CANON EOS R5

Якість зображення

Камера EOS R5 забезпечує якість зображення, що перевершує будь-які очікування. Абсолютно новий 45-мегапіксельний сенсор працює разом із процесором обробки зображень DIGIC X, демонструючи величезні технічні можливості системи EOS-R.

Якість зображення

© Ulla Lohmann / Canon Ambassador

Роздільна здатність 45 мегапікселів і процесор DIGIC X

У серці моделі EOS R5 — геть новий 45-мегапіксельний повнокадровий CMOS-сенсор, що забезпечує якість зображення, про яку досі можна було лише мріяти. Деталізація та чіткість просто вражають, як і передача кольорів, градація відтінків і динамічний діапазон. Новий сенсор працює із чутливістю ISO до 51 200, завдяки чому перевагами неперевершеної якості зображення EOS R5 можна користуватися навіть за слабкого освітлення.

Спеціально розроблений процесор обробки зображень DIGIC X витягує дані зі всієї площі сенсора камери та створює файли знімків виключної якості. Цифровий шум залишається на мінімальному рівні за будь-яких налаштувань чутливості ISO. Різкість стає вищою завдяки абсолютно новій технології коригування і розширеному динамічному діапазону на базі вдосконалених технологій автоматичного оптимізатора освітлення (Auto Lighting Optimizer, ALO) та пріоритету світлих тонів (Highlight Tone Priority+).

© Ulla Lohmann / Canon Ambassador

A paraglider with a yellow canopy high above the lush German Alps

© Ulla Lohmann / Canon Ambassador

© Robert Marc Lehmann

Кріплення RF

Камера EOS R5 використовує всі переваги технічних рішень, що були створені для системи EOS R. До них належить і кріплення для об’єктива RF із великим 54-міліметровим діаметром і робочим відрізком 20 мм, що дозволяє створювати оптичні конструкції, які раніше вважалися неможливими.

Через кріплення для об’єктива RF дані між об’єктивом і корпусом камерою також передаються зі швидкістю у 10 разів віщою за швидкості кріплення EF. Це дозволяє підвищити швидкість автофокусування, реалізувати нову систему інтелектуальної стабілізації зображення й новий рівень обробки зображень у камері на основі таких технологій, як наш цифровий оптимізатор об’єктива, що максимізую якість знімків і допомагає об’єктиву працювати на повну.

8-ступеневий стабілізатор зображення1

Модель EOS R5 — перша камера EOS із вбудованим стабілізатором зображення, який забезпечує до 5 ступенів захисту від тремтіння в руках під час зйомки з об’єктивами, що не обладнані власними стабілізаторами, або до 8 ступенів із певними моделями об’єктивів. Якщо у вас сумісний об’єктив RF із вбудованим стабілізатором зображення, разом із камерою EOS R5 він забезпечує систему інтелектуальної стабілізації з неймовірними 8 ступенями, що компенсує вібрацію у ще ширшому діапазоні в порівнянні з традиційною системою стабілізації зображення.

Це достатньо для зйомки з рук із дуже довгою витримкою без розмиття від тремтіння камери. Уявіть собі можливість зняти з довгою витримкою чудовий водоспад просто з рук — саме ці моменти роблять модель EOS R5 ідеальною для креативних фотографів.

Без стабілізації зображення

© Ulla Lohmann / Посланець Canon

8-ступенева стабілізація зображення

© Ulla Lohmann / Посланець Canon

Цифрова стабілізація відеозображення

Електронний 5-осьовий вбудований стабілізатор зображення також працює під час зйомки відео*. У поєднанні із системою стабілізації зображення, що вбудована в корпус камери, та власним стабілізатором зображення об’єктива ця функція забезпечує дуже високий рівень стабілізації. Завдяки цьому ваші відеозаписи виглядають плавнішими й професійнішими, що дуже важливо для документальної зйомки, а також творчих відеопроектів.

* Цифрова стабілізація відеозображення недоступна під час зйомки у форматі 8K RAW

Формат зображення HEIF

Окрім файлів JPEG і CR3 RAW, камера EOS R5 також може записувати дані у форматі HEIF (High Efficiency Image Format). Цей формат відеофайлів нового покоління забезпечує вищу якість зображення в порівнянні із JPEG-файлами, при цьому розмір залишається на тому ж рівні. Цей формат також підтримує 10-бітну глибину кольорів, що дозволяє розширити динамічний діапазон і робити фотографії HDR PQ.

На основі HEIF-файлів також можна створювати JPEG-файли просто в камері, і такі зображення матимуть ширший динамічний діапазон в порівнянні зі звичайними JPEG-файлами.

Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Перші знімки за допомогою Canon EOS R5: фотографування природи в неймовірних деталях

  Улла Ломан (Ulla Lohmann) і Роберт Марк Леман (Robert Marc Lehmann) розповідають про те, як 45-мегапіксельний сенсор Canon EOS R5 і технологія автофокусування з відстеженням очей допомогли їм зробити приголомшливі фотографії на природі.

 • Фотографія трюку на гірському велосипеді в повітрі на фоні сонця. Знімок зроблений знизу, по краях — червоні квіти й трава на схилі пагорба.

  СТАТТЯ

  Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

  Мартін Бліссіг (Martin Bissig) та Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають заощаджувати час і розширюють творчі можливості.

 • СТАТТЯ

  Canon EOS R5: 10 ключових функцій і можливостей

  Відкрийте для себе функції та характеристики, що роблять EOS R5 революційним рішенням, включаючи можливість робити 45-мегапіксельні знімки із частотою кадрів до 20 на секунду й записувати відео у форматі 8K RAW.

 • Чоловік, що тримає камеру Canon EOS R6 збоку.

  СТАТТЯ

  Canon EOS R5 або EOS R6: яка камера підійде вам?

  Canon представляє не одну, а дві революційні повнокадрові бездзеркальні камери. Яка з них підійде вам? Ми вирішили порівняти моделі EOS R5 та EOS R6.

  1. 8 ступенів відповідно до CIPA з об’єктивом RF 24-105mm F4 L IS USM із фокусною відстанню 105 мм.