Canon EF 24mm f/1.4L II USM

EF 24mm f/1.4L II USM

Ідеальний ширококутний об’єктив із високою світлосилою. Наднизькодисперсні й асферичні оптичні елементи запобігають спотворенням та абераціям, забезпечуючи вражаючі результати. Діафрагма з максимальним розміром f/1,4 дозволяє виконувати зйомку з рук при умовах недостатнього освітлення.

EF 24mm f1.4L II USM

Переваги

  • Широкий кут зору 84°
  • Висока світлосила f/1,4
  • Асферичні й наднизькодисперсні оптичні елементи
  • Покриття із субхвильовою структурою
  • Ультразвуковий привід фокусування з постійною можливістю ручного фокусування
  • Рухомий внутрішній механізм фокусування
  • Захист від пилу та несприятливих погодних умов
  • Надійна конструкція

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 24mm f/1.4L II USM

Об’єктив із високою світлосилою та фіксованою фокусною відстанню


EF 24mm f/1.4L II USM має діафрагму з максимальною величиною f/1,4, що дає змогу знімати з рук в умовах недостатнього освітлення. Такі великі значення діафрагми можна застосовувати для обмеження глибини різкості навіть на таких коротких фокусних відстанях. Пелюстки круглої діафрагми надають м’якої розмитості ділянкам, які залишилися за межами фокуса (боке́).

Асферичні та наднизькодисперсні оптичні елементи


Для оптимальної роботи об’єктив обладнано двома типами спеціальних оптичних елементів: асферичними елементами для коригування сферичних аберацій і наднизькодисперсними елементами (Super UD), що виправляють побічні хроматичні аберації. Це забезпечує високу якість, чіткість і контрастність усього кадру.

Покриття об’єктива із субхвильовою структурою


Запатентоване компанією Canon покриття із субхвильовою структурою зводить до мінімуму появу відблисків і ореолів, спричинених внутрішнім відбиванням в об’єктиві та забезпечує чіткі зображення, зроблені об’єктивом EF 24mm f/1.4L II USM.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий привід кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове й точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Оптика без домішок свинцю


Екологічно безпечне скло без домішок свинцю використовується на всіх етапах створення об’єктивів EF 24mm f/1.4L II USM.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 24mm f/1.4L II USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.