EOS-1D X Mark III

Те що було досконалим стале ще краще — зустрічайте нову камеру EOS‑1D X Mark III

Canon Inc. розкриває новий рівень якості та продуктивності цифрових дзеркальних камер

Краса досконалості. Зустрічайте EOS-1D X Mark III

Canon Inc. оголосив про розробку EOS-1D X Mark III, спадкоємця флагмана EOS-1D X Mark II, професійної цифрової дзеркальної камери, яку поважають фотографи спортивних подій та дикої природи у всьому світі.

Зацікавлені? Тож зареєструйтеся на EOS-1D X Mark III

Дізнавайтесь першим про оновлення EOS-1D X Mark III, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини та запрошення на локальні події.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Нова епоха в автофокусуванні та точності зйомки

Камеру EOS-1D X Mark III оснащено новим датчиком автофокусування, який дозволяє збільшувати зображення в 28 разів більше, ніж попередні пристрої, використовуючи вдосконалені алгоритми автофокусування з технологією глибокого навчання для безпрецедентного відстеження фокусу в будь-якій ситуації. В режим Live View, і в відео додана функція Dual Pixel CMOS AF у приблизно 90 зі 100 відсотках з 525 ділянок автофокусу. Автофокусування у широкому діапазоні фокусування ніколи не було більш точним й універсальним.

A new era in autofocus speed and accuracy

Неймовірні фото та відео

З новим сенсором Canon CMOS та потужною новою технологією DIGIC якість зображення навіть при високому рівні ISO піднімається до ще більш високого рівня, а також 4K відео при частоті кадрів 60 на секунду, можливість зйомки відео у форматі RAW або 10-бітового відео з Canon Log, здійснюються на картки CFexpress. Новий яскравий видошукач гарантує, що ви підключені до об'єкта в режимі реального часу з нульовим відставанням.

Outstanding stills and video

Швидкий зв’язок з камерою

Швидка доставка швидкого вмісту — важливий наступний крок для професіонала. Ось чому EOS-1D X Mark III оснащений датчиком Wi-Fi, низьким рівнем споживання енергії, датчиками Bluetooth та GPS для безперебійного спілкування. З подвоєною швидкістю передачі EOS-1D X Mark II через вбудований порт Ethernet або через додатковий WFT-E9 та повністю оновленим інтерфейсом користувача для більш простої та інтуїтивної роботи, новий EOS-1D X Mark III просто призначений для відмінної роботи.

High speed camera communications

Завжди готовий до роботи, як ситуація не склалась би

EOS-1D X Mark III був докорінно модернізований для чудової продуктивності, не лише пропонуючи пустуючу частоту кадрів 16 кадрів в секунду з оптичним видошукачем, але і 20 кадрів в секунду, використовуючи механічний або електронний затвор в режимі прямого перегляду з повним AE і AF. Камера розроблена таким чином, щоб покращити час роботи акумулятора, використовуючи акумулятор LP-E19, нові кнопки підсвічування та все нове управління вибором точки автофокусу в межах кнопки AF-ON на додаток до мультиконтролера. Магнієвий сплав на об’єктиві та герметичний корпус для захисту від погодних умов.

Always ready to perform, whatever the situation

Зацікавлені? Тож зареєструйтеся на EOS-1D X Mark III

Дізнавайтесь першим про оновлення EOS-1D X Mark III, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини та запрошення на локальні події.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Вас також можуть зацікавити…

Програма Canon Professional Services

Учасники програми мають доступ до технічної підтримки за програмою CPS, як на місцях, так і на великих заходах; пріоритетного обслуговування; і, залежно від типу членства — безкоштовного резервного кредитування обладнання.

Приєднатись

Докладніше

Canon Professional Services
  • Canon
  • Фотоапарати
  • Те що було досконалим стале ще краще — зустрічайте нову камеру EOS-1D X Mark III