CANON EOS R5

Широкі можливості для підключення

Камера EOS R5 має найширші можливості для підключення серед усіх наших моделей: ви можете передавати файли зображень через інтелектуальний пристрій або мережу Wi-Fi клієнтам, публікувати їх у соціальних мережах або навіть у хмарних облікових записах за допомогою нашого сервісу image.canon.

Висока стабільність, неймовірна швидкість

Камера EOS R5 встановлює безпроводові з’єднання швидше й робить їх стабільнішими завдяки вбудованому дводіапазонному модулю Wi-Fi 2,4/5 ГГц, що підтримує стандарти 802.11a, b, g, n та 802.11ac. Завжди активне з’єднання Bluetooth Low Energy з низьким енергоспоживанням залишає вашу камеру підключеною до інтелектуального пристрою, з якого ви можете переглядати, редагувати й пересилати зображення.

За допомогою Wi-Fi камера може обмінюватися даними з інтелектуальними пристроями, завантажувати знімки в хмару через шлюз image.canon або надсилати їх безпосередньо на FTP-сервер.

Програма Camera Connect

Запускайте процес подальшого оброблення фото й відео ще до того, як повернетесь до офісу. Просто запустіть програму Canon Camera Connect на своєму смартфоні або планшеті, і камера EOS R5 автоматично підключиться до неї через Wi-Fi, після чого можна буде переглядати вміст картки пам’яті та пересилати зображення для редагування чи публікації у програмі Canon Digital Photo Professional.

Камеру EOS R5 також можна налаштувати для автоматичного передавання фотографій, щоб вони самі надходили на ваш інтелектуальний пристрій вже під час зйомки.

За допомогою цієї програми фотографи також можуть дистанційно керувати своїми камерами EOS R5 для зйомки фото й відео. Просто виберіть точку фокусування, налаштуйте експозицію та оцініть кадр в об’єктиві камери через дистанційний режим Live View (зокрема, так можна знімати зі складних кутів).

EOS R6 Mark II

Canon Camera Connect

Підключіть свою камеру Canon до пристрою Apple або Android для дистанційної зйомки та легкого обміну фотографіями.

image.canon

Новий фотографічний сервіс Canon, image.canon, дозволяє користувачам до 30 днів зберігати в Інтернеті необмежену кількість оригінальних зображень, включаючи файли RAW. Після цього файли фотографій можна перенести на Google Диск, у сервіс Adobe Creative Cloud або локальне офлайнове сховище.

Модель EOS R5 — перша камера лінійки EOS, що дозволяє налаштувати автоматичне завантаження знімків у сервіс image.canon, де вони синхронізуватимуться з комп’ютером на базі Windows або macOS та очікуватимуть на вас, коли ви повернетеся зі зйомки.

Image.canon

Просте й зручне передавання фотографій і відеозаписів з камери Canon на ваші пристрої та до веб-сервісів.

FTP

Для професійних фотографів, яким необхідно швидко передавати знімки безпосередньо клієнтам, у камері EOS R5 реалізовано вбудований FTP- та FTPS-сервер, що працює через з’єднання Wi-Fi. Налаштувати параметри FTP можна в меню камери або офлайн за допомогою службової програми EOS Utility (доступно 10 стандартних наборів налаштувань).

Для камери EOS R5 є опціональна ручка-тримач WFT-R10 із модулем Wi-Fi, яка також дозволяє підключати пристрій до гігабітного дротового каналу Ethernet та обладнана MIMO-антенами, що збільшують радіус дії Wi-Fi і зменшують перешкоди. Також додано підтримку захищеного передавання за протоколом SFTP.

Коли ви оцінюєте фотографії в камері або додаєте до них голосові примітки, ці метадані — безцінна інформація для редакторів і колег — включаються до файлів і можуть передаватися разом із ними.

Дисплей стану передавання через FTP
Цей дисплей, потрібний фотографам, які знімають спортивні події та фоторепортажі, коли вони передають зображень через FTP, показує, скільки часу буде потрібно для надсилання зображень. Він дозволяє фотографам прийняти обґрунтоване рішення щодо того, залишатися на місці й завершити передачу або шукати більш швидке з’єднання в іншому місці.

Захищене передавання зображень
Корисною для багатьох фотографів, які знімають новинні сюжети й спортивні заходи, є можливість автоматичного «захисту» зображень, надісланих на сервер FTP. Захист зображень означає, що вони заблоковані й не можуть бути випадково видалені. Також це дає можливість легко визначати, які зображення були надіслані клієнту, коли всі вони передаються на комп’ютер після зйомки.

Для повного контролю функцій FTP та можливості додавання даних IPTC й голосових нотаток до зображень програма Canon Mobile File Transfer розширює можливості FTP камери за допомогою смартфона.

Дізнатися більше й завантажити >

Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Перші знімки за допомогою Canon EOS R5: фотографування природи в неймовірних деталях

  Улла Ломан (Ulla Lohmann) і Роберт Марк Леман (Robert Marc Lehmann) розповідають про те, як 45-мегапіксельний сенсор Canon EOS R5 і технологія автофокусування з відстеженням очей допомогли їм зробити приголомшливі фотографії на природі.

 • СТАТТЯ

  Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

  Мартін Бліссіг (Martin Bissig) та Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають заощаджувати час і розширюють творчі можливості.

 • СТАТТЯ

  Canon EOS R5: 10 ключових функцій і можливостей

  Відкрийте для себе функції та характеристики, що роблять EOS R5 революційним рішенням, включаючи можливість робити 45-мегапіксельні знімки із частотою кадрів до 20 на секунду й записувати відео у форматі 8K RAW.

 • СТАТТЯ

  Canon EOS R5 або EOS R6: яка камера підійде вам?

  Canon представляє не одну, а дві революційні повнокадрові бездзеркальні камери. Яка з них підійде вам? Ми вирішили порівняти моделі EOS R5 та EOS R6.