CANON EOS R5

Якість зображення

Камера EOS R5 забезпечує якість зображення, що перевершує будь-які очікування. Новий 45-мегапіксельний сенсор працює разом із процесором обробки зображень DIGIC X, демонструючи величезні технічні можливості системи EOS-R.

Роздільна здатність 45 мегапікселів і процесор DIGIC X

У серці моделі EOS R5 — 45-мегапіксельний повнокадровий CMOS-сенсор, що забезпечує якість зображення, про яку досі можна було лише мріяти. Деталізація та чіткість просто вражають, як і передача кольорів, градація відтінків і динамічний діапазон. Сенсор працює із чутливістю ISO до 51 200, завдяки чому перевагами неперевершеної якості зображення EOS R5 можна користуватися навіть за слабкого освітлення.

Спеціально розроблений процесор обробки зображень DIGIC X витягує дані зі всієї площі сенсора камери та створює файли знімків виключної якості. Цифровий шум залишається на мінімальному рівні за будь-яких налаштувань чутливості ISO. Різкість стає вищою завдяки абсолютно новій технології коригування і розширеному динамічному діапазону на базі вдосконалених технологій автоматичного оптимізатора освітлення (Auto Lighting Optimizer, ALO) та пріоритету світлих тонів (Highlight Tone Priority+).

© Ulla Lohmann / Canon Ambassador

A paraglider with a yellow canopy high above the lush German Alps

© Ulla Lohmann / Canon Ambassador

© Robert Marc Lehmann

Кріплення RF

Камера EOS R5 використовує всі переваги технічних рішень, що були створені для системи EOS R. До них належить і кріплення для об’єктива RF із великим 54-міліметровим діаметром і робочим відрізком 20 мм, що дозволяє створювати оптичні конструкції, які раніше вважалися неможливими.

Через кріплення для об’єктива RF дані між об’єктивом і корпусом камерою також передаються зі швидкістю у 10 разів віщою за швидкості кріплення EF. Це дозволяє підвищити швидкість автофокусування, реалізувати нову систему інтелектуальної стабілізації зображення й новий рівень обробки зображень у камері на основі таких технологій, як наш цифровий оптимізатор об’єктива, що максимізую якість знімків і допомагає об’єктиву працювати на повну.

Зображення високої роздільної здатності до 400 МП

З прошивкою версії 1.81 можна створювати зображення з неймовірно високою роздільною здатністю до 400 МП. Завдяки функції зйомки у високій роздільній здатністю з вбудованим механізмом стабілізації зображення встановлена на штативі камера EOS R5 може робити дев’ять послідовних кадрів, злегка переміщаючи сенсор для кожного зображення за допомогою вбудованого механізму стабілізації зображення і об’єднуючи їх на камері. Це дозволяє камері імітувати навіть менші пікселі, таким чином досягаючи вищої роздільної здатності зображення приблизно 400 МП.

IBIS high resolution
Режим високої роздільної здатності з вбудованим механізмом стабілізації УВІМКНЕНО

Режим високої роздільної здатності з вбудованим механізмом стабілізації УВІМКНЕНО

Режим високої роздільної здатності з вбудованим механізмом стабілізації ВИМКНЕНО

Режим високої роздільної здатності з вбудованим механізмом стабілізації ВИМКНЕНО

8-ступеневий стабілізатор зображення1

EOS R5 — це перша камера EOS із вбудованим стабілізатором зображення, який забезпечує до 5 ступенів захисту від тремтіння в руках під час зйомки з об’єктивами, що не обладнані власними стабілізаторами. Проте якщо у вас сумісний об’єктив RF із вбудованим стабілізатором зображення, разом із камерою EOS R5 він забезпечує систему інтелектуальної стабілізації з неймовірними 8 ступенями.

Це достатньо для зйомки з рук із дуже довгою витримкою без розмиття від тремтіння камери. Просто уявіть собі можливість знімати з довгою витримкою чудовий водоспад просто з рук — саме ці моменти роблять модель EOS R5 ідеальною для креативних фотографів.

Без стабілізації зображення

© Ulla Lohmann / Посланець Canon

8-ступенева стабілізація зображення

© Ulla Lohmann / Посланець Canon

Цифрова стабілізація відеозображення

Електронний 5-осьовий вбудований стабілізатор зображення також працює під час зйомки відео*. У поєднанні із системою стабілізації зображення, що вбудована в корпус камери, та власним стабілізатором зображення об’єктива ця функція забезпечує дуже високий рівень стабілізації. Завдяки цьому ваші відеозаписи виглядають плавнішими й професійнішими, що дуже важливо для документальної зйомки, а також творчих відеопроектів.

* Цифрова стабілізація відеозображення недоступна під час зйомки у форматі 8K RAW

Формат зображення HEIF

Окрім файлів JPEG і CR3 RAW, камера EOS R5 також може записувати дані у форматі HEIF (High Efficiency Image Format). Цей формат відеофайлів нового покоління забезпечує вищу якість зображення в порівнянні із JPEG-файлами, при цьому розмір залишається на тому ж рівні. Цей формат також підтримує 10-бітну глибину кольорів, що дозволяє розширити динамічний діапазон і робити фотографії HDR PQ.

На основі HEIF-файлів також можна створювати JPEG-файли просто в камері, і такі зображення матимуть ширший динамічний діапазон в порівнянні зі звичайними JPEG-файлами.

Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Перші знімки за допомогою Canon EOS R5: фотографування природи в неймовірних деталях

  Улла Ломан (Ulla Lohmann) і Роберт Марк Леман (Robert Marc Lehmann) розповідають про те, як 45-мегапіксельний сенсор Canon EOS R5 і технологія автофокусування з відстеженням очей допомогли їм зробити приголомшливі фотографії на природі.

 • СТАТТЯ

  Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

  Мартін Бліссіг (Martin Bissig) та Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають заощаджувати час і розширюють творчі можливості.

 • СТАТТЯ

  Canon EOS R5: 10 ключових функцій і можливостей

  Відкрийте для себе функції та характеристики, що роблять EOS R5 революційним рішенням, включаючи можливість робити 45-мегапіксельні знімки із частотою кадрів до 20 на секунду й записувати відео у форматі 8K RAW.

 • СТАТТЯ

  Canon EOS R5 або EOS R6: яка камера підійде вам?

  Canon представляє не одну, а дві революційні повнокадрові бездзеркальні камери. Яка з них підійде вам? Ми вирішили порівняти моделі EOS R5 та EOS R6.

  1. 8 ступенів відповідно до CIPA з об’єктивом RF 24-105mm F4 L IS USM із фокусною відстанню 105 мм.