Послуги із цифрової трансформації

Впроваджуйте цифрову трансформацію незалежно від того, де ви працюєте, за допомогою наших комбінованих послуг і рішень із управління пристроями та інформацією, що призначені для безперешкодного здійснення інтеграції паперової та цифрової інформації. Наші послуги із цифрової трансформації, що надаються через хмарні технології, як у фізичних робочих просторах, так і в гібридних середовищах, допоможуть вам досягти цілей із підвищення продуктивності, організації спільної роботи, гарантування безпеки та забезпечення відповідності нормативним вимогам і вимогам сталого розвитку.
ЗРОБИТИ ЗАПИТ
Ілюстрація людини, що працює зі штучним інтелектом
Digital Transformation Service
Managed Print Services

СЕРВІСИ

Служба Managed Print Services

Створіть оптимізовану, безпечну та екологічно сталу інфраструктуру пристроїв за допомогою послуг і рішень Canon Managed Print Services, що надаються зручним для вас способом: через хмарні технології як у фізичних робочих просторах, так і в гібридних середовищах.

РІШЕННЯ

Рішення для спільної роботи в робочому просторі

Комплексний, масштабований і гнучкий набір рішень, які забезпечують оптимізацію вмісту, автоматизацію процесів та управління документами одночасно з оптимізацією бізнес-процесів.

Workspace Collaboration Solutions

СТАТТЯ

Нові методи роботи в «гібридному» робочому просторі

ДОКЛАДНІШЕ
Нові методи роботи в "гібридному" робочому просторі

Інтегрована екосистема

Послуги Canon із цифрової трансформації об’єднують наше провідне обладнання та програмне забезпечення в інтегровану технологічну екосистему, призначену для підтримки процесів трансформації вашої компанії. Ця пропозиція поєднує в собі послуги керованого друку та рішення для спільної роботи в робочому просторі, щоб допомогти вам досягти прозорості й підвищити керованість усім життєвим циклом документа.
An integrated ecosystem

Чому Canon?

Canon — це ваш надійний партнер на будь-якому етапі цифрової трансформації. Ми завжди будемо поруч із вами, пропонуючи підтримку й послуги, які допоможуть вам не зійти зі шляху до успіху.

«Для конвергенції друку та цифрових технологій у мобільному робочому просторі майбутнього потрібно буде покращити ефективність співпраці та комунікацій»

Підвищення продуктивності

Підвищить продуктивність свого бізнесу, об’єднавши ефективну інфраструктуру пристроїв із перевагами автоматизації, розширеними можливостями оцифровування і підключенням до хмарних служб.

Розширення можливостей спільної роботи та мобільності

Спростіть спільні та віддалені робочі процеси за допомогою рішень, що забезпечують безперебійну роботу з будь-якого місця, у тому числі підтримку цифрових робочих процесів друку та сканування з мобільних пристроїв.

A Transformational Partnership with East Lothian Council

Покращення обслуговування клієнтів

Надавайте клієнтам ширший спектр послуг із високою якістю друкованих матеріалів, які ефективно передаватимуть закладений зміст, і програмним забезпеченням, що забезпечує покращений візуальний операційний контроль та дозволяє реалізовувати персоналізовані й багатоканальні комунікаційні кампанії.

Покращення інформаційної безпеки

Дотримуйтеся стандартів інформаційної безпеки та відповідності за допомогою вбудованих програмних рішень і рішень для забезпечення безпеки пристроїв, які захищають бізнес-інформацію протягом усього життєвого циклу документів.

Історії трансформації

Дізнайтеся, як існуючі клієнти Canon використовували послуги із цифрової трансформації для прискорення процесів трансформації власних бізнесів.
Transformation Stories
 • Fujitsu оптимізує друк

  Підвищення продуктивності з економією 35 % коштів на друк

 • Банк Record Bank

  Автоматична обробка понад 100 іпотечних заявок на день

 • DWF

  Шлях перетворення на одну з найбільш інноваційних фірм у Європі, що використовує гнучкі робочі процеси з організації документообігу

 • DSR

  Спрощення процесів із затвердження рахунків і здійснення заходів за результатами перевірок для забезпечення більшої прозорості й контролю

 • Для отримання додаткової інформації та в разі появи питань, зв’яжіться з нами

  Подібні продукти/рішення

  Дізнайтеся про конкретні рішення Canon, що покладені в основу наших послуг із цифрової трансформації

 • Програмне забезпечення для сканування та зчитування документів

  Наші інтелектуальні рішення для зчитування даних допоможуть покінчити з ручною роботою, що займає багато часу

 • Керування документацією

  Збільште продуктивність і мінімізуйте витрати за допомогою наших рішень для керування документообігом

 • Автоматизація хмарних процесів

  Оцифровуйте документи, запускайте бізнес-процеси та співпрацюйте з будь-якого місця.

 • Взаємодія з клієнтами та автоматизація виробництва документів

  Підтримуйте важливі бізнес-комунікації з клієнтами по всіх каналах

 • Офісне програмне забезпечення

  Всі необхідні інструменти для створення високоефективних комплексних рішень офісного програмного забезпечення

 • Крок у майбутнє

  Дізнайтеся більше про те, як рішення і послуги Canon можуть допомогти вам адаптуватися до нової гібридної реальності робочих процесів

 • Управління інформаційною безпекою в гібридному робочому просторі

  Отримуйте важливі поради й рекомендації щодо безпечного керування даними від Canon, звідки б не працювали ваші робітники.

 • Дізнайтеся, як забезпечити продуктивність у гібридному робочому просторі за допомогою Canon

  Надайте своїй компанії інструменти для підвищення рівня продуктивності

 • П’ять порад для покращення бізнес-операцій

  Упорядкуйте свою стратегію за допомогою цього списку важливих справ – від перепланування щоденних робочих процесів до переходу на хмарні технології.

 • Гібридний формат на практиці!

  Дізнайтеся, як забезпечити зв’язок між своїми командами, ефективне функціонування вашого бізнесу й безпеку даних у гібридному робочому просторі.

 • Підготовка до несподіваного

  Концепція «традиційного» робочого процесу повністю змінилася і продовжує змінюватися. Ось куди треба інвестувати, щоб зберігати гнучкість

 • Впровадження нового методу роботи

  Дізнайтеся, як хмарні технології перетворяться на основу забезпечення спільної роботи команд у мінливому гібридному робочому просторі майбутнього

 • Адаптація до умов робочого середовища майбутнього за допомогою хмарних технологій

  Дізнайтеся, як використовувати хмарні технології, щоб створити робоче середовище майбутнього, що вимагає більшої гнучкості

 • Чого слід очікувати від робочого середовища майбутнього?

  Дізнайтеся, яких змін робочого середовища слід очікувати після провадження нового методу роботи та як до цього підготуватися?