Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

EF 16-35mm f/4L IS USM

Цей компактний і легкий високоефективний надширококутний варіооб’єктив із фіксованою величиною діафрагми f/4 та стабілізатором зображення дозволяє робити вражаючі знімки пейзажів і архітектурних планів. Він ідеально підходить як для професіоналів, так і для фотолюбителів.

EF 16-35mm f/4L IS USM Detail Image

Переваги

  • З надширококутним варіооб’єктивом ви не пропустите жодної деталі
  • Висока ефективність і точна оптика об’єктивів серії L
  • Насолоджуйтеся послідовною експозицією завдяки постійній величині діафрагми f/4
  • Робіть чіткі знімки навіть в умовах недостатньої освітленості завдяки 4-етапному стабілізатору зображення
  • Завдяки швидкому та безшумному фокусуванню ви не пропустите жодного кадру

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

16–35-міліметровий варіооб’єктив із надшироким кутом огляду


Цей високоефективний надширококутний варіооб’єктив із фіксованою величиною діафрагми поєднує чудові оптичні можливості та гнучкість, тому він ідеально підходить для фотожурналістики, а також для зйомки пейзажів та архітектури, зйомки під час подорожей і для загального використання, забезпечуючи чітке широкоформатне зображення з мінімальним спотворенням.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Постійна величина діафрагми f/4


Максимальна величина діафрагми f/4 не змінюється в усьому діапазоні фокусних відстаней, а тому ідеально підходить для використання в різних умовах освітлення, не викликаючи зміни витримки затвора або ISO під час масштабування.

Чіткі зображення завдяки 4-етапному стабілізатору зображення


Об’єктив EF 16–35 мм із діафрагмою f/4L IS USM забезпечує чіткі знімки за будь-яких умов, а саме під час зйомки з рук в умовах недостатньої освітленості або в режимі макрозйомки. Об’єктив EF 16–35 мм із діафрагмою f/4L IS USM забезпечує чіткі знімки за будь-яких умов, а саме під час зйомки «з рук» в умовах недостатньої освітленості або в режимі макрозйомки.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове й точне наближення до об’єкта фокусування. Режим пріоритету ручного регулювання фокуса дає змогу налаштувати параметри фокусування, не виходячи з режиму автофокусування.

М’яке розмиття фону


9-пелюсткова кругла діафрагма надає розфокусованим ділянкам м’якого та більш органічного виду, збільшуючи чіткість об’єктів на передньому плані на фоні красивого м’якого розмиття.

Виняткова якість зображення


Об’єктив EF 16–35 мм із діафрагмою f/4L IS USM обладнаний трьома асферичними елементами, що забезпечують різкість і чіткість у всьому діапазоні фокусування. Два наднизькодисперсні елементи виправляють хроматичні аберації. Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери. Фторне покриття допомагає уникнути пилу та крапель води на передніх і задніх елементах об’єктиву, щоб забезпечити найкращу якість зображення.

Найкоротша відстань фокусування — 0,28 м


Завдяки відстані фокусування, що становить лише 0,28 м у всьому діапазоні масштабування, можна наблизитися до потрібного об’єкта, насолоджуючись при цьому широким полем огляду.

Передній елемент, що не повертається


Завдяки передньому елементу, що не повертається, можна легко під’єднати фільтри діаметром 77 мм.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 16-35mm f/4L IS USM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.