Доступність у Canon

Зобов’язання Canon щодо доступності

Налаштування можливостей

Підвищення доступності на нашому сайті

Контактні дані


Заява про доступність веб-сайту Canon Europe від жовтня 2023 р.


Зобов’язання Canon щодо доступності

Canon Europe зобов’язується робити веб-сайти, програми та цифрові сервіси якомога доступнішими. Наша мета — поєднати привабливі можливості для користувачів із високим рівнем доступності й інклюзивності, щоб кожен міг використовувати наші цифрові сервіси, навіть за наявності спеціальних потреб. Це одна зі складових нашого зобов’язання жити та працювати разом задля спільного блага всіх людей, незалежно від культури, звичаїв, мови чи раси. Це наша корпоративна філософія Kyosei — глибока віра, яка є основою всього, що ми робимо. У розробці сайту, застосунків і вмісту ми дотримуємося передових практичних рекомендацій із забезпечення доступності, як-от WCAG 2.1 та ISO 30071-1.

Адаптація інтерфейсу до ваших потреб

Цей сайт призначений для використання на умовах «як є», але за потреби на ньому можна скористатися спеціальними можливостями, зробивши певні налаштування відповідно до індивідуальних потреб. Наприклад, можна ввімкнути озвучування вмісту сайту, змінити колірну схему або збільшити розмір тексту.

Якщо ці функції можуть стати вам у пригоді, радимо відвідати сторінку

Як користуватися веб-інтерфейсом у зручний для себе спосіб: поради щодо налаштування комп’ютера. Тут ви можете прочитати поради та переглянути відео про те, як створити зручні для себе умови за допомогою наявних спеціальних можливостей на комп’ютері, телефоні чи планшеті або інсталювати спеціальні засоби.

Підвищення доступності на нашому сайті

Завдяки експертній оцінці доступності та тестуванню нашого сайту людьми з обмеженими можливостями ми дізнаємося, як покращити його доступність, і плануємо запровадити відповідні покращення. Наразі ми працюємо над виправленням наведених далі проблем.

  • Ми перевіряємо альтернативний текст сайту та виправляємо розбіжності.
  • Ми працюємо над наданням аудіоописів для додаткових відео.
  • Ми також перевіряємо структуру деяких елементів нашого сайту, щоб вони були інтуїтивно зрозумілими та логічними під час читання програмами зчитування з екрана.
  • Ми перевіряємо кольори деяких посилань на нашому сайті, щоб їх було легше ідентифікувати, коли текст є посиланням.
  • Ми перевіряємо кольори тексту та фону деяких текстів і піктограм на нашому сайті, щоб їх можна було легко читати, і додаємо можливість збільшувати будь-який текст у браузерах.
  • Ми працюємо над покращенням доступності меню та банера файлів cookie на нашому сайті.
  • Ми працюємо над покращенням роботи деяких елементів нашого сайту для користувачів, які користуються лише клавіатурою.
  • Ми перевіряємо кодування наших сторінок, щоб слова на них добре вимовлялися під час читання програмами зчитування з екрана.

Якщо будь-яке з цих поточних обмежень заважає вам отримувати потрібну інформацію з нашого сайту або користуватися його сервісами, зверніться до нас за адресою accessibility@canon-europe.com, і ми з радістю допоможемо.

Повідомте нам про проблеми з використанням цього сайту

Ми завжди прагнемо покращити доступність нашого сайту, тому якщо вам складно користуватися якимись із його можливостей, повідомте нам про це за адресою accessibility@canon-europe.com. Щоб ми могли швидше зрозуміти суть проблеми, просимо надати в запиті інформацію згідно рекомендацій документу Звернення до організацій у зв’язку з відсутністю спеціальних можливостей на веб-сайтах (Contacting Organisations about Inaccessible Websites).

Ми будемо вдячні за всі конструктивні відгуки стосовно доступності або зручності використання нашого сайту й уважно їх розглянемо.

Цю заяву про доступність востаннє було оновлено в жовтні 2023 р. Вона відповідає рекомендаціям щодо заяв із забезпечення доступності, викладеним у міжнародному стандарті ISO 30071-1.