РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

КОМПЛЕКТ РОЗРОБЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (SDK)

Приєднуйтеся до програми Canon Developer Programme, щоб вдосконалити й адаптувати робочі процеси з обробки зображень за допомогою наших сучасних технологій та розвинути власний бізнес.
ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДОКЛАДНІШЕ
SDK

Переваги SDK від Canon

Компанія Canon вклала значні кошти в можливість запропонувати клієнтам найефективніший та найгнучкіший шлях до високоякісного фотографування. Керуйте камерами віддалено з комп’ютерів на базі Windows, Mac, Raspberry Pi OS або Ubuntu за допомогою комплекту розроблення програмного забезпечення EOS (EDSD) і використовуйте однаковий код для всіх сумісних камер Canon. Щоб скористатися перевагами підтримки кількох платформ для деяких моделей, що сприяє швидшому розвитку, новий API керування камерою (CCAPI) охоплює кілька платформ, що дозволяє використовувати бездротове з’єднання в будь-якому середовищі, наприклад Windows, Mac, Android, iOS або Linux.

 • ПЕРЕВАГИ

  Дистанційна зйомка

  Знаходьте, підключайте та активуйте камеру.

 • ПЕРЕВАГИ

  Моніторинг у режимі реального часу

  Перевіряйте експозицію об’єкта та композицію.

 • ПЕРЕВАГИ

  Передавання зображень

  Завантажуйте та стирайте зображення, а також форматуйте карти.

 • ПЕРЕВАГИ

  Налаштування камери

  Перевірте та змініть налаштування камери, включно з витримкою, діафрагмою та ISO.

Дізнайтесь, як Canon SDK може допомогти вашому бізнесу

Перегляньте наше відео, щоб дізнатися більше про основні технології та функції, їхні переваги й те, як вони можуть допомогти вам покращити робочий процес.
ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
SDK

Принцип роботи

Описуючи EDSDK та CCAPI, точніше називати їх інтерфейсами прикладного програмування (API), які призначені для контролю за функціональністю камер і розраховані на розробників програмного забезпечення, які створюють рішення для компаній, у яких вони працюють або якими вони володіють. Інтеграція функції керування камерою у власні програмні рішення означає, що камерою можна буде керувати автоматично для створення зображень та миттєвої передачі даних. Таке спрощення наскрізних процесів знижує витрати та економить час.

Приєднуйтеся до нашого порталу для розробників

У межах програми Canon Developer Programme сторонні компанії і розробники всіх типів мають можливість завантажити комплект SDK та використовувати разом із продуктами й технологіями Canon, а також отримувати цінну підтримку та поради.

Працюйте з нами

Зареєстровані розробники можуть отримати доступ до детальної документації, інформації API та спеціальної бібліотеки програмного забезпечення, а також взаємодіяти з іншими користувачами. Ці технічні ресурси призначені для застосування інженерами програмного забезпечення під час розробки багатофункціональних персоналізованих програм, що базуються на використанні нашої продукції.

SDK

Чому Canon?

Canon займає передові позиції в галузі обробки зображень уже більше 80 років. Наша компанія є провідним постачальником рішень для фізичних осіб, корпоративних клієнтів і промислових систем цифрової обробки зображень. Візуалізацію покладено в основу нашого бізнесу, і ми прагнемо допомагати людям переосмислювати межі можливого завдяки високоякісним фото- та відеорішенням.
SDK

Функціональність

Зйомка якісного контенту — це лише перший етап безперебійного робочого процесу, і його передавання також важливе, тому наші рішення SDK для камер Canon мають приголомшливі можливості підключення, а також підтримують застосунки й спеціально розроблене програмне забезпечення, призначені допомогти вам отримувати більше на всіх платформах, на яких ви працюєте.

 • Асортимент камер і об’єктивів для будь-якого бюджету та будь-яких потреб
 • Підтримка Wi-Fi та USB в усіх моделях лінійки EOS
 • Картки пам’яті для легкого форматування та вилучення

Сумісність і узгодженість

Камери Canon забезпечують стабільну роботу, інтуїтивно зрозуміле керування та неперевершені результати. Поділіться своїми роботами зі світом за допомогою розширених можливостей записування та потокової передачі.

 • Гібридне рішення для фото- та відеознімання
 • Стала передача кольорів і різкість на всіх етапах зйомки
 • Просте керування та широкі можливості налаштування для всіх користувачів

SDK
SDK

Безпека та надійність

Ми розуміємо, що простої у роботі коштують грошей. Камери Canon довели свою надійність і працюватимуть у важких умовах. Заряджайте камери від адаптера змінного струму або акумулятора та насолоджуйтеся довгими роками роботи завдяки легендарній довговічності Canon.

 • Камери EOS та EOS R надзвичайно надійні
 • Оригінальні акумулятори Canon створені для довготривалої роботи
 • Спеціальна група технічної підтримки та індивідуальне післяпродажне обслуговування

Запитання і відповіді (FAQs) щодо SDK

У вас виникло запитання, на яке ви не можете знайти відповідь? Розділ запитань і відповідей допоможе вам.
 • EDSDK

  Професіонал
  EOS-1 D X Mark III, EOS-1D X Mark II, EOS-1D X, EOS-1D C, EOS-1DS Mark III, EOS-1D Mark IV, EOS-1D Mark III

  Для аматорів
  EOS R3, EOS R5, EOS R6, EOS R, EOS Ra, EOS R6 Mark II, EOS 5D Mark IV, EOS 5DS R, EOS 5DS, EOS 5D Mark III, EOS 5D Mark II

  Середній клас
  EOS RP, EOS R8, EOS R7, EOS R10, EOS 6D Mark II, EOS 6D, EOS 7D Mark II, EOS 7D, EOS 90D, EOS 80D, EOS 70D, EOS 60D, EOS 50D, EOS 40D

  Початковий рівень
  EOS R50, EOS M6 Mark II, EOS M50 Mark II, EOS M50, EOS M200, EOS M6, EOS M5, EOS M3, EOS M2, EOS M, EOS M100, EOS M10, EOS 77D, EOS 760D, EOS 850D, EOS 250D, EOS 800D, EOS 200D, EOS 750D, EOS 700D, EOS 100D, EOS 650D, EOS 2000D, EOS 1300D, EOS 1200D, EOS 1100D, EOS 600D, EOS 550D, EOS 500D, EOS 450D, EOS 1000D, EOS 4000D

  Компактність
  PowerShot G5X Mark II, PowerShot G7X Mark III, PowerShot SX70 HS

  CCAPI

  Професіонал
  EOS-1D X Mark III

  Для аматорів
  EOS R3, EOS R5, EOS R6, EOS R6 Mark II

  Середній клас
  EOS RP, EOS R8, EOS R7, EOS 90D

  Початковий рівень
  EOS R50, EOS R10, EOS M50 Mark II, EOS R100, EOS 850D, EOS M200, EOS M6 Mark II, EOS 250D

  Компактність
  PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G7 X Mark III, PowerShot SX70 HS

 • ОС, що підтримуються
  EDSDK: Windows, Mac, Raspberry Pi OS або Ubuntu (для Arm)
  CCAPI: не залежить від ОС

 • Підтримувані інтерфейси
  EDSDK: USB
  CCAPI: Wi-Fi

Бажаєте дізнатися більше?

Перейдіть за посиланням, і з вами зв’яжеться член нашої спеціальної команди сегменту корпоративних рішень для професійної обробки зображень.

Схожі статті