Рішення

Гібридна робота й мобільність

Ефективна гібридна робота означає однаково продуктивні, орієнтовані на взаємодію та безпечні робочі процеси з будь-якого місця. Дізнайтеся, як Canon допомагає вам у цьому.
Завантажити графічний роман
Ілюстрація у стилі коміксів із зображенням трьох дорослих людей з обкладинки Hybrid in Action

Огляд

Гібридні робочі рішення Canon

Від простого сканування й друку до складних робочих процесів – надайте своїм співробітникам можливість для продуктивної, орієнтованої на взаємодію та безпечної роботи з будь-якого пристрою. У вашої команди будуть інструменти для успіху, де б не працювали ваші користувачі – в офісі, вдома або в дорозі.
Ілюстрація в стилі коміксів із зображенням чоловіка, який дивиться на свій смартфон на вулиці

Посібник з гібридної роботи

Гібридний формат на практиці!

Адаптувати свою модель до гібридної роботи непросто. Але якщо все правильно організувати, гібридний формат роботи може бути безпрограшним варіантом, який забезпечить найкращі результати й дасть більше гнучкості та свободу дій для співробітників.

Дізнайтеся, як забезпечити свою організацію інструментами для вирішення проблем, пов’язаних із гібридним робочим середовищем, починаючи з контрактів із клієнтами та закінчуючи підключенням нових користувачів і керуванням кредиторською заборгованістю.

Тенденції в світі гібридної роботи

 • PwC

  87 %

  співробітників кажуть, що офісне середовище є важливим для спільної роботи з членами команди

 • Capgemini

  На 60 %

  організацій відзначили зростання продуктивності у 3 кварталі 2020 року завдяки віддаленій роботі

 • Gartner

  82 %

  компаній заявили, що в майбутньому вони дозволять своїм співробітникам іноді працювати вдома

Майбутнє робоче середовище

Від корпоративних і домашніх до мобільних і спільних офісів – дізнайтеся про середовище, моделі поведінки та очікування, які впливатимуть на майбутній робочий процес, з нашої інфографіки про тенденції в світі гібридної роботи.

Переваги

ПЕРЕВАГИ ГІБРИДНОЇ РОБОТИ З CANON

Для вашої організації:
Зображення молодої жінки, що працює на ноутбуці в кафе
 • Розширення можливостей спільної роботи й мобільності

  Друк, сканування, завантаження, публікація документів, доступ до них і керування ними звідки завгодно за допомогою підключених до хмари пристроїв, рішень та послуг.

 • Підвищення ефективності роботи працівників

  Завдяки гібридному підходу до організації друку й сканування користувачі отримують доступ до документів в офісі, вдома або в дорозі. Відстежуйте робочі процеси та скорочуйте кількість помилок завдяки покращеному контролю та видимості.

 • Створення стратегії переходу на хмарні технології

  Прискорте перехід на гібридну модель організації робочих процесів за допомогою екосистеми, яка дозволяє вашим співробітникам працювати звідки завгодно, забезпечуючи їм достатню гнучкість і продуктивність.

 • Дигіталізація і продуктивність

  Прискорте цифрову трансформацію за допомогою ефективної та перспективної інфраструктури друку й сканування, що дозволяє покращити інтеграцію паперових і цифрових робочих процесів.

 • Покращення інформаційної безпеки

  Технології та послуги допомагають зберегти безпеку даних та інформації, забезпечити відповідність нормативним вимогам і безперервність бізнесу в будь-якому робочому просторі.

 • Переваги

  ПЕРЕВАГИ ГІБРИДНОЇ РОБОТИ З CANON

  Для вас:
  Жінка в червоному одязі стоїть біля будівлі, тримає телефон і посміхається.
 • Власник бізнесу

  Підготуйте свою організацію до майбутнього, надавши працівникам інструменти для ефективної та безпечної роботи звідки завгодно

 • ІТ-спеціаліст

  Прискорте впровадження інновацій і вивільніть ресурси своєї ІТ-команди завдяки рішенням "під ключ". Спростіть та автоматизуйте бізнес-процеси для підвищення ефективності, безпеки й відповідності нормативним вимогам.

 • Кінцевий користувач

  Зручна взаємодія з пристроями і цифровою інформацією через хмару, що дозволяє ефективно та продуктивно працювати з дому, додаткового офісу, штаб-квартири компанії або в дорозі.

 • ІТ-закупівлі

  Покладіться на надійного партнера з величезною екосистему з обладнання, програмного забезпечення і комплексних послуг для задоволення ваших унікальних потреб.

 • Технологічна адаптація

  Просувайтеся власним шляхом цифрової трансформації та прискорьте перехід на гібридні методи роботи за допомогою хмарної екосистеми, яка забезпечить гнучкість і продуктивність звідки завгодно та легко інтегрується з новими технологіями.

 • Рішення

  Послуги із цифрової трансформації

  Впровадження цифрової трансформації за рахунок об’єднання в одному пакеті наших послуг керованого друку корпоративного рівня та рішень для спільної роботи в робочому просторі

  Дізнайтеся, як допомогти співробітникам ефективно працювати звідки завгодно

  Прочитайте про поширені проблеми, з якими стикаються організації, що переходять на гібридне робоче середовище та керують ним, а також про їхнє вирішення.

  Виріб

  Управління інформаційною безпекою в гібридному робочому просторі

  Дізнайтеся, як вирішити загальні проблеми безпеки, що виникають при керуванні гібридним робочим середовищем – наприклад, поширити систему захисту, створену у вашому офісі, на інші робочі середовища.

