hero

EOS R

Долучіться до світу EOS з багатьма спеціальними аксесуарами

EOS R – найновіша модель славнозвісної лінійки EOS, яка повністю сумісна із системою, що безперервно покращувалась і удосконалювалась протягом понад трьох десятиріч. Завдяки інноваційній конструкції модель EOS R можна легко використовувати з іншими об’єктивами EF та EF-S, спалахами Speedlite та іншими аксесуарами через адаптер.

Виняткові оптичні характеристики

Об’єктиви RF були розроблені спеціально для EOS R і встановлюють нові стандарти роздільної здатності. Секрет їхнього успіху – в удосконаленому байонеті, який забезпечує оптимальну відстань між об’єктивом і сенсором. Ця оригінальна конструкція відкриває нові можливості для створення цілої лінійки об’єктивів EOS R серії L, які забезпечують виняткові оптичні характеристики й максимальну деталізацію зображення.

Можливість використання об’єктивів серій EF та EF-S

Окрім об’єктивів RF, з камерою EOS R можна використовувати всю лінійку об’єктивів Canon серій EF та EF-S через спеціальні адаптери 1 без будь-якої втрати якості зображення або погіршення характеристик. Ці адаптери забезпечують повноцінний обмін даними між камерою та об’єктивом, але при цьому розширюють гнучкість, дозволяючи залишити існуючи об’єктиви Canon або скористатися іншими за потреби.

1 Див. технічні характеристики продукту

Вам також може сподобатися
Canon related article perfect blend

EOS R

Ідеальне поєднання зручності, чудової конструкції та дизайну

Related connect upload

EOS R

Підключення, завантаження та сумісний доступ звідки завгодно

Related tell your stories

EOS R

Розповідайте свої історії за допомогою відео у форматі 4K і заповнюйте екран деталями

Use your EF or EF-S

Відкрийте для себе можливості роботи за слабкого освітлення

Ще одна перевага лінійки EOS – сумісність моделі EOS R з існуючими аксесуарами Canon, включаючи повну серію спалахів Speedlite і професійні продукти, такі як лінійка Macro Ring Lite. Це відкриває додаткові творчі можливості для фотографування за слабкого освітлення або інших умов з використанням усіх технічних переваг EOS R.

Explore high range lighting
Знято з EOS R
  • f/2.8
  • 1/250
  • 8000
Explore high range lighting

Вас також можуть зацікавити