Об’єктиви RF

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

Виняткова гнучкість і неперевершена якість зйомки навколишнього світу завдяки надзвичайно компактному телеоб’єктиву F2.8 із вбудованим п’ятиступеневим стабілізатором зображення, який гарантує відмінні результати знімання з рук, меншу відстань фокусування (до 0,7 м) і найшвидше автофокусування.

Красиво стриманий об’єктив з прихованими можливостями

Подивіться, як Метью Джозеф (Matthew Joseph) – фотограф, який відзначився нагородами за рекламні знімки та за знімки способу життя, відкрив для себе виключно потужний об'єктив RF 70-200 мм і його здатність працювати практично безшумно з приголомшливою точністю фокусування як для фотографій, так і для відео.

Чудовий об’єктив для

 • ЖАНР

  Творчі будні

  Використовуйте об'єктив з фокусною відстанню 70-200 мм, щоб отримати на знімках безліч додаткових деталей і драматичних відтінків, які багаті кольором і контрастом, і відкрити для себе новий спосіб більш захоплюючою зйомки.

 • ЖАНР

  Спорт та дія

  Опустіться вниз для нових захоплюючих ракурсів і насолоджуйтесь 5-ступеневим стабілізатором зображення, щоб зняти усі деталі, навіть при падінні рівня освітлення.

 • ЖАНР

  Подорожі та репортажі

  Завдяки компактним розмірам, винятковій якості збірки L-серії та швидкій максимальній діафрагмі ви можете бути впевнені, що цей об’єктив розповість вашу історію детально та чітко, незалежно від ситуації, яка складеться.

Практичний та професійний об’єктив для загального призначення

Основний потужний об'єктив з постійною величиною діафрагми F2,8 в межах діапазону фокусної відстані 70-200 мм, цей зум ідеально підходить для зйомки подорожей, дикої природи, новин та спорту.

Впевнена і надійна продуктивність

Вперше в об'єктиві Canon використовуються двигуни технології Nano USM, які забезпечують неймовірно новий рівень швидкого, безшумного та безперервного фокусування, які ідеальні для фотозйомок або відео.

Надзвичайна якість оптики серії L

Цей зум – це ластівка нової ери потужних об’єктивів з 5-ступеневим стабілізатором зображення, з 9-а пелюстками діафрагми, асферичними та оптичними елементами (Super UD), а також покриттями SWC та Super Spectra.

Удосконалена конструкція серії L

Цей об’єктив серії L має герметичний корпус для захисту від несприятливих погодних умов та фтористе покриття для захисту від пилу та води, а також, термостійку фарбу для захисту об'єктива в спекотних умовах.

Розкрийте своє творче бачення

Система EOS R успадкувала всі переваги системи EOS, а також принесла власний ряд об’єктивів, що забезпечує повну сумісність з існуючими об’єктивами EF та EF-S з адаптерами та діапазоном спалахів Speedlite та аксесуарами.

Технічні характеристики

 • F 2,8

  Для зйомки в умовах недостатньої освітленості та досягнення малої глибини різкості

 • 5-ступеневий стабілізатор зображення

  Виняткова стабільність за найслабкішого освітлення

 • Асферичні та наднизькодисперсні оптичні елементи

  Для надзвичайно чітких знімків

 • Подвійний привід Nano USM

  Для плавного, швидкого безшумного та безперервного фокусування

 • Компактні та легкі

  Маленька ергономічна конструкція з чудовою портативності

 • Кільце управління об’єктивом

  Для додаткових налаштувань значень ISO, діафрагми та витримки

Зображення об’єктива RF 70-200mm F2.8L IS USM

Комплектація

 • RF 70-200MM F2.8L IS USM

 • Бленда ET-83F (WIII)

 • М’який чохол для об’єктива 1424 із шнурком для затягування

 • Ковпачок об’єктива E-77 II

 • Кільце кріплення штатива E (WIII)

Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

У руках професіоналів...

Дізнайтеся, як компанія Canon завойовує свою репутацію за допомогою видатних інновацій та якістю зображення та читайте більше інформації про те, як користуються фотоапаратами та об'єктивами Canon професіонали у всьому світі.

 • СТАТТЯ

  Розробка об’єктивів Canon

  Відвідайте залаштунки фабрики Canon’s Utsunomiya, де виготовляють об'єктиви, щоб побачити інженерні досягнення, інновації та майстерність, які роблять об'єктиви серії L настільки вражаючими.

 • СТАТТЯ

  Фотографування веслувальників

  Фотограф Меттью Джозеф (Matthew Joseph) використовує для зйомки RF-об’єктиви Canon™ f/2,8 із «трійки», що охоплює ультраширокий, стандартний та теле-фото зум.

Телеоб’єктиви

З телеоб’єктивом ви можете знімати спортивні та інші події або дику природу з відстані, не втручаючись у композицію. Відкрийте для себе телеоб’єктиви Canon і подивіться, куди вас заведе ваша уява.
Докладніше

Подібна продукція

 • Об’єктиви для EOS R

  RF 24-105mm F4L IS USM

  Легкий та універсальний об’єктив серії L з фокусом 24–105 мм і діафрагмою f/4 із швидким і безшумним автофокусом та 5-точковою системою стабілізацією зображення.
 • Об’єктиви RF

  RF 24-70mm F2.8L IS USM

  Зум-об’єктив з фокусною відстанню 24–70 мм зі швидкою діафрагмою й 5-ступеневою стабілізацією дозволить вам робити професійні фотографії за допомогою повнокадрової бездзеркальної камери.
 • Об’єктиви для EOS R

  RF 15-35mm F2.8L IS USM

  Надширококутний формат і неймовірна чіткість завдяки досконалим оптичним технологіям у серії L та 5-ступеневій стабілізації зображення для динамічних кутів навіть в обмеженому просторі