EOS DSLR Cameras

Цифрові дзеркальні камери EOS

Наша лінійка камер EOS забезпечує чудову якість зображення, незалежно від майстерності фотографа.

Дізнайся про деталі

Безкомпромісні дзеркальні камери Canon пропонують широкий динамічний діапазон, щоб ви могли зберегти деталі світла й тіней на зображеннях із низьким рівнем шуму для створення приголомшливих портретів. Ці камери спроектовані щоб створювати професійні знімки, кожного разу, коли в нею користуєтесь.

Найостанніші вироби

Нова цифрова дзеркальна камера

Насолоджуйтесь новими рівнями якості зображення. Наші нові камери DSLR мають найновішу оптичну технологію компанії Canon та інноваційні функції дизайну, завдяки чому ви можете знімати кожну мить у надзвичайних деталях.

EOS 90D

EOS 90D

Дзеркальна камера EOS 90D, яку оснащено усіма найновішими функціями наближає вас до об’єкту зйомки, дозволяє знімати ще швидше та закарбовувати зображення у неймовірній 32,5 мегапіксельній якості

Докладніше

Лінійка бездзеокальних камер

Шукаєте щось конкретне? Уточніть умови пошуку
Фільтр за:

Canon EOS 2000D

EOS 2000D

Неперевершені фотографії відзняті 24,1-мегапаксельною камерою та відео у форматі Full HD. Розширюйте можливості втілення своїх творчих ідей разом із цифровою дзеркальною камерою.

EOS 250D

EOS 250D

Найлегша дзеркальна камера в світі з екраном із змінним кутом нахилу*, функціями Canon DIGIC 8, можливістю знімати відео у форматі 4K та додатком Creative Assist.

EOS 4000D

EOS 4000D

Насолоджуйтесь високою якістю та творчими можливостями фотозйомки, притаманними цифровим дзеркальним камерам, та відео у форматі Full HD зі зручною 18-мегапіксельною камерою EOS.

Canon EOS 750D

EOS 5D Mark IV

Хай що б ви не знімали, ви неодмінно отримаєте виняткову якість зображення й належну продуктивність.

Canon EOS 750D

Удосконалена версія моделі EOS 5DS із роздільною здатністю 50,6 МП. з низькочастотним фільтром для неперевершеної різкості зображень.

Докладніше

Canon EOS 6D Mark II

EOS 6D Mark II

Незалежно від того, чи працюєте ви над масштабними проектами, чи лише удосконалюєте свої навички, EOS 6D Mark II допоможе вам зробити наступний крок.

EOS 77D

EOS 77D

Отримайте більше контролю над зйомкою із дзеркальною камерою, створеною для творчих людей

Canon EOS 850D FRT pack shot

EOS 850D

Зробіть крок назустріч творчості, знімайте красиві деталізовані фотографії та вражаючи фільми у форматі 4K з легким та зручним підключеним до камери, яка надихає.

Canon EOS 90D

EOS 90D

Дзеркальна камера, яку оснащено усіма найновішими функціями наближає вас до об’єкту зйомки, дозволяє знімати ще швидше та закарбовувати зображення у неймовірній 32,5 мегапіксельній якості.

EOS-1D X Mark III

EOS-1D X Mark III

Життя складається з моментів, що ніколи не повторюються. Камера EOS-1D X Mark III допоможе вам закарбувати їх і розповісти свою історію всьому світу.

Службова програма Canon EOS Webcam Utility

Установіть нашу службову програму EOS Webcam Utility, щоб перетворити свою камеру Canon на високоякісну веб-камеру.

ДОКЛАДНІШЕ

Джерела натхнення

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Переглянути всі статті

Знімайте динамічні й захоплюючі фотографії диких тварин за допомогою камери Canon EOS 90D

Цікаві миті в дикій природі є швидкоплинними, і саме тому фотографу Маркус Варесвуо так подобається швидка камера Canon EOS 90D. Просто подивіться на чудові результати його роботи.

Докладніше

Powerful and fast wildlife photos with the Canon EOS 90D

Вас також можуть зацікавити…

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

Підписатися зараз