Упіймайте в кадр неповторні миттєвості

Створено для тих, хто живе в русі. Помітьте надзвичайне першим і фіксуйте виняткові моменти, пропущені іншими. Розкрийте свій творчий потенціал у фотографіях і відео.

story-02-left

Фокусуйтеся на швидкорухомих об’єктах і відстежуйте їх.

story-02-right

Розкрийте свій творчий потенціал

0%

  Не відставайте від найшвидших подій

  Захоплюйте важливі моменти, якими б швидкими вони не були

  Виконуйте серійну зйомку на швидкості до 10 кадрів на секунду з повністю автоматичними фокусуванням і експозицією. Завдяки чутливим елементам керування ви не проґавите найважливішої миті, а з об’ємним буфером зможете продовжувати зйомку без втрати продуктивності.

  0%
   EOS 7D Mark II

   Уловіть момент

   Для ефективної роботи камеру EOS 7D Mark II обладнано подвійним процесором обробки зображень DIGIC 6. Зйомка виконується з мінімальним часом затримки, тож ви не проґавите жодної секунди.

   65-точкове автофокусування по широкій області

   Щоб забезпечити надточне фокусування під час зйомки, в EOS 7D Mark II передбачено 65 точок фокусування для відстеження швидкорухомих об’єктів. Усі точки фокусування — «перехресного»* типу, тобто дають змогу швидко й точно фіксуватися на об’єктах як горизонтальної, так і вертикальної деталізації. Щоб полегшити зйомку в складних умовах освітлення, камера 7D Mark II здатна фокусуватися навіть при світлі місяця, рівні якого можуть сягати навіть -3EV.

   * Кількість доступних точок автофокусування, точок перехресного типу та подвійних точок автофокусування перехресного типу може бути різною залежно від об’єктива

   EOS 7D Mark II
   EOS 7D Mark II

   Вибір точки автофокусування

   Використовуйте всі 65 точок автофокусування разом або згрупуйте їх у рухомі зони для захоплення об’єктів не в центрі кадру. Або ж виберіть тільки одну точку автофокусування, щоб забезпечити точне фокусування на окремій частині сюжету.

   Поліпшене фокусування завдяки системі iTR

   Система автофокусування iTR камери EOS 7D Mark II використовує інформацію про кольори й обличчя для розпізнавання об’єктів і відстежування їх переміщення в кадрі. Чутливість автофокусування можна настроїти за допомогою простого інструмента, який дає змогу відрегулювати режим стеження відповідно до середовища зйомки, тому об’єкти, що з’являються в кадрі на мить, не перешкоджають фокусуванню.

   EOS 7D Mark II
   0%

    Знімки, гідні участі у фотовиставці

    Від дикої природи до мотоспорту й вуличної фотографії — новий датчик із роздільною здатністю 20,2 мегапікселя забезпечує результати, якими варто похизуватися на своїй сторінці. Навіть у складних умовах освітлення камера EOS 7D Mark II дає змогу отримувати фотографії та відео з високим рівнем деталізації.

    EOS 7D Mark II
    EOS 7D Mark II

    150,000-піксельний датчик вимірювання з виявленням інфрачервоного світла

    Для однорідності й точності експозиції камеру EOS 7D Mark II обладнано 150 000-піксельним датчиком, що розбиває сюжет на 252 області. Усі області аналізуються, а оптимальні параметри експозиції встановлюються автоматично або вручну. Інфрачервоне світло, як і звичайне, вимірюється у видимій частині спектру, що забезпечує надзвичайну чіткість у складних умовах освітлення.

    Неймовірна якість зображення в умовах недостатньої освітленості

    Не зважайте на погіршення освітлення — це не завадить вам створити чудові фотографії. Камера EOS 7D Mark II забезпечує неперевершену якість зображення при чутливості ISO до 16 000 (можливе збільшення до еквівалента ISO 51 200) — це ідеальний вибір для репортажної вуличної зйомки, захоплення швидкого руху в складних умовах і навіть макрозйомки з рук.

