Canon EOS R5

Canon EOS R5

Повне переосмислення професійної псевдодзеркальної фотозйомки

Ваша. Для роботи

Canon Inc. оголосила про початок роботи над камерою EOS R5. Професійна повнокадрова бездзеркальна камера, що пропонує фотографам та кінорежисерам безліч можливостей.

Нова ера якості зображення

Нові стандарти фотографій з високою роздільною здатністю та феноменальна якість відео у форматі 8К. Камера EOS R5 підвищує якість зображення та виводить її на абсолютно новий рівень, швидкий електронним затвором дозволяє фотографувати зі швидкістю 20 кадрів за секунду / механічний затвором 12 кадрів за секунду Камера EOS R5 — довершений та повністю переосмислений продукт, створений для великих справ.

A new era in image quality

Становіться режисером

Ваші кращі роботи у форматі 8К, насолоджуйтесь перспективою нових цікавих можливостей для творчої зйомки. Камера EOS R5 із повнокадровим датчиком зображення, яка підтримує зйомку відео формату 8К у внутрішню пам’ять (до 30p) і оснащена функцією автофокусування Dual Pixel, що доступна в усіх режимах 8K-зйомки, дозволяє вам розширити свої можливості в області кінозйомки та відкрити нові динамічні методи передачі власних задумів.

Be the filmmaker

Більше номінальної вартості

Тепер ніщо не уникне вашого фокуса Завдяки вдосконаленій технології автофокусування з функцією відстеження тварин під час фотографування камера EOS R5 здатна розпізнавати собак, кішок і птахів та виявляти тіло, обличчя або очі об’єктів, які знімаються.

More than face value

Новий стандарт стабілізації зображення

Вперше у камері Canon реалізовано стабілізацію корпусу камери, ця система вдало працює з об’єктивами Canon RF, що забезпечує відмінні результати зйомки. Знімайте відео чи фото без штатива, та будьте певні, результат буде надзвичайним.

New standards in stability

Підключення до хмари Та ще багато корисного

Фотографуйте та передавайте відео та зображення просто на ходу, завдяки вбудованому модулю Wi-Fi, за допомогою якого легко підключитися до нового сервісу від Canon — image.canon service. Камера EOS R5 сумісна з функцією Auto Image Transfer, тож ми можете знімати та редагувати зображення на ходу та завантажувати вміст на ваш ПК.

Cloud connected. And then some

Універсальний та готовий до змін

Загляньте всередину, щоб побачити наскільки вона потужна. Два гнізда для карток пам’яті дозволять вам фотографувати годинами. Камера EOS R5 є частиною сімейства камер EOS R, які оснащено стійкою RF, яке забезпечує найкращу якість та пристосованість, воно також сумісне з великою кількістю об'єктивів EF від Canon завдяки набору RF-EF адаптерів для безпроблемної інтеграції.

Versatile and adaptable

Вас також можуть зацікавити…

Програма Canon Professional Services

Учасники програми мають доступ до технічної підтримки за програмою CPS, як на місцях, так і на великих заходах; пріоритетного обслуговування; і, залежно від типу членства — безкоштовного резервного кредитування обладнання.

Приєднатись

Докладніше

Canon Professional Services