Full Frame DSLR Camera

Повнокадрові дзеркальні та бездзеркальні камери

Поєднує відмінну якість зображення та виняткову ефективність роботи.

Закарбуйте дорогоцінні моменти за допомогою повнокадрових камер

Безкомпромісні повнокадрові камери Canon пропонують широкий динамічний діапазон, щоб ви могли зберегти деталі світла й тіней на зображеннях із низьким рівнем шуму для створення приголомшливих портретів. Ці камери спроектовані щоб створювати професійні знімки, кожного разу, коли в нею користуєтесь.

Capture every colour and detail with Full-Frame cameras

Крок уперед до виняткової креативності разом із повнокадровими, бездзеркальними камерами

Повнокадрові бездзеркальні камери Canon — це крок уперед, до нового покоління оптичних технологій. Повнокадровий сенсор, який забезпечує виняткову якість знімків навіть за слабкого освітлення.

Повнокадрові дзеркальні камери

Дізнайтесь більше про модельний ряд дзеркальних камер та дізнайтесь більше про їх переваги.

EOS 5D Mark IV

EOS 5D Mark IV

Виняткова якість зображення і бездоганна ефективність роботи.

Докладніше

Повнокадрова, дзеркальна камера

Чому слід обирати повнокадрові камери Canon?

Крок у майбутнє

Система EOS R базується на новаторському кріпленні об’єктива, що пропонує більші творчі можливості та ще більш динамічні засоби захоплення кожного моменту. Вона встановлює нові правила у фотографуванні та створенні фільмів.

Докладніше

EOS R system shot in front of an orange wall

Збережіть мить у найточніших деталях

Повнокадровий CMOS-сенсор, дозволяє створювати яскраві фотографії, завдяки насиченому динамічному діапазону, який здатен мінімізувати втрату деталей при зйомці в тіні, чи на засвічених ділянках. А під час обробки відзнятого матеріалу, ви маєте більше можливостей завдяки широким можливостям для коригування експозиції.

Capture all the details

Зйомка за слабкого освітлення з мінімальним рівнем шуму

Якщо ви використовуєте повнокадрові камери, ви в будь-якому випадку отримаєте високоякісні зображення, це стало можливим завдяки великому сенсору, який охоплює стільки світла, скільки це можливо, а процесор DIGIC видаляє артефакти зйомки.

Shoot in dark conditions with minimal noise

Зробити чудовий портрет

Лінійка повнокадрових апаратів від Canon забезпечує значно меншу глибину поля, ніж камери з меншими датчиками, а це означає, що коли ви використовуєте її для зйомки портретів, ви можете виділити різкий предмет на м’якому фоні для високо-стилізованих, професійних фотографій.

Produce stunning portraits

Всі об’єктиви

Об’єктиви Canon — визнані світом за виняткову якість та чіткість зображень, які наповнені дивовижними кольорами. Поєднання майстерності і найновіших оптичних технологій Canon гарантують приголомшливу якість фотографій та відеозаписів.

Дізнайтеся більше

Колекція об’єктивів Canon

Підберіть систему саме для себе

Вже більше 30 років легендарна система EOS надає фотографам і кінематографістам великі переваги. З нашим асортиментом камер та об’єктивів шлях до нескінченної творчості стає ще простішим.

Докладніше

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

У руках професіоналів

EOS R вже здобув визнання серед професійних фотографів та кінематографістів. Дізнайтеся, що саме вони зробили, щоб відзняти фільми, які до здавались не можливими.

Переглянути всі статті

Вас також можуть зацікавити

Canon Professional Services

Members get access to CPS Priority Support, both locally and at major events; a priority Fast Track repair service; and — depending on your level of membership — free back-up equipment loans plus return shipping and discounts on maintenance. They can also enjoy exclusive members’ offers.

Join

Learn more

Canon Professional Services