Canon DSLR Cameras Hero

Фотоапарати

Отримайте більше інформації про лінійку камер Canon та дізнайтесь, як вдосконалити ваші навички зйомки

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО EOS R

Приголомшливі результати за будь-яких умов зйомки

Від вражаючих і портативних камер миттєвого друку та кишенькових камер, що забезпечують зручність і легкість використання, до камер із сталою величиною фокусування та цифрових дзеркальних камер із найсучаснішими функціями – асортимент камер Canon дозволить обрати творчий шлях кожному.

Наші камери

Оберіть одну з камер Canon, наведених у лінійці нижче.

Змінний чи фіксований

Взаємозамінні об’єктиви

Камери зі змінними об’єктивами працюють з різними об'єктивами та пропонують більше можливостей ентузіастам фотографії, які хочуть більшої гнучкості, більше місця для творчості завдяки підтримці широкого спектру об'єктивів. Швидкі та сучасні ультраширококутні об’єктиви, які захоплюють кожну деталь, чи потужні телеоб’єктиви, які зближують світ, можливість використання різних об'єктивів – ключ до створення ідеального знімку.

Переглянути все

Irish coastal rocks and sea sample shot on Canon EOS R
Знято з EOS R
  • f/10.0
  • 1/1000
  • 640

Фіксований

Камера з фіксованою фокусною відстанню, їх також називають псевдодзеркальними. Ці камери не мають можливості зміни об'єктивів, але пропонують ширший діапазон фокусної відстані при сталій величині масштабування, об’єктив такої камери вбудовано в корпус. Вони відмінно підходять для повсякденної фотозйомки, пропонуючи користувачу портативність і легкість керування; камери з фіксованою фокусною відстанню ідеально підходять для тих, кому потрібен фотоапарат, який завжди готовий до зйомки.

Переглянути все

Bird in bushes sample shot on PowerShot SX70 HS

Все ще шукаєте? Скористайтеся послугою «Пошук виробів»

Захоплюючі деталі та роздільна здатність, творча свобода: дізнатись більше про 4K камери від Canon
  • Canon
  • Фотоапарати