Адаптери EOS R

Долучіть свою систему EOS R до великого світу об’єктивів EF та EF-S
Canon Camera

Інтеграція та розширення

Адаптер системи Canon EOS R сумісний із лінійками Canon EF та EF-S, отже користувачі Canon EOS R, які до цього користувались камерами EOS зможуть використовувати всі типи об’єктивів на новій камері1.

Додайте об’єктиви EF-S до системи EOS R

Об’єктиви EF-S спеціально створені для сумісності з сенсором APS-C цифрових дзеркальних фотоапаратів EOS, але вони повністю інтегруються в камери EOS R за допомогою адаптера. Камера автоматично зменшить розмір зображення, щоб відповідати розмірам оптики EF-S.

Об’єктиві сумісні з EOS R

Дізнайтесь більше про об’єктиви, які можна використовувати з EOS R адаптером.

Canon Camera
Canon Camera

Для складних завдань

Адаптери EOS R були розроблені для професійного використання, їх оснащено металевими кріпленнями які розташовані з обох боків. Вони також мають захист від вологи та пилу, а отже ніщо не заважатиме вам продовжувати зйомку, навіть за складних умов.

Створений для бездоганних результатів

Всі існуючі об’єктиви працюватимуть так само стабільно та якісно, як і з системою EOS DSLR.

Canon Camera
Canon Camera

Все починається з бездоганної інженерної ідеї

Інженери Canon розробили адаптер до системи EOS R, щоб забезпечити сумісність, якість та продуктивність при підключенні існуючих об’єктивів EF та EF-S до камери EOS R.

Адаптер кріплення EF-EOS R

За допомогою адаптера Стандарт кріплення -EF-EOS R, об’єктиви EF й EF-S можна використовувати з камерами EOS R Фотографи, в яких є колекція об’єктивів EF-S або EF можуть переходити на систему EOS R і бути впевненими, що їх об’єктиви будуть відмінно працювати з нею.

Кільце керування адаптера кріплення EF-EOS R

Кільце керування адаптера кріплення EF-EOS R має таке ж саме кріплення як і EF-EOS R, а також кільце керування об'єктивом. Функції кільця можна налаштувати окремо, воно розташоване так, що ви зможете з легкістю працювати з ним, не відволікаючись від зйомки.
Canon Camera

Налаштовна функціональність

Кільце керування об’єктивом можна налаштувати в меню камери, та встановити такі параметри, як: витримка, чутливість ISO, компенсація експокорекції.

Спеціальне покриття для бездоганного тактильного відгуку

Кільце керування об’єктивом знайти дуже легко, тож тепер немає потреби прибирати камеру від очей. Натискання дає відгук третинними або половинними зупинками (цю функцію можна відключити за допомогою послуги Canon, для більш плавного керування).

Canon Camera

Вставний фільтр адаптера кріплення EF-EOS R

Функціональність вставного фільтра адаптера кріплення EF-EOS R така ж сама як і стандартного кріплення EF-EOS R, але додана можливість використання вставних фільтрів, а отже тепер не потрібно розміщувати фільтри перед об’єктивом, це особливо корисно, у випадку використання ширококутних об’єктивів із великою лінзою. Вона постачається разом із змінним нейтральним світлофільтром2, фільтром із круговою поляризацією, або Iбез фільтра, коли потрібна передача природніх кольорів.

Canon Camera

Адаптер для нейтрального світлофільтра: корегує щільність нейтрального світла

Нейтральні світлофільтри допомагають контролювати кількість світла, що надходить у камеру, що є корисним для кінематографістів, які бажають знімати у широкому діапазоні / за низької швидкості витримки та яскравого світла. Це також дозволяє ландшафтним фотографам використовувати більші витримки затвора, щоб розмити рух неба або води2.

Адаптер C-PL фільтра з круговою поляризацією

Поляризаційний фільтр потрібен для видалення відблисків та туману, та зменшити кількість світла, відбитого від скляних поверхонь. Цей фільтр також робить кольори насиченими та допомагає передати всю яскравість сцени зйомок.

Canon Camera

Аксесуари для адаптера

 • Фільтр CL для Drop-In Filter Mount Adapter EF-EOS R

  Цей фільтр потрібен тим, хто придбав адаптер для фільтрів, але не бажає поки що їх застосовувати.

 • Поляризаційний фільтр для Drop-In Filter Mount Adapter EF-EOS R

  Фільтр з круговою поляризацією додає яскравості кольорам, підвищує контрастність та насиченість та усуває небажані відбиття світла.

 • Нейтральний світлофільтр для вставного адаптера кріплення EF-EOS R

  Нейтральний світлофільтр для контролю експозиції під час зйомки відео або для застосування креативних ефектів під час створення фотографій2.

Відкрийте для себе переваги системи EOS R

Заснована на досвіді більш ніж тридцятирічних безперервних інновацій EOS, система EOS R базується на новаторському кріпленні об’єктива, що пропонує більші творчі можливості та ще більш інтуїтивне керування засоби захоплення кожного моменту.

У руках професіоналів

Камера EOS R миттєво здобула визнання серед багатьох професійних фотографів та кінематографістів. Дізнайтеся, що саме вони зробили, щоб відзняти фільми, які до здавались не можливими.

Вас також може зацікавити…

 • EOS R3

  Завдяки своїй неймовірній швидкості це саме та бездзеркальна камера, на яку так чекали професійні фотографи, що знімають спорт, репортажі й дику природу.

 • Засіб для вибору об’єктива

  Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

 • EOS R5

  Професійна повнокадрова бездзеркальна камера, яка пропонує фотографам та кінорежисерам неймовірно чіткі знімки та відео у форматі 8К.

 • EOS R6

  Щоб ви не знімали і як би ви це не робили, камера EOS R6 допоможе вам розкрити свій творчий потенціал на повну.

 • Усі об’єктиви

  Майстерність і найновіші оптичні технології Canon гарантують приголомшливу якість фотографій та відеозаписів.

 • Об’єктиви RF

  Інноваційні об’єктиви EOS R забезпечують надшвидкісне фокусування та чудову якість оптики.

 • Повнокадрові камери

  Відкрийте світ творчих можливостей з нашими повнокадровими цифровими дзеркальними та бездзеркальними фотокамерами.

 • Canon EOS R Об’єктиви й аксесуари

  Дізнайтесь більше про модельний ряд об’єктивів й адаптерів до них з Canon EOS R

  1. Докладні відомості див. в технічних характеристиках
  2. Коли суцільна біла лінія зникає з регулятора (ND250 або вище), може виникнути синій відтінок або нерівність щільності