    EOS 7D Mark II

    Виявлення мерехтіння

    Мерехтливе світло, випромінюване, наприклад, люмінесцентними лампами, може спричиняти неоднорідну яскравість і кольорову гаму під час зйомки. Камера EOS 7D Mark II здатна виявляти такі умови й узгоджувати час захоплення кожного знімка з моментом максимальної яскравості джерела мерехтливого світла, що забезпечує стабільність результатів.

    0%

     Камера, створена для вас

     Як ви використовуватимете свою камеру EOS 7D Mark II? Настройте елементи керування зйомкою, систему фокусування та ще безліч інших функцій відповідно до власних потреб. Завдяки електронному дисплею для перегляду в реальному часі налаштувати можна навіть видошукач зі 100-відсотковим охопленням.

     Налаштовувані елементи керування

     EOS 7D Mark II

     Якому типу зйомки ви надаєте перевагу?

     Значну частину елементів керування камери EOS 7D Mark II можна налаштувати відповідно до вашої мети. Збережіть налаштування як попередньо встановлені, щоб мати можливість миттєво викликати їх, коли вони будуть знову потрібні.

     Інтелектуальний видошукач II

     EOS 7D Mark II

     Інтелектуальний видошукач II

     Насолоджуйтеся природним відтворенням через видошукач камери EOS 7D Mark II майже зі 100-відсотковим охопленням і 1,0-кратним збільшенням. На прозорий РК-екран накладається інформація про фокус і зйомку, а також двовісний електронний рівень для вирівнювання зображення по горизонталі.

     6 попередньо встановлених налаштувань автофокусування

     Індивідуальне настроювання автофокусування

     Систему автофокусування камери EOS 7D Mark II можна точно відрегулювати для конкретного об’єкта та умов зйомки. І коли ви поспішаєте, просто виберіть одне із шістьох попередньо заданих налаштувань автофокусування для зміни режиму роботи камери.

     EOS 7D Mark II

     Універсальна конструкція EOS

     Камера EOS 7D Mark II на висоті в будь-яких умовах зйомки: і на вулиці, і у фотостудії. Швидкість і точність стануть у нагоді під час зйомки спортивних та інших подій, а якість зображення в умовах недостатньої освітленості та вбудований GPS роблять цю камеру чудовим вибором для фотографування в подорожі. І вам вирішувати, як використовувати свою камеру

     EOS 7D Mark II

     Захист від несприятливих погодних умов

     Коли погода погіршується, без вагань продовжуйте зйомку. Елементи керування EOS 7D Mark II захищені від води й пилу, конструкція з магнієвого сплаву забезпечує міцність.

     Вбудований модуль GPS

     Завдяки камері EOS 7D Mark II ви можете позначати свої фотографії та відео геотегами точного розташування — де б ви не перебували. Записуйте дані про довготу, широту, висоту над рівнем моря, положення стрілки компаса, а також усесвітній координований час.

     EOS 7D Mark II

     Режим High Dynamic Range (Режим зйомки у високому динамічному діапазоні)

     У разі зйомки в умовах високої контрастності режим зйомки у високому динамічному діапазоні дає змогу зберегти деталізацію зображення як у тіні, так і в яскравому світлі. EOS 7D Mark II швидко робить три послідовних знімки з різною експозицією та безпосередньо в камері поєднує їх у одному природному кадрі.

     EOS 7D Mark II EOS 7D Mark II

     HDR

     multi-exposure

     Багаторазова експозиція

     Створюйте безпосередньо в камері складні зображення за допомогою режиму багаторазової експозиції, що дає змогу накладати зображення одне на одне.

     dual-memory

     Подвійні гнізда для карти пам’яті

     Камера EOS 7D Mark II обладнана двома гніздами для карти пам’яті: це дає змогу автоматично створювати резервні копії файлів під час зйомки та збільшує місткість зберігання даних.

