чи ПК1 або GPS-приймач Canon GP-E2

Представляємо камеру XA75

Відеокамера 4K із CMOS-сенсором розміром 1,0 дюйма, 15-кратним оптичним збільшенням, 5-осьовою стабілізацією, технологією автофокусування Dual Pixel CMOS, 3G-SDI, а також виходом USB-C для прямих трансляцій UVC1.
Canon Camera

Компактна професійна відеокамера 4K UHD

Робіть приголомшливі кадри у форматах 4K UHD та Full HD завдяки 1,0-дюймовому CMOS-сенсору 4K та процесору обробки зображень DIGIC DV6. Обробка відео високої чіткості з надлишковою вибіркою дає змогу знімати у форматі Full HD за допомогою сенсора.

Об’єктив 4K із 15-кратним оптичним збільшенням

Об’єктив Canon підтримує фокусні відстані від 25,5 до 382 мм (еквівалент плівки 35 мм). Цифрове збільшення охоплює 300-кратний діапазон із 5-осьовою стабілізацією зображення.

Canon Camera
Canon Camera

Швидке та точне фокусування з визначенням обличчя

Регульована швидкість фокусування та вдосконалена технологія автофокусування Dual Pixel CMOS забезпечують швидке й точне фокусування. Використовуйте 3,5-дюймовий РК-дисплей, щоб встановити фокус, торкнувшись потрібної точки автофокусування. Функції автофокусування з визначенням та відстеження обличчя доступні, коли ручне фокусування встановлюється за допомогою кільця фокусування/масштабування.

Гнучкі можливості записування із підтримкою XF-AVC і MP4

Обирайте формат записування: XF-AVC або MP4. Камера підтримує запис у форматі XF-AVC 4K UHD зі швидкістю 160 Мбіт/с у режимі 25 кадр/с та у форматі Full HD зі швидкістю 45 Мбіт/с у режимах 50 кадр/с / 50 зобр/с / 25 кадр/с. Для менших файлів камера забезпечує запис у форматі MP4 4K зі швидкістю 150 Мбіт/с у режимі 25 кадр/с або у форматі Full HD зі швидкістю 35 Мбіт/с чи 17 Мбіт/с у режимах 50 кадр/с / 25 кадр/с.

Canon Camera
Canon Camera

Низка функцій зйомки

Параметри виведення включають систему 3G-SDI, одночасне резервне копіювання та естафетний запис через дві SD-карти та інфрачервоний режим. Під час професійної зйомки знімайте в режимі уповільненої зйомки у Full HD з уповільненням x0,5 або в режимі прискореної зйомки у 4K/Full HD з прискоренням до x1200. Зіставлення кольорів з іншими камерами Canon підтримується через спеціальне меню зображення.

Пряма трансляція та багато іншого

Транслюйте потокове HD-відео через UVC1 на комп’ютері або додавайте позначку дати й часу за рахунок підтримки запису OSD. Два роз’єми XLR на знімній ручці та 4-канальна лінійна імпульсно-кодова модуляція надають професійні параметри для виведення звуку.

Canon Camera
XA75

Комплектація

Підпишіться на новини про Canon XA75

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon XA75, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини й запрошення на місцеві заходи.

Додаткові аксесуари

 • bp-828

  Акумуляторна батарея BP-828

  Інтелектуальний літієво-іонний акумулятор високої місткості (2670 мА·г), рекомендований для тривалих фотосесій.
 • bp-820

  Акумуляторна батарея BP-820

  Інтелектуальний літій-іонний акумулятор стандартної ємності (1780 мАгод).
 • cg-800

  Зарядний пристрій CG-800

  CG-800 — це аксесуар для заряджання акумуляторів без відеокамери.
 • tl-h58

  Телеконвертер TL-H58

  Цей телеконвертер із можливістю 1,5-кратного збільшення максимальних налаштувань оптичного масштабування відеокамери робить віддалені об’єкти ще ближчими.
 • WA-H58

  Ширококутна насадка WA-H58

  Завдяки 0,75-кратному збільшенню максимальних налаштувань оптичного масштабування відеокамери ця ширококутна насадка дозволяє розширити поле огляду або здійснювати зйомку в обмеженому просторі.
 • rc-v100

  Пульт ДК RC-V100

  Кабельний пульт дистанційного керування дає змогу керувати всіма функціями камери.
 • GP-E2

  Приймач GPS GP-E2

  З приймачем GP-E2, який дозволяє позначати сюжети мітками GPS і вести журнал реєстрації, ви точно знатимете, де велася зйомка.

Подібна продукція

 • Відеокамери

  XA70

  Професійна відеокамера з CMOS-сенсором 4K розміром 1,0 дюйма. Завдяки технології автофокусування Dual Pixel CMOS, 15-кратному оптичному збільшенню, 5-ступеневій стабілізації, виходу HDMI та UVC.
 • Відеокамери

  XA65

  Професійна відеокамера 4K із 1/2,3-дюймовим CMOS-сенсором. З вдосконаленим автофокусом, 20-кратним оптичним збільшенням, 5-ступеневою стабілізацією, 3G-SDI, виходом HDMI та підтримкою UVC.
 • Відеокамери

  XA60

  Професійна відеокамера 4K із 1/2,3-дюймовим CMOS-сенсором. З вдосконаленим автофокусом, 20-кратним оптичним збільшенням, 5-ступеневою стабілізацією, виходом HDMI та підтримкою UVC.
 • XA50/XA50

  CMOS сенсор типу 1.0, компактна 4K відеокамера із технологією автофокусування Dual Pixel CMOS, 15-кратним оптичним збільшенням та системою 3G-SDI (лише для моделі XA55)

Схожі статті

 1. Аудіовихід через USB не підтримується