Interchangeable Lens Cameras

Камера зі змінними об’єктивами

Відкрийте для себе камери Canon зі змінними об’єктивами для нових творчих способів зйомки.

Відкрийте для себе систему EOS R

Система EOS RВ основі системи EOS R – інноваційна технологія Canon з новими об’єктивами і швидким фокусом. Вона забезпечує інтеграцію із системою EOS з об’єктивами EF і EF-S, що підключаються через адаптери, а також спалахами та аксесуарами Speedlite.

Дізнатись більше про систему EOS R

Цифрові дзеркальні фотоапаратиБезкомпромісні дзеркальні камери Canon пропонують широкий динамічний діапазон, щоб ви могли зберегти деталі світла й тіней на зображеннях із низьким рівнем шуму для створення приголомшливих портретів. Ці камери спроектовані щоб створювати професійні знімки, кожного разу, коли в нею користуєтесь.

Зустрічайте лінійку дзеркальних камер

Компактні бездзеркальні камериНаші компактні бездзеркальні камери серії EOS M увібрали в себе найкраще від компактних і дзеркальних моделей Canon і забезпечують чудову якість і деталізацію фото й відео з точним відтворенням кольорів і атмосфери навіть за слабкого освітлення.

Зустрічайте лінійку бездзеркальних камер EOS M

Підберіть систему саме для себе

Вже більше 30 років легендарна система EOS надає фотографам і кінематографістам великі переваги. З нашим асортиментом камер та об’єктивів шлях до нескінченної творчості стає ще простішим.

ДОКЛАДНІШЕ

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Усі об’єктиви

Об’єктиви Canon — визнані світом за виняткову якість та чіткість зображень, які наповнені дивовижними кольорами. Поєднання майстерності і найновіших оптичних технологій Canon гарантують приголомшливу якість фотографій та відеозаписів.

Дізнатися зараз

All lenses

Не знаєте, яку модель вибрати?

Скористайтеся засобом вибору фотокамери, щоб знайти ідеальну модель.

Знайти фотокамеру

Засіб вибору цифрової дзеркальної фотокамери Canon

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

Підписатися зараз