Canon EOS RP Design and Handling

EOS RP

EOS дизайн і керування зйомкою, для досягнення виняткових результатів

Користувачі EOS відразу відчують, що камера Canon EOS RP вже їм знайома – і все завдяки зручній рукоятці, з якою ви зможете легко робити знімки протягом усього дня. Зручності також додає спеціальний подовжувач, а завдяки компактному і дуже якісно виготовленому корпусу, що важить лише 485 г (з акумулятором і карткою пам’яті), камеру можна легко упакувати для подорожі. Підтримка технології заряджання через USB дозволяє заряджати камеру будь-де в дорозі.

Canon EOS RP and Canon 6D comparison image
Gergo shooting with Canon EOS RP

Погляд у майбутнє

Модель Canon EOS RP обладнана сенсорним РК-екраном зі змінним кутом огляду розміром 7,5 см/3,0 дюйма з 1 040 000 точками, який можна нахиляти й повертати для отримання бажаного кута, а також електронним видошукачем OLED розміром 0.39 дюйма з 2,36 млн точок та інформаційним дисплеєм, який підтримує різні налаштування та допомагає найкращим чином підібрати візуальні параметри сцени. Гніздо для карток UHS-II сумісне з існуючими SD-картками та підтримує можливості стандартуUHS-II, що забезпечує більш високу швидкість записування та дозволяє створювати відео у форматі 4K, а кнопки й диски керування можна налаштувати відповідно до ваших потреб.

Canon EOS RP EVF
Gergo shooting with Canon EOS RP vari angle

Інструмент, що розширює творчі можливості

Модель Canon EOS RP дозволяє вам повністю контролювати процес зйомки завдяки зручним елементам керування, кнопкам і системі меню, залишаючи вам достатньо часу для створення чудових композицій. Інтерфейс з підказками, креативні сюжетні режими, гнучкий пріоритет (FV) та ручні режими керування додають вам упевненості й допомагають реалізувати свій творчий потенціал.

Gergo holding Canon EOS RP

Вам також може сподобатися
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Нові стандарти якості повнокадрової зйомки

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

Миттєве фокусування за будь-яких обставин

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Зручна зйомка, без зайвих проблем

Вас також можуть зацікавити