CANON EOS R5

Надзвичайна професійна продуктивність

З камерою EOS R5 ви можете робити 45-піксельні знімки зі швидкістю до 20 кадрів на секунду з паралельним слідкуючим автофокусуванням. З такими характеристикам, які забезпечує спеціальний процесор DIGIC X, ви зможете робити фотографії, про які раніше могли тільки мріяти.
Фотографія трюку на гірському велосипеді в повітрі на фоні сонця. Знімок зроблений знизу, по краях — червоні квіти й трава на схилі пагорба.

Мартін Бліссіг (Martin Bissig) був у числі перших професіоналів, хто на практиці перевірив функції відеозйомки в камері Canon EOS R5, знімаючи спортсменів на гірських велосипедах і скейтбордистів у швидкому русі. Знято на камеру Canon EOS R5 з об’єктивом Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM із фокусною відстанню 15 мм, витримкою 1/800 с, діафрагмою f/9 та ISO 250. © Мартін Бліссіг (Martin Bissig)

Швидкість, якої ніколи не було

З камерою EOS R5 ви зможете знімати швидкоплинні моменти, які раніше зафіксувати було неможливо: вона робить 45-мегапіксельні знімки з неймовірною частотою 20 кадрів на секунду1 — і все це в повній тиші й з повним відстеженням АЕ та АФ.

Спорт, репортажна зйомка, дика природа, портрети — за будь-яких обставин із камерою EOS R5 ви матимете більше нагод закарбувати на знімку чудовий момент. А якщо вам знадобиться механічний затвор, ви зможете знімати в безперервному режимі з приголомшливою швидкістю 12 кадрів на секунду1 — дуже високий показник для повнокадрової бездзеркальної камери.

EOS R5

© Robert Marc Lehmann

© Martin Bissig / Посланець Canon

© Ulla Lohmann / Посланець Canon

© Martin Bissig / Canon Ambassador

Досконалий електронний видошукач

Електронний видошукач у камері EOS R5 такий досконалий, що створює враження, наче між вами та об’єктом зйомки нічого немає. Завдяки 5,76 млн точок роздільної здатності, 100-відсотковому охопленню сцени й частоті оновлення 120 кадрів на секунду ви повністю зануритеся в події, але при цьому бачитимете зображення саме в такому вигляді, в якому воно буде зафіксовано на знімку.

Електронний видошукач доповнюється 3,15-дюймовим сенсорним екраном з 2,1 точок і змінним кутом огляду, який можна відхиляти від корпусу та обертати в діапазоні 270˚ для зручного фотографування під складними кутами. Екран також можна обертати й складати до корпусу для додаткового захисту.

Сенсор із заднього боку камери EOS R5 автоматично перемикає її з режиму електронного видошукача в режим сенсорного екрана й назад, коли ви підносите камеру до ока чи берете в руки; крім того, цю функцію можна налаштувати для роботи в різних режимах залежно від того, чи складено екран.

В EOS R5 також можна запрограмувати відключення підсвічування РК-дисплея, щоб користувачі могли вимкнути екран і використовувати замість нього електронний видошукач, переглядаючи зображення на великому РК-дисплеї. Ця операція знайома всім користувачам цифрових дзеркальних камер.

Процесор обробки зображень DIGIC X

Феноменальна швидкість безперервної зйомки в камері EOS R5, неймовірна якість зображення та приголомшливі характеристики системи фокусування уможливлюються процесором DIGIC X, який також відповідає за роботу інших функцій камери та за її високу чутливість.

Два гнізда для карток пам’яті, включаючи CFexpress

Камера EOS R5 має два слоти для карток пам’яті: один — для універсальної картки формату SD (що підтримує високошвидкісні SD-носії типу UHS-II), інший — для надшвидких карток CFexpress, що потрібні для стабільної серійної зйомки камерою EOS R5 із частотою 20 кадрів на секунду (у цьому режимі можна зробити до 180 знімків у форматі RAW), а також для підтримки деяких форматів відео з високою роздільною здатністю.


CFexpressSD V90 UHS-II
Макс. швидкість передавання1,97 ГБ на секунду321 МБ на секунду


Оскільки камера має широкі можливості для налаштування, можна використовувати картки. Є можливість налаштувати камеру та зберегти її настройки на одну з карток пам’яті. Це дозволяє користувачу передати налаштуваннями з однієї камери або, якщо у вас дві камери, скопіювати їх на обидві камери. Ця функція також корисна, якщо ви віддаєте камеру в сервісний центр — ви можете відновити всі свої налаштуваннями після повернення.

