Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM — це одна з моделей престижної серії L від Canon, що вирізняється бездоганною ефективністю роботи, універсальним діапазоном масштабування, чудовою якістю зображення й надійністю та компактністю конструкції.

Переваги

  • Високоефективний довгофокусний варіооб’єктив
  • Належить до відомої серії L Canon
  • 4-ступеневий стабілізатор зображення
  • 2 наднизькодисперсні елементи
  • Висока стійкість до впливу пилу й води
  • 8-пелюсткова кругла діафрагма
  • Безшумне й швидке АФ
  • Сумісність із хомутом для кріплення на штатив

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

Високоефективний довгофокусний варіооб’єктив


Завдяки діапазону фокусних відстаней 70–300 мм компактний і універсальний довгофокусний варіооб’єктив EF 70-300mm f4-5.6L IS USM забезпечує виняткову якість зображення. Він ідеально підходить для зйомки дикої природи та спортивних подій, фотожурналістики й портретної фотографії.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання і стійкість до впливу пилу й води.

4-ступеневий стабілізатор зображення


4-ступеневий оптичний стабілізатор зображення, спеціально розроблений для діапазону фокусних відстаней цього об’єктива, перешкоджає розмиттю зображення у випадку зйомки з рук і з тривалою витримкою. Автоматичне виявлення панорамування забезпечує ефективне стеження за об’єктами, що рухаються, а вбудований стабілізатор зображення дає змогу бачити результат через видошукач під час кадрування.

2 наднизькодисперсні елементи


Хроматична аберація практично повністю усувається завдяки двом наднизькодисперсним лінзам, що гарантують оптимальну якість і різкість зображення.

Творче розмиття фону


8-пелюсткова кругла діафрагма EF 70-300mm f4-5.6L IS USM забезпечує чарівне розмиття фону, надаючи драматичності вашому об’єкту зйомки.

Швидке та безшумне автофокусування


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує дуже швидке й практично безшумне автофокусування, використовуючи вібрацію ультразвукової частоти. Високошвидкісний процесор і вдосконалені алгоритми автофокусування сприяють швидшому автофокусуванню. Великий утримуючий момент гарантує безпомилково точну зупинку групи лінз системи фокусування. У будь-який час електроніка підтримує перехід до ручного фокусування без виходу з режиму автофокусування.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Телеоб’єктиви

Збільшена фокусна довжина дозволить вам наблизитись до об’єкта, не втручаючись у сцену.