Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

EF 70-200mm f/2.8L IS II USM — це надійний довгофокусний варіооб’єктив, призначений для професійного використання. Він характеризується міцною конструкцією, чотириступеневим стабілізатором зображення та спеціалізованими елементами.

Переваги

  • Високоефективний довгофокусний варіооб’єктив серії L
  • Стала максимальна діафрагма f/2,8
  • Чотириступеневий стабілізатор зображення
  • Флюоритові та наднизькодисперсні оптичні елементи
  • Підвищена надійність
  • Мін. фокусна відстань 1,2 м
  • Водо- та пилостійкий
  • Ультразвуковий мотор АФ кільцевого типу

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Швидка діафрагма з постійним максимальним значенням


Знімайте з рук в умовах слабкого освітлення завдяки великій максимальній діафрагмі f/2,8, яка залишається постійною в усьому діапазоні збільшення. Така діафрагма також дає фотографу змогу регулювати глибину різкості.

Стабілізатор зображення


Завдяки чотириступеневому стабілізатору зображення Canon об’єктив EF 70-200mm f/2.8 IS II USM ідеально підходить для зйомки в умовах слабкого освітлення без штатива. Завдяки стабілізатору зображення можна використовувати витримку, на чотири ступені тривалішу, ніж звичайно, без розмиття зображення.

Флюоритові та наднизькодисперсні елементи об’єктива


Об’єктив має виготовлені з флюориту елементи, які зменшують хроматичні аберації. Для забезпечення високої контрастності та природного відтворення кольорів у всьому діапазоні збільшення використовуються п’ять наднизькодисперсних елементів.

М’яке розмиття фону


Кругла діафрагма надає розфокусованим ділянкам м’якості й органічного вигляду. Чіткі об’єкти переднього плану виділяються на м’якому розмитому фоні.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий привід кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове й точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Аксесуари


У комплекті з об’єктивом постачається бленда ET-87, що запобігає впливу відблисків на зображення, а також знімне кріплення для штатива та м’який футляр.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products