Доступність у Canon

Зобов’язання Canon щодо доступності

Налаштування можливостей

Підвищення доступності на нашому сайті

Контактні дані


Заява про доступність веб-сайту Canon Europe від липня 2020 р.


Зобов’язання Canon щодо доступності

Canon Europe зобов’язується робити веб-сайти, програми та цифрові сервіси якомога доступнішими. Наша мета — поєднати привабливі можливості для користувачів із високим рівнем доступності й інклюзивності, щоб кожен міг використовувати наші цифрові сервіси, навіть за наявності спеціальних потреб. Це одна зі складових нашого зобов’язання жити та працювати разом задля спільного блага всіх людей, незалежно від культури, звичаїв, мови чи раси. Це наша корпоративна філософія Kyosei — глибока віра, яка є основою всього, що ми робимо. У розробці сайту, програм і вмісту ми дотримуємося практичних рекомендацій із забезпечення доступності, зокрема WCAG 2.0 та ISO 30071-1.

Адаптація інтерфейсу до ваших потреб

Цей сайт призначений для використання на умовах «як є», але за потреби на ньому можна скористатися спеціальними можливостями, зробивши певні налаштування відповідно до індивідуальних потреб. Наприклад, можна ввімкнути озвучування вмісту сайту, змінити колірну схему або збільшити розмір тексту.

Якщо ці функції можуть стати вам у пригоді, радимо відвідати сторінку

BBC — в Інтернеті як удома, або як користуватися веб-інтерфейсом у зручний для себе спосіб: поради щодо налаштування комп’ютера. Тут ви можете прочитати поради та переглянути відео про те, як створити зручні для себе умови за допомогою наявних спеціальних можливостей на комп’ютері, телефоні чи планшеті або інсталювати спеціальні засоби.

Підвищення доступності на нашому сайті

Ми запропонували людям з особливими потребами перевірити наш сайт, щоб дізнатися, як покращити його доступність, і тепер плануємо запровадити відповідні можливості. Наразі ми працюємо над виправленням наведених далі проблем.

 • Ми збільшуємо кількість відеороликів, які містять субтитри, тексти голосового супроводу та аудіоописи. Якщо у вас виникли труднощі з переглядом наших відеоматеріалів, зверніться до нас за адресою accessibility@canon-europe.com.
 • Ми перевіряємо альтернативний текст (опис) сайту та виправляємо будь-які розбіжності.
 • Ми працюємо над узгодженням навігації на нашому сайті, а також над покращенням видимості рамок, якими виділяються елементи, вибрані на сторінці.
 • Ми перевіряємо доступність навігації сторінками сайту та невдовзі додамо посилання для швидких прямих переходів.
 • Ми узгоджуємо підписи елементів навігації та покращуємо інформацію, яка надається для певних посилань, щоб зробити їх зрозумілішими для користувачів екранних дикторів.
 • Ми вдосконалюємо повідомлення про помилки для полів вводу на сторінках підтримки та зв’язку з нами. Якщо у вас виникли труднощі з використанням наших форм, зверніться до нас за адресою accessibility@canon-europe.com.
 • Ми покращуємо можливості вибору камер і об’єктивів за допомогою клавіатури.
 • Індикатори вартості в засобі порівняння камер позначаються різними кольорами, що покращує сприйняття інформації. Наразі ми шукаємо нові способи надання такої інформації для тих, хто має труднощі з розрізненням кольорів. Ми також перевіряємо кольори тексту й фону на сайті, щоб забезпечити легкість читання, і додамо можливість збільшувати будь-який текст у браузерах.
 • Щоб зрозуміти певні елементи на сторінках продуктів, деяким користувачам потрібна допомога. Ми плануємо додати вказівки, щоб зробити ці елементи зрозумілішими.
 • У деяких місцях екранні диктори можуть не вимовляти слова мовами, що відрізняються від основної мови сторінки. Ми намагаємося це виправити.
 • З метою забезпечення спеціальних можливостей деякі функції сайту використовують WAI-ARIA. Цей стандарт підтримують браузери на всіх сучасних комп’ютерах, планшетах і телефонах. Однак на старих пристроях з Android 4.1 така підтримка відсутня. Якщо у вас телефон або планшет з Android 4.1 і виникли труднощі з використанням цього сайту, радимо оновити операційну систему на пристрої до новішої версії.

Якщо будь-яке з цих поточних обмежень заважає вам отримувати потрібну інформацію з нашого сайту або користуватися його сервісами, зверніться до нас за адресою accessibility@canon-europe.com, і ми з радістю допоможемо.

Повідомте нам про проблеми з використанням цього сайту

Ми завжди прагнемо покращити доступність нашого сайту, тому якщо вам складно користуватися якимись із його можливостей, повідомте нам про це за адресою accessibility@canon-europe.com. Щоб ми могли швидше зрозуміти суть проблеми, просимо надати в запиті інформацію згідно рекомендацій документу Звернення до організацій у зв’язку з відсутністю спеціальних можливостей на веб-сайтах (Contacting Organisations about Inaccessible Websites).

Ми будемо вдячні за всі конструктивні відгуки стосовно доступності або зручності використання нашого сайту й уважно їх розглянемо.

Цю заяву про доступність востаннє було оновлено в липні 2020 р. Вона відповідає рекомендаціям щодо таких заяв, викладеним у міжнародному стандарті ISO 30071-1.