Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Поєднуючи великий діапазон масштабування від короткофокусного до довгофокусного положення та переваги чотириступеневого стабілізатора зображення, EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM забезпечує неперевершену ефективність роботи й гнучкі можливості.

Переваги

  • Високоефективний і універсальний еквівалент 5,6x 24–136 мм для стандартного варіооб’єктива EF-S
  • 4-ступеневий стабілізатор зображення
  • Автоматичне панорамування й виявлення штатива
  • Фокусування з відстані від 0,35 м
  • Наднизькодисперсні й асферичні лінзи
  • Покриття Super Spectra
  • 7-пелюсткова діафрагма
  • Додаткова бленда

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Високоефективний ширококутний варіооб’єктив


Завдяки ефективному діапазону фокусних відстаней прибл. 24–136 мм (еквівалент 35-міліметрової плівки) об’єктив EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM забезпечує виняткову універсальність і чудову якість зображення. Він має значно ширший кут, ніж більшість аналогів, здатен охопити більшу частину сцени та краще передає відчуття простору та перспективи на фотографії.

Стабілізатор зображення


EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM оснащено чотириступеневим стабілізатором зображення від Canon. Стабілізація зображення ідеально підходить для зйомки з рук і дає змогу використовувати на 4 ступені тривалішу витримку без розмиття зображення. Стабілізатор зображення допомагає фотографувати за слабкого освітлення та з автомобілів, що рухаються.

Ефектний і ефективний


Завдяки текстурованому покриттю EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM виглядає як високоякісний об’єктив, що пасує вашій камері серії EOS.

Надшвидке та безшумне автофокусування


Чутливий ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує дуже швидке й практично безшумне автофокусування, використовуючи вібрацію ультразвукової частоти. Для більшої зручності він підтримує прямий контроль фокусування вручну без виходу з режиму АФ.

Покриття Super Spectra


Елементи об’єктива мають покриття Super Spectra розробки Canon, що зменшує відблиски та запобігає ореолам, які доволі часто виникають у цифрових камерах через відбиття світла від сенсору зображення. Це покриття також допомагає досягти справжнього колірного балансу й створити яскраві та природні зображення, збільшивши контрастність.

Творче розмиття фону


Кругова 7-пелюсткова діафрагма дає можливість досягти красивого розмиття фону, що ідеально підходить для виокремлення об’єкта зйомки на фоні інших предметів.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.