Canon EOS RP Wi-Fi and Connectivity

EOS RP

Зручна зйомка, без зайвих проблем

Камеру Canon EOS RP було розроблено для швидкої та безшумної зйомки, це стало можливим завдяки новому режиму безшумна сцена, при цьому забезпечується виняткова якість знімків. Для вуличної чи портретної зйомки за складних умов — безшумність затвору дає додаткові переваги.

Камера Canon EOS RP оснащена технологією визначення мерехтіння, тож тепер ви гарантовано отримаєте зображення дивовижної якості, навіть при зйомці під флуоресцентним світлом. Завдяки цій технологія камера визначає частоту мерехтіння та робить знімок в момент майже пікової яскравості, зменшуючи вплив мерехтіння. В разі виявлення джерела мерехтіння, режим його подавлення вмикається автоматично.

Повний контроль — навіть під час віддаленої зйомки

Камера Canon EOS RP оснащена передавачами Wi-Fi та Bluetooth для зручного підключення до сумісних смарт-пристроїв. Це дозволяє робити знімки та надсилати зображення безпосередньо на смартфон, або ж використовувати функцію автоматичної синхронізації, коли умови зйомки вимагають швидкої передачі файлів. Також, камерою можна керувати за допомогою мобільного застосунку Canon Camera Connect, за підключення до мережі Wi-Fi, це відкриває нові можливості для творчості, особливо коли ви подорожуєте та маєте ділитись відзнятим матеріалом без затримок.

wireless image review Canon EOS RP

Вам також може сподобатися
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Нові стандарти якості повнокадрової зйомки

Canon EOS RP eos design and handling

EOS RP

Зручність EOS – без будь-яких компромісів

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

Миттєве фокусування за будь-яких обставин

Вас також можуть зацікавити