Об’єктиви RF

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

Виняткова гнучкість і неперевершена якість зйомки навколишнього світу завдяки надзвичайно компактному телеоб’єктиву F2.8 із вбудованим п’ятиступеневим стабілізатором зображення, який гарантує відмінні результати знімання з рук, меншу відстань фокусування (до 0,7 м) і найшвидше автофокусування.

Красиво стриманий об’єктив з прихованими можливостями

Подивіться, як Метью Джозеф (Matthew Joseph) – фотограф, який відзначився нагородами за рекламні знімки та за знімки способу життя, відкрив для себе виключно потужний об'єктив RF 70-200 мм і його здатність працювати практично безшумно з приголомшливою точністю фокусування як для фотографій, так і для відео.

Чудовий об’єктив для

Практичний та професійний об’єктив для загального призначення

Основний потужний об'єктив з постійною величиною діафрагми F2,8 в межах діапазону фокусної відстані 70-200 мм, цей зум ідеально підходить для зйомки подорожей, дикої природи, новин та спорту.

Впевнена і надійна продуктивність

Вперше в об'єктиві Canon використовуються двигуни технології Nano USM, які забезпечують неймовірно новий рівень швидкого, безшумного та безперервного фокусування, які ідеальні для фотозйомок або відео.

Надзвичайна якість оптики серії L

Цей зум – це ластівка нової ери потужних об’єктивів з 5-ступеневим стабілізатором зображення, з 9-а пелюстками діафрагми, асферичними та оптичними елементами (Super UD), а також покриттями SWC та Super Spectra.

Удосконалена конструкція серії L

Цей об’єктив серії L має герметичний корпус для захисту від несприятливих погодних умов та фтористе покриття для захисту від пилу та води, а також, термостійку фарбу для захисту об'єктива в спекотних умовах.

Розкрийте своє творче бачення

Система EOS R успадкувала всі переваги системи EOS, а також принесла власний ряд об’єктивів, що забезпечує повну сумісність з існуючими об’єктивами EF та EF-S з адаптерами та діапазоном спалахів Speedlite та аксесуарами.

Технічні характеристики

 • F 2,8

  Для зйомки в умовах недостатньої освітленості та досягнення малої глибини різкості

 • 5-ступеневий стабілізатор зображення

  Виняткова стабільність за найслабкішого освітлення

 • Асферичні та наднизькодисперсні оптичні елементи

  Для надзвичайно чітких знімків

 • Подвійний привід Nano USM

  Для плавного, швидкого безшумного та безперервного фокусування

 • Компактні та легкі

  Маленька ергономічна конструкція з чудовою портативності

 • Кільце управління об’єктивом

  Для додаткових налаштувань значень ISO, діафрагми та витримки

Зображення об’єктива RF 70-200mm F2.8L IS USM

Комплектація

 • RF 70-200MM F2.8L IS USM

 • Бленда ET-83F (WIII)

 • М’який чохол для об’єктива 1424 із шнурком для затягування

 • Ковпачок об’єктива E-77 II

 • Кільце кріплення штатива E (WIII)

Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

У руках професіоналів...

Дізнайтеся, як компанія Canon завойовує свою репутацію за допомогою видатних інновацій та якістю зображення та читайте більше інформації про те, як користуються фотоапаратами та об'єктивами Canon професіонали у всьому світі.

Телеоб’єктиви

З телеоб’єктивом ви можете знімати спортивні та інші події або дику природу з відстані, не втручаючись у композицію. Відкрийте для себе телеоб’єктиви Canon і подивіться, куди вас заведе ваша уява.
Докладніше

Подібна продукція