Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

Компактний і високоефективний об’єктив зі змінною фокусною відстанню 100–400 мм ідеально підходить для зйомки спортивних змагань, динамічних сцен і дикої природи. 4-кроковий стабілізатор зображення та високоякісна оптика дають змогу отримувати надзвичайно чіткі зображення.

Переваги

  • Багатофункціональний портативний супертелеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню
  • Бездоганна якість зображення в будь-якій ділянці
  • Запобігання тремтінню камери за допомогою 4-крокового стабілізатора зображення
  • Налаштування чутливості керування зумом для різних ситуацій
  • Швидке та майже беззвучне фокусування
  • Упевнена зйомка в складних погодних умовах

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

Універсальний супертелеоб’єктив


Об’єктив EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM ідеально підходить для фотографів, які люблять подорожувати без зайвого вантажу та беруть із собою тільки один телеоб’єктив. Відмінний вибір для зйомки спортивних змагань і дикої природи — діапазон масштабування 100–400 мм упритул наближує вас до віддалених об’єктів і дає змогу швидко реагувати в динамічних ситуаціях. У камерах із сенсорами формату APS-C телеоб’єктив EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM забезпечує кути огляду, еквівалентні 160–640-міліметровому об’єктиву на повнокадровій камері.

Чіткість за будь-яких умов освітлення


Телеоб’єктив EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM забезпечує зйомку чітких і висококонтрастних зображень завдяки флюоритовим і наднизькодисперсним елементам (Super UD), які усувають дефекти та спотворення зображення. Стабілізатор зображення з трьома режимами захищає від розмиття внаслідок тремтіння камери та дає змогу вести зйомку з рук із витримкою на чотири позиції нижче, ніж звичайно.

Скажіть «ні» відблискам


Знімайте в контражурі та будьте впевнені, що технологія багатошарового покриття з повітряних сфер (ASC) компанії Canon захистить від утворення відблисків, ореолів і зменшення контрастності. У технології ASC використовується багатошарове покриття для зменшення відблисків, зокрема шар нанометричних повітряних сфер, які розміщуються на поверхні об’єктива для більш поступового уповільнення світла, коли воно потрапляє в об’єктив. Це запобігає утворенню відблисків усередині об’єктива, які погіршують якість зображення.

Ергономічний дизайн


Різні фотографи працюють по-різному. Використовуйте кільце настроювання чутливості зуму для встановлення сили спротиву під час регулювання зуму об’єктива: регулювання легким дотиком ідеально підходить для швидкої роботи в динамічних ситуаціях. З іншого боку, може знадобитися зробити механізм зуму жорсткішим або заблокувати його, якщо ви не хочете випадково змінити фокусну відстань.

Швидке фокусування саме тоді, коли це потрібно


Насолоджуйтеся функцією автофокусування за допомогою ультразвукового приводу, яка здійснює точну фіксацію фокуса майже беззвучно. У будь-який час можна скористатися режимом пріоритету ручного фокусування для точного настроювання без відведення камери від очей. Телеоб’єктив EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM фокусується до відстані 0,98 м, що дає змогу реагувати на об’єкти, які наближаються до вас несподівано.

Захист від погодних умов


Упевнена зйомка навіть у складних погодних умовах. Як і серія об’єктивів L, модель EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM захищена від вологи та пилу, отже ви можете продовжувати зйомку навіть у складних погодних умовах. Фторне покриття на фронтальному елементі об’єктива відштовхує бруд, що полегшує чищення об’єктива.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Телеоб’єктиви

Збільшена фокусна довжина дозволить вам наблизитись до об’єкта, не втручаючись у сцену.