Canon EOS R5

Canon EOS R5

Повне переосмислення професійної псевдодзеркальної фотозйомки

Ваша. Для роботи

Canon Inc. оголосила про початок роботи над камерою EOS R5. Професійна повнокадрова бездзеркальна камера, що пропонує фотографам та кінорежисерам безліч можливостей.

Нова ера якості зображення

Нові стандарти фотографій з високою роздільною здатністю та феноменальна якість відео у форматі 8К. Камера EOS R5 підвищує якість зображення та виводить її на абсолютно новий рівень, швидкий електронним затвором дозволяє фотографувати зі швидкістю 20 кадрів за секунду / механічний затвором 12 кадрів за секунду Камера EOS R5 — довершений та повністю переосмислений продукт, створений для великих справ.

A new era in image quality

Становіться режисером

Ваші кращі роботи у форматі 8К, насолоджуйтесь перспективою нових цікавих можливостей для творчої зйомки. Камера EOS R5 із повнокадровим датчиком зображення, яка підтримує зйомку RAW-відео формату 8К у внутрішню пам’ять (до 29,97 кадру на секунду), у тому числі 4K-зйомку (до 119,88 кадру на секунду*) у форматі Canon Log (4:2:2, 10 біт) або HDR PQ (4:2:2, 10 біт), дозволяє вам розширити власні можливості в області кінозйомки та відкрити нові динамічні методи передачі задумів.

* Запис у зовнішню пам’ять доступний тільки для формату 4K, до 59,94 кадру на секунду.

Be the filmmaker

Більше номінальної вартості

Тепер ніщо не уникне вашого фокуса Завдяки вдосконаленій технології автофокусування з функцією відстеження тварин під час фотографування камера EOS R5 здатна розпізнавати собак, кішок і птахів та виявляти тіло, обличчя або очі об’єктів, які знімаються.

More than face value

Новий стандарт стабілізації зображення

Уперше на всіх камерах Canon реалізовано технологію 5-осьової стабілізації на основі зсуву датчика зображення, яка гармонійно поєднується з RF-об’єктивами від Canon, завдяки чому пропонується як оптична, так і внутрішня стабілізація зображення, що дозволяє знімати максимально чіткі фотографії та відеоролики.

New standards in stability

Підключення до хмари Та ще багато корисного

Фотографуйте та передавайте відео та зображення просто на ходу, завдяки вбудованому модулю Wi-Fi, за допомогою якого легко підключитися до нового сервісу від Canon — image.canon service. Камера EOS R5 сумісна з функцією Auto Image Transfer, тож ми можете знімати та редагувати зображення на ходу та завантажувати вміст на ваш ПК.

Cloud connected. And then some

Універсальний та готовий до змін

Загляньте всередину, щоб побачити наскільки вона потужна. Потужна комбінація гнізд для карток CFexpress та SD UHS-II дозволяє знімати довше. Оскільки камера EOS R5 відноситься до сімейства камер EOS R, вона оснащена RF-кріпленням, що забезпечує найкращу якість і адаптивність процесу зйомки, та сумісна з великою кількістю об’єктивів EF від Canon завдяки набору адаптерів RF-EF, які гарантують відсутність жодних проблем інтеграції.

Versatile and adaptable

Вас також можуть зацікавити…

Програма Canon Professional Services

Учасники програми мають доступ до технічної підтримки за програмою CPS, як на місцях, так і на великих заходах; пріоритетного обслуговування; і, залежно від типу членства — безкоштовного резервного кредитування обладнання.

Приєднатись

Докладніше

Canon Professional Services