hero

EOS R

Долучіться до світу EOS з багатьма спеціальними аксесуарами

Камери Canon EOS R та Canon EOS RP відносяться до відомої лінійки камер EOS. Як і EOS R3, R5 та R6, ці інноваційні повнокадрові бездзеркальні камери повністю сумісні із системою, розробка та безперервне вдосконалення якої тривало протягом трьох десятиліть.

Виняткові оптичні характеристики

Об’єктиви RF були розроблені спеціально для EOS R і встановлюють нові стандарти роздільної здатності. Секрет їхнього успіху – в удосконаленому байонеті, який забезпечує оптимальну відстань між об’єктивом і сенсором. Ця оригінальна конструкція відкриває нові можливості для створення цілої лінійки об’єктивів EOS RF серії L, які забезпечують виняткові оптичні характеристики й максимальну деталізацію зображення.

Можливість використання об’єктивів серій EF та EF-S

Окрім об’єктивів RF, з камерами EOS R можна використовувати всю лінійку об’єктивів Canon серій EF та EF-S через спеціальні адаптери 1 без будь-якої втрати якості зображення або погіршення характеристик. Ці адаптери забезпечують повноцінний обмін даними між камерою та об’єктивом, але при цьому розширюють гнучкість, дозволяючи залишити існуючи об’єктиви Canon або скористатися іншими за потреби.

1 Див. технічні характеристики продукту

Вам також може сподобатися
Canon related article perfect blend

EOS R

Ідеальне поєднання зручності, чудової конструкції та дизайну

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

Миттєве фокусування за будь-яких обставин

Related tell your stories

EOS R

Розповідайте свої історії за допомогою відео у форматі 4K і заповнюйте екран деталями

Use your EF or EF-S

Відкрийте для себе можливості роботи за слабкого освітлення

Ще одна перевага лінійки EOS – сумісність моделі EOS R з існуючими аксесуарами Canon, включаючи повну серію спалахів Speedlite і професійні продукти, такі як лінійка Macro Ring Lite. Це відкриває додаткові творчі можливості для фотографування за слабкого освітлення або інших умов з використанням усіх технічних переваг EOS R.

Explore high range lighting

Вас також можуть зацікавити