РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Комплект розроблення програмного забезпечення (SDK)

Приєднуйтеся до програми Canon Developer Programme, щоб вдосконалити й адаптувати робочі процеси з обробки зображень за допомогою наших сучасних технологій та розвинути власний бізнес.

Комплект розроблення програмного забезпечення (SDK)

Переваги SDK від Canon

Компанія Canon вклала значні кошти в можливість запропонувати клієнтам найефективніший та найгнучкіший шлях до високоякісного фотографування. Комплект розроблення програмного забезпечення EOS (EDSD) дозволяє користувачам віддалено керувати камерами Canon із ПК з ОС Windows або Mac і використовувати той самий код на всіх сумісних камерах Canon. Щоб скористатися перевагами підтримки кількох платформ для деяких моделей, що сприяє швидшому розвитку, новий API керування камерою (CCAPI) охоплює кілька платформ, що дозволяє використовувати бездротове з’єднання в будь-якому середовищі, наприклад Windows, Mac, Android, iOS або Linux.

 • alt text

  ПЕРЕВАГИ

  Дистанційна зйомка

  Знаходьте, підключайте та активуйте камеру.

 • alt text

  ПЕРЕВАГИ

  Моніторинг у режимі реального часу

  Перевіряйте експозицію та композицію об’єкта

 • alt text

  ПЕРЕВАГИ

  Передавання зображень

  Завантажуйте та стирайте зображення, а також форматуйте картки

 • alt text

  ПЕРЕВАГИ

  Налаштування камери

  Перевірте та змініть налаштування камери, включно з витримкою, діафрагмою та ISO

Принцип роботи

Описуючи EDSDK та CCAPI, точніше називати їх інтерфейсами прикладного програмування (API), які призначені для контролю за функціональністю камер і розраховані на розробників програмного забезпечення, які створюють рішення для компаній, у яких вони працюють або якими вони володіють. Інтеграція функції керування камерою у власні програмні рішення означає, що камерою можна буде керувати автоматично для створення зображень та миттєвої передачі даних. Таке спрощення наскрізних процесів знижує витрати та економить час.

Приєднуйтеся до нашого порталу для розробників

У межах програми Canon Developer Programme сторонні компанії і розробники всіх типів мають можливість завантажити комплект SDK та використовувати разом із продуктами й технологіями Canon, а також отримувати цінну підтримку та поради.

Працюйте з нами

Зареєстровані розробники можуть отримати доступ до детальної документації, інформації API та спеціальної бібліотеки програмного забезпечення, а також взаємодіяти з іншими користувачами. Ці технічні ресурси призначені для застосування інженерами програмного забезпечення під час розробки багатофункціональних персоналізованих програм, що базуються на використанні нашої продукції.

alt text

ПРО CANON

Чому Canon?

Canon займає передові позиції в галузі обробки зображень уже більше 80 років. Наша компанія є провідним постачальником рішень для фізичних осіб, корпоративних клієнтів і промислових систем цифрової обробки зображень. Візуалізацію покладено в основу нашого бізнесу, і ми прагнемо допомагати людям переосмислювати межі можливого завдяки високоякісним фото- та відеорішенням.

In a studio, a man adjusts a studio light pointing at a handbag while a colleague seated at a desk views the image of the handbag in software on a monitor.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Бажаєте дізнатися більше про цей продукт?

Related articles