Interchangeable Lens Cameras

Камери зі змінними об’єктивами

Відкрийте для себе камери Canon зі змінними об’єктивами для нових творчих способів зйомки.

Велика гнучкість, коли вам це потрібно

Змінні об'єктиви цифрові дзеркальних фотокамери та бездзеркальні камери EOS приймають широкий спектр різних об'єктивів - від швидких і яскравих ультрашироких об’єктивів, що захоплюють багато деталей, до професійних, що роблять світ ближчим і пропонують більше місця для творчість.

Найостанніші вироби

Лінійка виробів камер зі змінними об’єктивами

Шукаєте щось конкретне? Уточніть умови пошуку
Фільтрувати за

canon-camera

Фотографії, відео або прямі трансляції — створюйте високоякісний контент для своєї аудиторії з власним творчим стилем.

Докладніше

canon-camera

Переходьте на новий рівень фото- та відеозйомки з бездзеркальною камерою лінійки EOS R, створеної на основі сенсора APS-C.

Докладніше

canon-camera

Завдяки своїй неймовірній швидкості це саме та бездзеркальна камера, на яку так чекали професійні фотографи, що знімають спорт, репортажі й дику природу.

Докладніше

canon-camera

Тепер вам доведеться подивитися на бездзеркальні камери іншим поглядом. Неперевершені характеристики моделі EOS R5 повністю змінять ваш підхід до фотографування та відеозйомки.

Докладніше

canon-camera

Щоб ви не знімали і як би ви це не робили, камера EOS R6 допоможе вам розкрити свій творчий потенціал на повну.

Докладніше

canon-camera

Досліджуйте дику природу з камерою, яка поєднує неймовірну швидкість і якість зображення в портативному корпусі формату APS-C, призначеному для майбутнього.

Докладніше

Поєднання якості DSLR та зручності смартфону в інтелектуальному корпусі для використання у будь-якому місці. Гарна фотографія ніколи ще не була простішою чи веселішою.

Докладніше

EOS M6 Mark II Front

Портативна, потужна бездзеркальна камера з роздільною здатністю 32,5 МП та можливістю безперервної зйомки до 14 кадрів в секунду.

Докладніше

EOS R

Повнокадрова бездзеркальна камера, що відкриває нові можливості для фотографів і кінематографістів.

Докладніше

Canon EOS Ra FRT

Потужна повнокадрова бездзеркальна камера для професіоналів-ентузіастів, які шукають компактний і легкий інструмент для астрофотографії.

Докладніше

Canon EOS RP

Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.

Докладніше

Canon EOS 2000D

Неперевершені фотографії відзняті 24,1-мегапаксельною камерою та відео у форматі Full HD. Розширюйте можливості втілення своїх творчих ідей разом із цифровою дзеркальною камерою.

Докладніше

EOS 250D

Найлегша дзеркальна камера в світі з екраном із змінним кутом нахилу*, функціями Canon DIGIC 8, можливістю знімати відео у форматі 4K та додатком Creative Assist.

Докладніше

EOS 4000D

Насолоджуйтесь високою якістю та творчими можливостями фотозйомки, притаманними цифровим дзеркальним камерам, та відео у форматі Full HD зі зручною 18-мегапіксельною камерою EOS.

Докладніше

Canon EOS 750D

Хай що б ви не знімали, ви неодмінно отримаєте виняткову якість зображення й належну продуктивність.

Докладніше

Canon EOS 750D

Удосконалена версія моделі EOS 5DS із роздільною здатністю 50,6 МП. з низькочастотним фільтром для неперевершеної різкості зображень.

Докладніше

Canon EOS 6D Mark II

Незалежно від того, чи працюєте ви над масштабними проектами, чи лише удосконалюєте свої навички, EOS 6D Mark II допоможе вам зробити наступний крок.

Докладніше

EOS 77D

Отримайте більше контролю над зйомкою із дзеркальною камерою, створеною для творчих людей

Докладніше

Canon EOS 850D FRT pack shot

Зробіть крок назустріч творчості, знімайте красиві деталізовані фотографії та вражаючи фільми у форматі 4K з легким та зручним підключеним до камери, яка надихає.

Докладніше

Canon EOS 90D

Дзеркальна камера, яку оснащено усіма найновішими функціями наближає вас до об’єкту зйомки, дозволяє знімати ще швидше та закарбовувати зображення у неймовірній 32,5 мегапіксельній якості.

Докладніше

EOS-1D X Mark II

Наш флагман у лінійці професійних дзеркальних фотокамер. Повнокадровий сенсор 20,2 МП Система 61-точкового автофокусування. До 14 кадр/с. До 409 600 одиниць ISO.

Докладніше

EOS-1D X Mark III

Життя складається з моментів, що ніколи не повторюються. Камера EOS-1D X Mark III допоможе вам закарбувати їх і розповісти свою історію всьому світу.

Докладніше

Допомогти знайти камеру?

Скористайтеся засобом вибору фотокамери, щоб знайти ідеальну модель.

Знайти фотокамеру

Не втрачайте зв’язок

З комплектом для відеоконференцій через USB та службовою програмою EOS Webcam Utility ви зможете перетворити свою камеру Canon на веб-камеру. USB-рішення працюють із певними моделями з наших лінійок камер EOS та PowerShot. Не знаєте, яку камеру вибрати? Не хвилюйтеся: ми розробили поради для покупців, що допоможуть підібрати оптимальну модель.

ДОКЛАДНІШЕ

Дізнайтеся про службову програму EOS Webcam Utility

Livestreaming Kits

Джерела натхнення

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Переглянути всі статті

Яка з систем EOS потрібна мені?

Кожен зі змінних об’єктивів DSLR лінійки EOS пропонує низку функцій та переваг, які допоможуть вам отримати більше від фотографій або кіновиробництва.

Докладніше

Вас також можуть зацікавити…

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

Підписатися зараз