ПРОГРАМА

Canon
Застосунок MOBILE FILE TRANSFER

Використовуйте потужність 5G та переосмисліть свій бездротовий робочий процес із мобільною програмою для передавання файлів, що дозволяє створювати, редагувати й додавати дані IPTC на зображення для більш швидкого призначення міток і каталогізації безпосередньо на місці знімання.

ПРИСКОРЬТЕ РОБОЧИЙ ПРОЦЕС

Удоскональте свій робочий процес і передавайте зображення швидше за допомогою цього високопродуктивного застосунку. Додавайте метадані на зображення, налаштовуйте FTP-протоколи й робіть багато іншого, використовуючи цей мобільний застосунок від Canon разом із 5G-сумісним телефоном. Вона відкриває доступ до нових рівнів передавання відзнятих матеріалів, навіть коли процес знімання ще не припинено.

 • ПРАЦЮЙТЕ ЕФЕКТИВНІШЕ

  Надсилайте інформацію про зображення безпосередньо на камеру

  За допомогою програми додавайте метадані IPTC на зображення до або після знімання. Завантажте на камеру такі дані, як, наприклад, інформація про місце розташування, об’єкт, подію та використовувану камеру, що згодом дозволить вам заощаджувати час.

 • ОПТИМІЗОВАНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

  Імпортуйте заздалегідь підготовлені дані

  Час, витрачений на підготовку до зйомки, згодом підвищує ефективність процесу знімання, саме тому ця програма дозволяє автоматично додавати інформацію та голосові нотатки до зображень у той момент, коли вони тільки зроблені.

 • ПІДКЛЮЧЕННЯ В ДОРОЗІ

  Створіть налаштування FTP-сервера й збережіть їх на телефон

  Використовуйте програму для зберігання до 20 FTP-адрес і передавайте зображення через Wi-Fi або телефон, який сумісний із технологією 5G, — ідеальне рішення для професійних фотографів, що постійно рухаються.

 • ЗНІМАЙТЕ ТА ЗАВАНТАЖУЙТЕ

  Підключіться через USB або Wi-Fi1 та передавайте зображення автоматично

  Програма підтримує дротове або бездротове підключення для швидкої та стабільної передачі зображень із камери в програму. Використовуйте мобільний зв’язок телефонів або Wi-Fi для передачі зображень у клієнти безпосередньо в момент зйомки.

 • МИТТЄВЕ ПЕРЕДАВАННЯ

  Вибирайте та надсилайте зображення

  Переглядайте зображення в програмі та надсилайте їх окремо або пакетом. Після надсилання зображенням будуть позначені піктограми для підтвердження успішності їхнього завантаження.

 • ОБРІЗУЙТЕ, ОЦІНЮЙТЕ ТА РОБІТЬ БАГАТО ІНШОГО

  Обрізуйте2, додавайте голосові нотатки та призначайте оцінки в зірках

  Обрізайте зображення, надсилайте їх і використовуйте універсально підтримувані оцінки в зірках для позначення улюбленого, а також додавайте голосові анотації до знімків із конкретною інформацією чи інструкціями.

 • Основні переваги

 • ПРАЦЮЙТЕ ЕФЕКТИВНІШЕ

  Метадані, що відповідають галузевим стандартам

  Коли ви працюєте з агенціями новин, дуже важливо забезпечити відповідність даних про авторські права й заголовки прийнятим протоколам. Такі дані, як-от ваше ім’я, інформація про авторські права та заголовки, можна легко вбудувати в програму MFT. Метадані стандарту IIM, вбудовані в зображення, часто називаються «заголовками IPTC» і можуть бути легко закодовані й декодовані за допомогою більшості популярних програм для редагування фотографій. Із застосунком ви можете додавати ці метадані на зображення до або після знімання. Завантажте на камеру такі дані, як, наприклад, інформація про місце розташування, об’єкт, подію та використовувану камеру, що згодом дозволить вам заощаджувати час.

 • ОПТИМІЗОВАНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

  Працюйте віддалено більш раціонально й готуйтеся швидше

  Завдяки постійному розгортанню мереж 5G застосунок може працювати із сигналом мобільного зв’язку, що дозволяє працювати віддалено без підключення до Wi-Fi та надсилати зображення куди завгодно. Коли ви знаєте деталі завдання і можете додати дані заздалегідь, застосунок дозволяє робити це, додаючи інформацію про зйомку автоматично, наприклад геотеги за допомогою GPS та голосову інформацію, у момент зйомки кожного зображення. Після введення даних застосунок можна заблокувати, щоб запобігти випадковому видаленню інформації під час роботи.

 • ПІДКЛЮЧЕННЯ В ДОРОЗІ

  Вибір або зміна параметрів сервера FTP

  Застосунок MFT дозволяє обирати або змінювати налаштування сервера FTP безпосередньо перед надсиланням зображень, що дозволяє швидше й простіше надсилати зображення в різні місця. Використовуйте програму для зберігання до 20 FTP-адрес і передавайте зображення через Wi-Fi або телефон, який сумісний із технологією 5G, — ідеальне рішення для професійних фотографів, що постійно рухаються.