  Зображення синіх цифр, що символізують безпеку
  Зображення людей, які працюють на своїх ноутбуках в офісі

  Виріб

  Дізнайтеся, як забезпечити продуктивність у гібридному робочому просторі

  Знайдіть відповіді на поширені запитання щодо проблем із продуктивністю у гібридному робочому середовищі, зокрема про те, як налагодити ефективну роботу команд, які використовують паперові робочі процеси, за умов розосередження персоналу.

  Виріб

  П’ять порад з успішного управління гібридними робочими процесами

  Дізнайтеся про цінні рекомендації щодо того, як ефективно адаптувати вашу організацію до гібридної роботи від самого початку – від перепланування робочих процесів до аналізу слабких місць у системі безпеки.

  Зображення жінки, що працює на планшеті на балконі
  Зображення чоловіка, який дивиться на портативний сканер на вулиці

  Посібник з гібридної роботи

  Гібридна робота з Canon

  Працюйте звідки завгодно за допомогою екосистеми цифрової трансформації від Canon. Дізнайтеся, як забезпечити своїй команді постійний доступ до ділових документів і робочих процесів, за допомогою нашої брошури для клієнтів.

  У чому переваги рішень Canon для гібридної роботи й мобільності?

  Чоловік і жінка, посміхаючись, дивлячись на планшет.
  • Повне портфоліо

   Широкий спектр продуктів і послуг нашої екосистеми дозволяє нам підібрати правильну комбінацію рішень для задоволення ваших унікальних і мінливих бізнес-потреб в процесі переходу до гібридного робочого середовища.

  • Надійний партнер

   У ролі визнаного й надійного новатора в галузі технологій ми маємо досвід і знання для успішного впровадження гібридного робочого середовища.

  • Всебічна підтримка

   Ми готові надати кваліфіковану допомогу, щоб не лише знайти для вас оптимальне рішення, але й крок за кроком провести вас шляхом модернізації, а також запропонувати підтримку у всіх можливих аспектах.

  • Раціональніше використання природно-ресурсного потенціалу

   Ми допоможемо вам досягти ваших внутрішніх цілей щодо раціонального використання ресурсів, докладаючи постійних зусиль з підвищення енерго- та ресурсоефективності нашої продукції та скорочення викидів CO2 протягом усього її життєвого циклу.

  Подібні продукти й вироби

  Дізнайтеся про конкретні рішення Canon, які допоможуть вам у розгортанні гібридного робочого середовища

 • Спосіб усунення

  Спільна робота в хмарному робочому просторі: автоматизація процесів

  Ідеальний хмарний сервіс для управління документами й спільної роботи для гібридного бізнесу з розосередженням персоналу

 • Спосіб усунення

  uniFLOW Online

  Єдина хмарна платформа, що поєднує всі робочі місця, дозволяє централізовано керувати всім парком робочих пристроїв, де б вони не були розташовані.

 • Офісні багатофункціональні пристрої

  Серія imageRUNNER ADVANCE DX C5800

  Вбудовані рішення для мобільного та хмарного зв’язку спеціально для складних офісних середовищ, які дозволяють користувачам працювати з документами й редагувати їх дистанційно та в дорозі

 • Офісні багатофункціональні пристрої

  imageRUNNER C3226i

  Доступна альтернатива A3 з широкими можливостями підключення для невеликих компаній і центрів спільної роботи, які потребують ефективного пристрою для повсякденної роботи в офісному просторі

 • Офісні багатофункціональні пристрої

  i-SENSYS X 1238iF

  Компактний і зручний пристрій з можливістю підключення uniFLOW Online, що є простим у встановленні, розгортанні, використанні та обслуговуванні, а також дозволяє співробітникам самостійно працювати вдома без ІТ-підтримки

 • Офісні багатофункціональні пристрої

  i-SENSYS X C1530p

  Спеціально для невеликих робочих груп із високим попитом як для окремих відділів, наприклад бек-офісу, так і для додаткових офісів: рішення з надійними функціями безпеки, друку та керування витратами

 • Сканер

  imageFORMULA ScanFront 400

  Потужний і високошвидкісний мережевий сканер з покращеними функціями безпеки, що ідеально підходить для оцифрування документів у компанії з кількома філіями

 • Сканер

  imageFORMULA DR-S130

  Настільний сканер із гнучкими можливостями мережного підключення, здатний обробляти широкий спектр документів від паспортів до посвідчень особи, що ідеально підходить для домашніх працівників, які мають справу з документами різних форматів з дому

 • Сканер

  imageFORMULA P-215II

  Цей компактний і легкий портативний сканер, що ідеально підходить для мобільних співробітників, дозволяє користувачам оцифровувати документи коли і де завгодно й завантажувати їх у хмару за допомогою спеціальної мобільної програми

 • Досліджувати далі

 • Підготовка до несподіванок: бізнес-інструменти для збереження гнучкості

  Інвестиції в хмарні технології, автоматизацію і цифрову трансформацію сьогодні неймовірно важливі.

 • Використання хмарних технологій у завтрашньому робочому просторі

  Ефективна й безпечна співпраця за допомогою хмарних платформ

 • Посібник: як забезпечити безпечний цифровий робочий простір

  Наші рішення і послуги можуть допомогти вам захистити всі ваші документи й конфіденційні дані, не впливаючи на здатність працівників отримувати доступ до потрібної інформації

 • Хмара – це нова норма

  Дізнайтеся, як хмарні технології можуть допомогти підприємствам подолати проблеми "нової норми"

 • Для отримання додаткової інформації та в разі появи питань, зв’яжіться з нами