Цифрові дзеркальні фотоапарати

Canon EOS-1D X Mark II

Повнокадровий сенсор 20,2 МП Система 61-точкового автофокусування. До 14 кадр/с. До 409 600 одиниць ISO.

Переваги

 • Зйомка об’єктів із винятковою якістю зображення

 • Різкі зображення з неймовірною точністю АФ

 • Високошвидкісна й надійна робота, що дає змогу закарбувати кожну мить

 • Неймовірна реалістичність результатів завдяки розширеним можливостям відеозйомки з роздільною здатністю 4K

 • Високошвидкісне виведення зображень і керування ними

Характеристики

 • CMOS-сенсор Canon із роздільною здатністю 20,2 мегапікселя з високим динамічним діапазоном і великою чутливістю ISO, настройки для змінення параметрів камери, наприклад корекція об’єктива та розширена обробка RAW, у поєднанні зі стилем зображення з чіткими деталями та поліпшеними настройками балансу білого дають змогу створювати зображення приголомшливої якості одним натискання кнопки спуску затвора в камері EOS-1D X Mark II.Провідна інтелектуальна система фокусування на базі системи АФ із підтримкою алгоритму слідкуючого автофокусування AI Servo AF III+ і вдосконалена система інтелектуального відстеження та розпізнавання EOS (ЕОС ITR) гарантують швидке й точне наведення фокусу. Навіть з f/8 доступно до 61 точки автофокусування з підсвічуванням, що збільшує точність фокусування в разі використанні телеконвертерів і об’єктивів із довгою фокусною відстанню.Камера EOS-1D X Mark II знімає обмеження для високошвидкісної зйомки, підтримуючи швидкість до 14 кадр/сек з повним відстеженням АФ/АЕ або до 16 кадр/сек в режимі Live View завдяки швидкій роботі ядер процесора DIGIC 6+ і новій системі приводу дзеркала. Завдяки карті пам’яті CFast 2.0™ наступного покоління камера підтримує неперервну серійну зйомку до XXX нестиснутих 14-бітних зображень у форматі RAW. Міцний магнієвий корпус і герметична конструкція дають змогу працювати навіть у найнесприятливіших умовах.Роздільна здатність 4K забезпечує неймовірну реалістичність відео. На внутрішню карту пам’яті CFast 2.0™ можна записувати відео з роздільною здатністю 4K (4096 х 2160) і частотою до 60p. Щоб забезпечити повільне відтворення, відео можна записати у форматі Full HD з частотою до 120p. Технологія Dual Pixel CMOS AF дає змогу легко й точно наводити фокус за допомогою сенсорного РК-екрана, що забезпечує неперевершене відстеження автофокусування під час відеозапису та в режимі Live View. Ця технологія працює зі всіма об’єктивами Canon EF.Вбудований модуль GPS, порт SuperSpeed USB 3.0 і підключення за допомогою адаптера Gigabit Ethernet або WFT-E8 Wi-Fi забезпечують неймовірну гнучкість робочого процесу в будь-якому куточку світу. Підтримка IPTC дає змогу додавати підписи до даних EXIF зображення, щоб забезпечити точність і достовірність інформації.

Об’єктиви

Камера EOS-1D X Mark II відкриває світ небачених можливостей EOS. Знайдіть оптимальний об’єктив для свого стилю зйомки й виберіть найкорисніші аксесуари.

 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 24mm f/1.4L II USM

  Професійний світлосильний ширококутний об’єктив серії L із діафрагмою f/1.4 для зйомки за слабкого освітлення.
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 35mm f/1.4L II USM

  Професійний ширококутний об’єктив із природною перспективою й діафрагмою f/1.4 для зйомки за слабкого освітлення.
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 16-35mm f/2.8L II USM

  Професійний надширококутний варіооб’єктив серії L із діафрагмою f/2.8 для репортажів та зйомки за слабкого освітлення.
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 24-70mm f/2.8L II USM

  Професійний варіооб’єктив серії L для повсякденної зйомки з високою якістю зображення за постійної діафрагми f/2.8.
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

  Професійний телеоб’єктив серії L із зумом, потужним стабілізатором зображення й діафрагмою f/2.8.
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

  Професійний варіооб’єктив серії L зі стабілізатором зображення та покриттям ASC для зйомки спортивних заходів і природи з чудовою різкістю.