Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

EF-S 24mm f/2.8 STM

Надкомпактний об’єктив типу «млинець», що ідеально підходить для зйомки подорожей і вуличної фотографії. Його вдосконалена оптична система забезпечує бездоганну якість зображення, а велика максимальна діафрагма f/2,8 дає змогу знімати з рук в умовах недостатньої освітленості. Плавне, майже безшумне автофокусування під час відеозйомки досягається завдяки кроковому приводу фокусування.

Переваги

  • Надтонкий корпус типу «млинець»
  • Природне сприйняття для людського ока
  • Плавне та безшумне фокусування під час відеозйомки*
  • Велика діафрагма для зйомки в умовах недостатньої освітленості
  • Фокусування на відстані до 0,16 м

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

Портативний корпус типу «млинець»


Завдяки надкомпактному об’єктиву EF-S 24mm f/2.8 STM завбільшки всього 22,8 мм і з вагою 125 г, ви зможете ніколи не розлучатися зі своєю камерою EOS. Непомітний завдяки своєму мініатюрному корпусу, а тому ідеальний для вуличної фотографії.

Природна перспектива


24-міліметрова фокусна відстань за умови використання камери APS-C EOS забезпечує такий самий кут огляду, як і в разі використання 38-міліметрової повнокадрової однооб’єктивної цифрової дзеркальної фотокамери. Це значення максимально наближене до показників людського ока, тому ваші фотографії матимуть природний вигляд.

Плавне безшумне фокусування


Майже безшумний кроковий привід фокусування миттєво фіксується на об’єктах і забезпечує плавне переміщення фокуса під час відеозйомки, позбавляючи ваші фільми непотрібних звуків фокусування.*

Широка діафрагма для зйомки в умовах недостатньої освітленості


Максимальна діафрагма f/2,8 завдяки високій світлосилі не вибаглива до умов освітленості, а тому ви можете знімати в сутінках, не використовуючи спалах. Це ідеальне рішення для створення ефектів невеликої глибини різкості, що дає змогу виділити об’єкт на згладженому розмитому тлі.

Удосконалена оптична система


Насолоджуйтеся неперевершеною чіткістю зображення в усьому кадрі без відблисків і небажаних кольорових контурів. Наблизьтеся до невеликих об’єктів на відстань усього 16 см, щоб побачити світ великим планом.
* За умови використання із сумісними камерами EOS.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-S 24mm f/2.8 STM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products