     EOS 7D Mark II

     Тепер із Wi-Fi для дистанційного керування камерою та надсилання зображень

     Вставте Wi-Fi адаптер W-E1 із комплекту постачання в гніздо для карти пам’яті, щоб знімати й керувати камерою без дротів, зокрема дистанційно вмикати режим Live View з екрана смартфона, планшета або комп’ютера. Передавайте файли зображень на смартфон або планшет на місці зйомки, щоб легко публікувати їх у соціальних мережах і службах обміну зображеннями.

     Розширені функції для створення фільмів

     Підвищте рівень своїх відеопроектів завдяки функціям, які стали галузевими стандартами. Знімайте відео у форматі Full HD в режимі уповільненої зйомки на швидкості 60 кадрів/с та керуйте відтворенням звуку за допомогою мікрофона й навушників.

     EOS 7D Mark II

     Високошвидкісне фокусування для відеозйомки та перегляду в реальному часі

     Щоб забезпечити швидке та згладжене автофокусування від час відеозйомки або зйомки з використанням РК-видошукача, камеру EOS 7D Mark II обладнано CMOS-сенсором автофокусування Dual Pixel. Кожен піксель містить два світлодіоди, які можуть зчитуватись окремо під час автофокусування або разом для захоплення зображення. Швидкість і чутливість фокусування під час відеозйомки можна настроїти для переходів з ефектами зменшення різкості.

     EOS 7D Mark II

     Не втрачайте зв’язок

     Можна використовувати HDMI-підключення для виведення відеоматеріалів у форматі Full HD на зовнішні пристрої, що дає змогу без проблем використовувати EOS 7D Mark II для професійного відеомонтажу. Гнізда для навушників та мікрофона дають можливість записати високоякісну цифрову звукову доріжку, а безшумні елементи керування — змінювати налаштування камери без зайвих звуків.

     Програма Canon Photo Companion

     Програма Canon Photo Companion

     Програма Photo Companion – найкращий друг усіх відеоблогерів, адже надає їм безцінні, унікальні поради та відеоматеріали, коли в цьому є потреба - з нею ваші історії будуть переконливі.

     Дізнайтеся більше

     Завантажити програму Canon Photo Companion у службі itunes
     Завантажити програму Canon Photo Companion для android

     Нагороди

     Технічні характеристики

     Дізнайтеся більше про камеру EOS 7D Mark II, її функції й можливості.

     До 10 кадрів/сек.

     Знімайте довгі серії зображень зі швидкістю до 10 кадрів на секунду.

     Digic 6 Dual

     Зйомка з високою кадровою частотою і чудовим кольоровідтворенням.

     150,000-піксельний датчик вимірювання RGB+IR

     Кожен кадр ділиться й аналізується для точного замірювання експозиції.

     Перехресний тип: макс. 65 точок автофокусування

     Фокусуйте об’єкти незалежно від їхнього місцезнаходження за допомогою 65 точок автофокусування перехресного типу по всій площі кадру.

     EOS Movie у форматі Full HD

     Зйомка відео з роздільною здатністю до 1080p і частотою кадрів 60 кадрів/с. Гнізда для мікрофона і навушників для повного управління звуком.

     Подвійні гнізда для карт пам’яті CF + SD

     Наявність двох гнізд для карт пам’яті дає змогу автоматично створювати резервні копії файлів під час зйомки і збільшує місткість зберігання даних.

     CMOS 20,2 мегапікселя

     Чудова якість фотографій з високою деталізацією

     CMOS-сенсор автофокусування Dual Pixel

     Неперервне плавне фокусування при зйомці відео і фотографій у режимі Live View.

     GPS

     Додайте до всіх фотографій та відеоматеріалів геотеги з даними про поточне місцезнаходження — це стане в нагоді під час фотографування в подорожі.

     Комплектація

     Завантажте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники.

     Підтримка продуктів

     Рекомендовано для вас