Canon Product Hero
Blank-Rect Image

Canon EOS 6D Mark II

Незалежно від того, чи працюєте ви над масштабними проектами, чи лише удосконалюєте свої навички, EOS 6D Mark II допоможе вам зробити наступний крок

Woman taking a photo

Вас вітає EOS 6D Mark II

Дізнайтеся про функції та можливості, які допоможуть досягти творчих вершин

Переглянути відео

Компактна повнокадрова камера з широкими можливостями

Цю цифрову дзеркальну фотокамеру оснащено захистом від пилу й вологи. Вона здається знайомою з першого погляду, тож органічно увійде до вашої наявної колекції EOS.

Усі технічні характеристики

The small full-frame camera with a big heart
Your next creative steps in photography

Новий рівень майстерності у фотографії

Фотографам-портретистам сподобається мала глибина різкості, яку забезпечує повнокадровий сенсор EOS 6D Mark II, а також можливість фіксувати швидкоплинні емоції зі швидкістю 6,5 кадрів на секунду. Завдяки сенсору 26,2 МП в поєднанні з динамічним діапазоном камери ви отримуватимете чіткі пейзажні фото з максимальною деталізацією.

Докладніше

Точне фокусування для виняткової різкості

Удосконалена 45-точкова система АФ перехресного типу дає змогу наводити фокус із неймовірною точністю, навіть коли єдине джерело світла — це місяць. Знімайте без вагань із малою глибиною різкості та відстежуйте динамічні об’єкти, коли вони рухаються в кадрі.

Докладніше

Precision focusing for critical sharpness

Ваше бачення світу

Великий видошукач EOS 6D Mark II з пентапризмою точно передає зображення крізь об’єктив у реальному часі, що дає змогу установити природній зв’язок з об’єктом і фотографувати інстинктивно.

Your window on the world

Вільне компонування

Завдяки відкидному екрану EOS 6D Mark II зі змінним кутом огляду ви зможете легко робити знімки знизу під гострим кутом і над головами людей у натовпі. Спробуйте знімати портрети з рівня талії, щоб вони виглядали природніше.

Compose from any angle
Built-in GPS* tracks your every move

Відстеження пересувань за допомогою вбудованого GPS*

Додавайте геотеги до кожного знімка, де б ви не були. Це дасть вам змогу знову пройти маршрутом, на якому було створено фотографії, або додати до них підписи з описом своїх пригод.

Злагоджена робота зі смартфонами та планшетами

Завдяки модулю Bluetooth® фотокамеру EOS 6D Mark II можна легко підключити через Wi-Fi до смартфонів і планшетів**. Вибирайте й переглядайте зображення на екрані пристрою та діліться ними з друзями. Ви також можете дистанційно керувати камерою зі свого пристрою навіть у режимі Live View.

Designed to work hand-in-hand with your smart devices

Програма Canon Photo Companion

Програма Photo Companion — найкращий друг усіх відеоблогерів, адже надає їм безцінні, унікальні поради та відеоматеріали, коли в цьому є потреба. З нею ваші історії будуть переконливі.

Дізнайтеся більше

Canon Photo Companion app
Cinematic Full Hd Movies

Відео у форматі Full HD кінематографічної якості

Знімайте високоякісне відео у форматі Full HD з ефектом малої глибини різкості, притаманним професійним відео. Технологія Dual Pixel CMOS AF забезпечує плавне фокусування без жодних втрат різкості навіть під час різкої зміни фокуса, а вбудований 5-осьовий цифровий стабілізатор усуває наслідки випадкових рухів камери.

Створюйте відео формату 4K в режимі вповільненої зйомки. Це чудовий варіант для демонстрації повільних змін на місці зйомки.

Welcome to the world of EOS

Ласкаво просимо у світ EOS

EOS 6D Mark II належить до системи фотокамер, об’єктивів і аксесуарів, яку високо цінують фотографи в усьому світі.

Докладніше

Динамічна різниця

Порівняння моделей Canon

EOS 6D Mark II

Порівняння моделей Canon

EOS 6D

Ефективні пікселі (прибл. МП)

26,2

20,2

Процесор обробки зображень

DIGIC 7

DIGIC 5+

Максимальна стандартна чутливість ISO

40 000

32 000

Точки АФ через видошукач

45

11

АФ через РК-екран

CMOS-сенсор автофокусування Dual Pixel

АФ із визначенням контрасту

Швидкість безперервної зйомки (кадр/с)

6,5

4,5

Відео

Full HD 60p

Full HD 30p

5-осьова стабілізація зображення у відео

Так

Ні

РК-екран зі змінним кутом огляду

Так

Ні

Сенсорний екран

Так

Ні

Інтервалометр

Так

Ні

Уповільнена покадрова зйомка

4K, Full HD

Ні

GPS

Так

Так

Можливості підключення

Wi-Fi із підтримкою NFC та Bluetooth®

Wi-Fi

What's in the box

Комплектація

EOS 6D Mark II

Наочник Eb

Кришка камери R-F-3

Ремінець для камери

Акумулятор LP-E6N

Зарядний пристрій LC-E6E

Комплект із посібником користувача

Awards

Аксесуари

Подібна продукція

* В окремих країнах або регіонах можуть існувати обмеження щодо користування GPS. GPS слід використовувати з дотриманням законів і нормативних актів відповідної країни та регіону, зокрема потрібно дотримуватися всіх обмежень щодо користування електронними пристроями.

** Постійний зв’язок через Bluetooth® між смартфоном або планшетом і камерою потрібно спочатку налаштувати в програмі Canon Camera Connect. Стабільність зв’язку Bluetooth® залежить від моделі смартфона або планшета та інших факторів довкілля. Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані торговельні марки, що належать групі Bluetooth® SIG Inc. і використовуються компанією Canon Inc. за ліцензією. Інші торговельні марки та комерційні найменування належать відповідним власникам. Сумісний смартфон або планшет має підтримувати Bluetooth® версії 4 (чи новішої версії) і працювати на платформі iOS 8.4 (чи новішої версії) або Android 5.0 (чи новішої версії), де має бути інстальовано найновішу версію програми Canon Camera Connect (її можна завантажити з магазину Apple App Store або Google Play)