CANON EOS R5

Широкі можливості для підключення

Камера EOS R5 має найширші можливості для підключення серед усіх наших моделей: ви можете передавати файли зображень через інтелектуальний пристрій або мережу Wi-Fi клієнтам, публікувати їх у соціальних мережах або навіть у хмарних облікових записах за допомогою нашого сервісу image.canon.

Широкі можливості для підключення

Висока стабільність, неймовірна швидкість

Камера EOS R5 встановлює безпроводові з’єднання швидше й робить їх стабільнішими завдяки вбудованому дводіапазонному модулю Wi-Fi 2,4/5 ГГц, що підтримує стандарти 802.11a, b, g, n та 802.11ac. Завжди активне з’єднання Bluetooth Low Energy з низьким енергоспоживанням залишає вашу камеру підключеною до інтелектуального пристрою, з якого ви можете переглядати, редагувати й пересилати зображення.

За допомогою Wi-Fi камера може обмінюватися даними з інтелектуальними пристроями, завантажувати знімки в хмару через шлюз image.canon або надсилати їх безпосередньо на FTP-сервер.

Програма Camera Connect

Запускайте процес подальшого оброблення фото й відео ще до того, як повернетесь до офісу. Просто запустіть програму Canon Camera Connect на своєму смартфоні або планшеті, і камера EOS R5 автоматично підключиться до неї через Wi-Fi, після чого можна буде переглядати вміст картки пам’яті та пересилати зображення для редагування чи публікації у програмі Canon Digital Photo Professional.

Камеру EOS R5 також можна налаштувати для автоматичного передавання фотографій, щоб вони самі надходили на ваш інтелектуальний пристрій вже під час зйомки.

За допомогою цієї програми фотографи також можуть дистанційно керувати своїми камерами EOS R5 для зйомки фото й відео. Просто виберіть точку фокусування, налаштуйте експозицію та оцініть кадр в об’єктиві камери через дистанційний режим Live View (зокрема, так можна знімати зі складних кутів).

Canon Camera Connect

Підключіть свою камеру Canon до пристрою Apple або Android для дистанційної зйомки та легкого обміну фотографіями.

image.canon

Новий фотографічний сервіс Canon, image.canon, дозволяє користувачам до 30 днів зберігати в Інтернеті необмежену кількість оригінальних зображень, включаючи файли RAW. Після цього файли фотографій можна перенести у власне сховище image.canon розміром 10 ГБ, на Google Диск, у сервіс Adobe Creative Cloud1 або локальне офлайнове сховище.

Модель EOS R5 — перша камера лінійки EOS, що дозволяє налаштувати автоматичне завантаження знімків у сервіс image.canon, де вони синхронізуватимуться з вашим комп’ютером на базі Windows або macOS та очікуватимуть на вас, коли ви повернетеся зі зйомки.

Image.canon

Просте й зручне передавання фотографій і відеозаписів з камери Canon на ваші пристрої та до веб-сервісів.

FTP

Для професійних фотографів, яким необхідно швидко передавати знімки безпосередньо клієнтам, у камері EOS R5 реалізовано вбудований FTP- та FTPS-сервер, що працює через з’єднання Wi-Fi. Налаштувати параметри FTP можна в меню камери або офлайн за допомогою службової програми EOS Utility (доступно 10 стандартних наборів налаштувань).

Для камери EOS R5 є опціональна ручка-тримач WFT-R10 з модулем Wi-Fi, яка також дозволяє підключати пристрій до гігабітного дротового каналу Ethernet та обладнана MIMO-антенами, що збільшують радіус дії Wi-Fi і зменшують перешкоди. Також додано підтримку захищеного передавання за протоколом SFTP.

Коли ви оцінюєте фотографії в камері або додаєте до них голосові примітки, ці метадані — безцінна інформація для редакторів і колег — включаються до файлів і можуть передаватися разом із ними.

Схожі статті

  1. Доступно починаючи із середини 2020 р.