 • ЗНІМАЙТЕ ТА ЗАВАНТАЖУЙТЕ

  Підключіться через USB або Wi-Fi1 та передавайте зображення автоматично

  Використовуйте екран передавання файлів у застосунку, щоб переглядати статус зображень у реальному часі в процесі їхнього надсилання. Застосунок підтримує дротове або бездротове підключення для швидкої та стабільної передачі зображень із камери в програму. Використовуйте мобільний зв’язок телефона або мережу Wi-Fi для передавання зображень клієнтам безпосередньо в момент зйомки. Зображення не передаються на телефон, а просто надходять через застосунок прямо з камери, тому вам не потрібно перейматися, що на телефоні раптово закінчиться пам’ять. Крім того, можна використовувати автоматичне передавання для створення резервної копії знімків в іншому місці під час зйомки в небезпечних ситуаціях.

 • МИТТЄВЕ ПЕРЕДАВАННЯ

  Вибирайте та надсилайте зображення

  Застосунок передбачає два способи надсилання зображень: у вигляді окремих файлів або у вигляді групи за рахунок передачі кількох зображень. Передача окремого зображення є найпростішим способом надіслати конкретний знімок. Просто знайдіть зображення, яке ви бажаєте надіслати, натисніть значок передавання, і воно буде надіслано на сервер FTP з камери. Цей варіант ідеально підходить, якщо потрібно записати голосову нотатку через телефон. Для пакетного надсилання натисніть кнопку Select (Вибрати) у верхньому правому куті екрана та виберіть зображення або кілька зображень, натиснувши й утримуючи одне зображення, після чого виберіть останнє зображення в послідовності, яку ви хочете надіслати. Після надсилання зображенням будуть позначені піктограми для підтвердження успішності їхнього завантаження. Для швидкого передавання даних використовуйте дротове підключення через USB.

 • ОБРІЗУЙТЕ, ОЦІНЮЙТЕ ТА РОБІТЬ БАГАТО ІНШОГО

  Обрізуйте2, додавайте голосові нотатки та призначайте оцінки в зірках

  У MFT є базові функції випрямлення і кадрування, що дозволяють покращити якість зображення перед їхнім передаванням через FTP. Застосунок також можна використовувати для сортування зображень за допомогою оцінювання зірками. Ці оцінки можна застосовувати як у застосунку, так і на камері, щоб ви могли вносити зміни для великої групи зображень і обирати, які з них надіслати з остаточного набору. Крім того, оцінки можна використовувати для виділення різних об’єктів для подальшого редагування або каталогізації після зйомки. Система оцінок (у зірках) є універсальною, тому зображення, позначені зірками, можна побачити в більшості застосунків для редагування фотографій, як-от Lightroom і Photoshop. Таким чином, оцінки можна використовувати як частину робочого процесу — від зйомки до редагування.

 • Завантажте застосунок MOBILE FILE TRANSFER від Canon

  Застосунок MOBILE FILE TRANSFER можна безкоштовно завантажити на ваш пристрій. Просто відвідайте магазин App Store або Google Play і виконайте пошук за запитом «Mobile File Transfer».

  Для повної сумісності відвідайте відповідну сторінку застосунку.

  Інформація про сумісність

  Застосунок MOBILE FILE TRANSFER від Canon доступний для пристроїв iOS і Android.

  Схожі статті

 • СПОРТИВНА ФОТОГРАФІЯ

  Знімайте неймовірні спортивні фотографії, залишивши всіх конкурентів далеко позаду

  Любите спорт, але не знаєте, як робити знімки спортивних подій? П’ять професійних фотографів розповідають про техніки, які вони використовували для створення своїх улюблених знімків.

 • МАКРОЗЙОМКА

  Абстрактна макрозйомка: фотографування мильних бульбашок

  Дізнайтеся із цього простого покрокового посібника, як робити чудові й барвисті абстрактні макрознімки мильної плівки.

 • ФОТОГРАФІЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ

  Дика в серці

  П’ять причин, чому камера PowerShot SX740 HS ідеально підходить для зйомки дикої природи.

 • СТАТТЯ

  Оновлення EOS R6, EOS R5 і EOS-1D X Mark III

  Оновлення прошивки відкриває нові функції в топових камерах Canon. Річард Уолч, Мартін Біссіг і Едді Кеог випробували їх.

 • Вас також можуть зацікавити

 • Застосунок Canon Camera Connect

  Підключіть камеру до пристрою Apple або Android, щоб оновлювати прошивку, здійснювати віддалену зйомку або без зусиль завантажувати свої фотографії.

 • Програма Digital Photo Professional Express

  Обробляйте файли RAW безпосередньо на мобільних пристроях.

  1. Відомості про сумісність див. в Apple App Store або Google Play
  2. Тільки для пристроїв на базі Android