Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

Миттєве фокусування за будь-яких обставин

Інноваційна та обладнана сучасними технологіями камера Canon EOS R забезпечує найшвидший у світі автофокус – лише 0,05 секунди 1. Гнучкість розширеної зони автофокусування в поєднанні зі здатністю робити якісні знімки навіть за слабкого освітлення, а також швидкістю й можливостями відстеження об’єктів у камері Canon EOS RP розширюють ваші можливості для втілення ваших творчих ідей та створення захоплюючих сюжетів у подорожі, під час пейзажної, портретної або відеозйомки.

Gergo shootin wth Canon EOS RP
Canon EOS RP sample mountain landscape

Червона лінія показує прибл. 88 % (по горизонталі) × прибл. 100 % (по вертикалі) загальної області, яку охоплює кадр зображення.

Об’єктиви, що підтримуються: RF та EF (більшість існуючих об’єктивів за деякими виключеннями).

Синій колір означає до 4779 позицій автофокусування

Вам також може сподобатися
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Нові стандарти якості повнокадрової зйомки

Canon EOS RP eos design and handling

EOS RP

Зручність EOS – без будь-яких компромісів

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Зручна зйомка, без зайвих проблем

Canon EOS RP capturing a bee

Виразні портрети

Для створення дійсно якісних портретів камера Canon EOS RP використовує функцію автофокусування на очі. Технологія Dual Pixel CMOS AF допомагає тримати в різкому фокусі очі об’єкта в режимі визначення облич, що гарантує максимальну різкість зображення на портретах. У камері Canon EOS RP функція автоматичного наведення фокуса на очі сумісна з режимом одноточкового АФ, слідкувального АФ й слідкувального АФ для відеозйомки, що дозволяє створювати знімки з різким фокусом людей у статичних позах й в русі. Завдяки функції автофокусування дотиком ви можете легко змінювати положення фокуса.

Pixels which enable both phase different AF and imaging
Pixels which enable both phase different AF and imaging

Величезна глибина різкості

Функція брекетингу фокусування буде незамінною для забезпечення максимальної глибини різкості зображення, зокрема під час макрозйомки, коли фокус має неабияке значення. Одне натискання кнопки затвора Canon EOS RP активує режим безперервної зйомки з автоматичним регулюванням фокусної відстані від початкового положення до фону. Потім за допомогою програмного забезпечення Digital Photo Professional від Canon користувач може створити композитне зображення, щоб отримати кадр у фокусі потрібної якості.

Canon EOS RP focus bracketing flower

1 Станом на 13 лютого 2019 р. серед цифрових бездзеркальних камер із змінними об’єктивами та повнокадровим сенсором зображення, еквівалентним 35 мм, з АФ з визначенням контрасту й фаз у площині зображення. Розраховано за результатами вимірювань швидкості автофокусування з дотриманням рекомендацій CIPA (відрізняється залежно від умов зйомки та використовуваного об’єктива). Вимірювання проводилося за внутрішніми регламентами. Умови вимірювання: EV12 (температура навколишнього середовища / ISO 100), ручний режим для об’єктива RF 24-105mm F4L IS USM (з фокусною відстанню 24 мм) з такими налаштуваннями: зйомка за допомогою кнопки затвора, 1-точкове автофокусування (центральна точка АФ), режим одноточкового АФ.

Вас також можуть зацікавити