Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Ширококутний варіооб’єктив із динамічними експресивними можливостями для всіх камер EOS із системою приєднання EF-S, що відрізняється винятково компактними розмірами та легкістю.

Переваги

  • Ширококутний зум для всіх камер із системою приєднання EF-S
  • Виняткова якість зображення
  • Легкий і компактний
  • Мінімальна фокусна відстань складає всього 24 см.
  • Швидке та практично безшумне ультразвукове автофокусування
  • Покриття Super Spectra
  • Кругла діафрагма
  • Ексклюзивна додаткова бленда

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Ширококутний об’єктив для датчиків формату APS-C


Фактичний діапазон фокусних відстаней складає приблизно 16—35 мм у 35-міліметровому форматі, що робить EF-S 10—22 мм f/3,5—4,5 USM визначним об’єктивом із чудовою якістю зображення, що відкриє вам нові можливості фотографії та свободу творчості.

Перспектива за межами людських можливостей


Ширококутний зум не тільки дає можливість помістити в кадр усі потрібні об’єкти, а й значно змінює перспективу, що відкриває нові творчі можливості. Об’єктив дає змогу підходити дуже близько до об’єктів, перебільшуючи різницю в розмірі між об’єктом і його фоном. Художні фотографи можуть застосовувати це явище для створення чіткої межі між об’єктом і фоном, що додає почуття присутності, або для створення ефекту панорамного фокусування, коли як передній, так і задній план знаходяться в чіткому фокусі.

Компактний і легкий об’єктив для зйомки з малих відстаней


Об’єктив EF-S 10—22 мм f/3,5—4,5 USM є винятково легким і компактним для свого діапазону фокусних відстаней. Його мінімальна фокусна відстань складає 24 см.

Швидке фокусування


Ультразвуковий привід кільцевого типу працює в поєднанні з камерою, забезпечуючи швидке й точне автофокусування та предиктивне відстеження. Крім того, у будь-який момент можна скористатися ручним фокусуванням.

Розроблений для цифрової зйомки


Цей об’єктив розроблено спеціально для цифрової зйомки й обладнано оптичними елементами спеціальної форми та покриттями Super Spectra, що зменшують утворення бліків і ефекту «привиду», зумовлених відбиттям світла від датчиків камери. Ексклюзивна додаткова бленда також допомагає зменшити утворення бліків.

Розмиття фону


Кругова діафрагма створює приємне розмиття фону під час зйомки із широкою діафрагмою. Це ідеально підходить для створення почуття глибини та виділення моделі на фоні.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.