Завдяки системі EOS R, до якої належать і камери APS-C, і повнокадрові моделі, тепер користувачі мають широкий вибір бездзеркальних камер, нові переваги яких сподобаються як професіоналам, так і любителям. Але, скажімо, ви бажаєте змінити стару камеру чи перейти від компактної камери на камеру зі змінними об’єктивами. У цьому випадку вам варто розглянути традиційну цифрову дзеркальну фотокамеру, а не бездзеркальну.
Безумовно, цифрові дзеркальні фотокамери Canon EOS знімають неймовірно якісно, а об’єктиви Canon EF свого часу встановили новий стандарт дизайну об’єктивів. Однак система EOS R — це крок уперед із точки зору як продуктивності, так і творчих можливостей. Завдяки дедалі ширшому асортименту найсучасніших об’єктивів RF та RF-S та аксесуарів до них ця система надає фотографам, кінематографістам і авторам контенту безпрецедентний рівень якості та контролю.
Щоб допомогти вам оцінити переваги переходу на бездзеркальну камеру, ми розглянемо відмінності між цифровими дзеркальними фотокамерами та бездзеркальними камерами з коментарями від старшого спеціаліста з продукції Canon Europe Майка Бернхілла (Mike Burnhill).
- Цифрові дзеркальні фотокамери чи бездзеркальні камери: розмір корпусу та вага
- Байонети об’єктива: чому бездзеркальні камери кращі за цифрові дзеркальні фотокамери?
- Об’єктив для будь-якого стилю фото- та відеозйомки
- Оптичні чи електронні видошукачі: що краще?
- Чи дійсно бездзеркальні камери дозволяють робити кращі знімки та відео?
- Автофокус: бездзеркальні камери чи цифрові дзеркальні фотокамери?
- Механічний та електронний затвори
- Ресурс акумулятора: цифрові дзеркальні фотокамери чи бездзеркальні камери
- Бездзеркальні камери чи цифрові дзеркальні фотокамери: вибір