The Full Frame Advantage
alt text goes here

Переваги повнокадрової зйомки

Камера EOS 6D Mark II з повнокадровим CMOS-сенсором 26,2 МП і потужним процесором обробки зображень DIGIC 7 дає змогу створювати фото професійної якості.

Динамічний діапазон

Найсучасніший CMOS-сенсор камери EOS 6D Mark II забезпечує широкий динамічний діапазон із високим рівнем деталізації навіть у найяскравіших і найтемніших ділянках кадру. Широкі можливості для коригування експозиції відкривають нові горизонти на етапі подальшої обробки.

Низький рівень шуму навіть у темряві

Завдяки максимальній чутливості ISO 40 000 (з можливістю розширення до ISO 102 400) навіть за слабкого освітлення знімки вирізняються низьким рівнем шуму та чіткими деталями. CMOS-сенсор фотокамери EOS 6D Mark II дає змогу робити знімки з максимальним освітленням, а процесор DIGIC 7 зменшує артефакти, як-от цифровий шум.

Новий рівень обробки зображення

Вбудований механізм корекції аберації об’єктива покращує оптичні характеристики, компенсуючи такі фактори, як дифракція, викривлення та хроматична аберація. В результаті зображення чудово виглядатимуть безпосередньо в камері.

Next level image processing
Powerful portraits

Портрети високої якості

На відміну від камер із сенсором меншого розміру, повнокадрова фотокамера EOS 6D Mark II забезпечує невелику глибину різкості, що дає змогу створювати професійні портретні знімки. Підкресліть різкість об’єкта на м’яко розмитому фоні та спробуйте знімати через унікальні об’єктиви із широкою діафрагмою, як-от EF 85mm f/1.2L II USM, щоб отримати ефекти м’якого фокуса.