Об’єктиви RF

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Будучи частиною «трійки» основних об'єктивів поряд з RF 15-35 мм і RF 70-200 мм, RF 24-70 мм може похвалитися швидкої апертурою і стабілізацією зображення, а також приводом Nano USM, що забезпечує безшумне фокусування.

Вибір професіонала на кожний випадок

Метью Джозеф (Matthew Joseph) – фотограф, який відзначився нагородами за рекламні знімки та знімки способу життя використав усі надможливості зуму 24-70 мм, використовуючи його в воді, де ризик проникнення вологи був дуже реальним, а потім працював при слабкому освітленні, щоб створити кілька виняткових портретів жіночої команди з греблі.

Чудові лінзи для...

Знімайте кожну деталь

Додайте ваш особистий підхід в історію завдяки швидкій діафрагмі зі значенням F2,8 та оптиці зі супер-різкістю, що залишить ваших конкурентів позаду.

Ніколи не пропустіть момент

Привід Nano USM забезпечує миттєву, точну й майже безшумну роботу системи автофокусування з неперевершеною плавністю, що ідеально підходить як для відеозйомки, так і для фотографій.

Портрети, які об'єднують

Три скляних литих асферичних і три наднизькодисперсних елементи об’єктива зі спеціальним оптичним покриттям і 9-пелюстковою діафрагмою допоможуть вам вивести свої портрети на новий рівень.

Об'єктив, який не має обмежень

Новий підхід до збірки повністю змінює бачення серії L відносно якості та надійності: захист від несприятливих погодних умов і додатковий захист поверхонь передніх і задніх елементів об’єктива завдяки нанесенню фторованого покриття, яке запобігає потраплянню води й забрудненню..

Розкрийте своє творче бачення

Система EOS R успадкувала всі переваги системи EOS, а також принесла власний ряд об’єктивів, що забезпечує повну сумісність з існуючими об’єктивами EF та EF-S з адаптерами та діапазоном спалахів Speedlite та аксесуарами.

Технічні характеристики

 • F2.8

  Для зйомки в умовах недостатньої освітленості та досягнення малої глибини різкості

 • Стабілізатор зображення

  5-ступенева стабілізація для створення фотографій без розмиття

 • Асферичні та наднизькодисперсні оптичні елементи

  Для надзвичайно чітких знімків

 • Привод Nano USM

  Для плавної, швидкої та безшумної роботи

 • Покриття ASC (Air Sphere)

  Захищає від утворення відблисків і ореолів

 • Кільце управління об’єктивом

  Для додаткових налаштувань значень ISO, діафрагми та витримки

Комплектація

 • RF 24-70MM F2.8L IS USM

 • Бленда об’єктива EW-88E

 • Чохол об’єктива LP1222

 • Кришка об’єктива

 • Кришка об’єктива E-82 II

Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

У руках професіоналів...

Дізнайтеся, як компанія Canon завойовує свою репутацію завдяки видатним інноваціям та якості зображення та читайте більше інформації про те, як користуються фотоапаратами та об'єктивами Canon професіонали у всьому світі.

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.

Подібна продукція