Canon EF 50mm f/1.4 USM

EF 50mm f/1.4 USM

Завдяки швидкій максимальній діафрагмі та системі швидкого фокусування, компактний і високоефективний об’єктив EF 50 мм f/1,4 USM чудово працює в будь-якій сфері фотографії.

Переваги

  • Швидка діафрагма зі значенням f/1,4
  • Стандартний кут зору 46°
  • Ультразвуковий привід фокусування з постійною можливістю ручного фокусування
  • Найближча відстань фокусування 45 см
  • Асферичний елемент об’єктива
  • Розмір фільтра 58 мм

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 50mm f/1.4 USM

Багатофункціональна та компактна конструкція об’єктива


Гаусова оптика в поєднанні із двома рефракційними елементами об’єктива дає змогу працювати в будь-якій сфері фотографії, створюючи чіткі зображення навіть при величині діафрагми f/1,4. Об’єктив ідеально підходить для зйомки пейзажів, фрагментів подорожей, портретів і репортажів.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

М’яке розмиття фону


Кругова діафрагма надає розфокусованим ділянкам м’якого та органічного виду. Чіткі об’єкти переднього плану виділяються на м’якому розмитому фоні.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 50mm f/1.4 USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products