Камера Canon EOS R5 з правого боку від користувача. Два гнізда для карток пам’яті розташовані під відкидною кришкою збоку.

Камера Canon EOS R5 також має два гнізда для карток — це високошвидкісна картка CFexpress та універсальна сумісна SD-картка.

Акумулятор підвищеної місткості

EOS R5 обладнана вдосконаленим новим елементом живлення LP-E6NH, місткість якого на 20 відсотків більша за старі акумулятори LP-E6N, і це дозволяє зробити в середньому 490 знімків від одного заряду в суворих умовах тестування* — і значно більше в реальних умовах зйомки.

Для заряджання акумуляторів LP-E6NH можна використовувати зарядний пристрій з комплекту камери або вбудований порт USB C 3.1 з потужністю на виході 5 В/1,5 А. Також можна придбати ручку-тримач з акумулятором BG-R10, до якої можна встановити відразу два елементи живлення, якщо вам потрібно збільшити тривалість зйомки.

Із камерою EOS R5 також сумісні старіші моделі акумуляторів LP-E6 та LP-E6N, але з елементом живлення LP-E6 можливості зйомки з максимальною частотою кадрів та заряджання через USB-порт недоступні.

* Відповідно до стандартів CIPA за температури 23 ˚C з використанням РК-дисплея в режимі енергозбереження.

Професійна якість конструкції

Модель EOS R5 має корпус із магнієвого сплаву, що розрахований на жорсткі умови професійного використання. Камера герметизована для захисту під пилу й вологи, завдяки чому ви можете впевнено знімати за її допомогою за будь-яких погодних умов.

EOS R5

Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Перші знімки за допомогою Canon EOS R5: фотографування природи в неймовірних деталях

  Улла Ломан (Ulla Lohmann) і Роберт Марк Леман (Robert Marc Lehmann) розповідають про те, як 45-мегапіксельний сенсор Canon EOS R5 і технологія автофокусування з відстеженням очей допомогли їм зробити приголомшливі фотографії на природі.

 • СТАТТЯ

  Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

  Мартін Бліссіг (Martin Bissig) та Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають заощаджувати час і розширюють творчі можливості.

 • СТАТТЯ

  Canon EOS R5: 10 ключових функцій і можливостей

  Відкрийте для себе функції та характеристики, що роблять EOS R5 революційним рішенням, включаючи можливість робити 45-мегапіксельні знімки із частотою кадрів до 20 на секунду й записувати відео у форматі 8K RAW.

 • СТАТТЯ

  Canon EOS R5 або EOS R6: яка камера підійде вам?

  Canon представляє не одну, а дві революційні повнокадрові бездзеркальні камери. Яка з них підійде вам? Ми вирішили порівняти моделі EOS R5 та EOS R6.

  1. Електронний затвор — прибл. до 20 кадрів на секунду з відстеженням АФ/АЕ: застосовується до деяких об’єктивів RF/EF, коли діафрагма повністю відкрита. Відвідайте офіційний веб-сайт Canon для ознайомлення зі списком сумісних об’єктивів. Швидкість серійної зйомки варіюється залежно від швидкості затвора, налаштування діафрагми, стану діафрагми під час безперервної зйомки, характеристик об’єкта, яскравості (особливо в умовах недостатньої освітленості) і типу об’єктива. Механічний затвор — прибл. до 12 кадрів на секунду з відстеженням АФ/АЕ: у разі використання об’єктивів RF і деяких об’єктивів EF. Відвідайте офіційний веб-сайт Canon для ознайомлення зі списком сумісних об’єктивів. Швидкість серійної зйомки варіюється до 3 етапів залежно від типу акумулятора, його заряду, кількості акумуляторів, використовуваного об’єктива, температури, налаштувань вбудованого модуля Wi-Fi (Вкл./Викл.), а також від того, чи використовується ручка-тримач акумулятора та блок WFT, розгалужувач постійного струму або адаптер живлення USB. На додаток до вищезазначених факторів максимальна швидкість серійної зйомки може зменшуватися через швидкість затвора, діафрагми, використання спалаху, обробки для зменшення мерехтіння, характеристик об’єкта, яскравості (особливо в темному місці).