Canon EF 85mm f/1.8 USM

EF 85mm f/1.8 USM

Коротка фокусна відстань у поєднанні з великою максимальною діафрагмою та швидким автофокусуванням робить об’єктив EF 85 мм f/1,8 USM ідеальним вибором для зйомки портретів.

Переваги

  • Швидка діафрагма зі значенням f/1,8
  • Короткий/середній телеоб’єктив
  • Ультразвуковий привід фокусування з постійною можливістю ручного фокусування
  • Найближча відстань фокусування 85 см
  • Розмір фільтра 58 мм
  • Покриття Super Spectra зменшує утворення бліків і ефекту «привиду».

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 85mm f/1.8 USM

Практичний і портативний телеоб’єктив


Об’єктив EF 85 мм f/1,8 USM створює чіткі та якісні зображення при всіх значеннях діафрагми. Кругла діафрагма надає ділянкам, які знаходяться за межами фокуса, більшої плавності та виділяє об’єкти у фокусі на розмитому фоні. Об’єктив обладнано переднім елементом, що не обертається. Це дає змогу використовувати спеціальні фільтри (наприклад, поляризатори та вимірювачі).

Величина діафрагми f/1,8


Максимальне значення діафрагми f/1,8 дає змогу знімати з рук у складних умовах недостатньої освітленості та обмежувати глибину різкості для створення художніх ефектів.

Стиснена перспектива в портретній зйомці


Коротка фокусна відстань об’єктива трохи стискає перспективу, зменшуючи розмір помітних рис обличчя для приємного ефекту.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Інтеграція із системою вимірювання спалаху E-TTL II


Об’єктив передає інформацію про відстань до сумісної системи спалаху E-TTL II камери EOS, що забезпечує оптимальну інтенсивність спалаху.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 85mm f/1.8 USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.