Canon EOS RP Image Quality

EOS RP

Нові стандарти якості повнокадрової зйомки

У серці камери Canon EOS RP – неймовірний повнокадровий 26,2-мегапіксельний сенсор Dual Pixel CMOS AF. Завдяки ідеальному балансу різкості й деталізації, а також виключним характеристикам за умов слабкого освітлення кожен піксель використовується як для візуалізації, так и для автофокусування, що забезпечує неймовірну різкість у всьому кадрі У поєднанні з об’єктивами Canon RF, спеціально створеними для системи EOS R, ця камера встановлює новий стандарт якості зображення, що робить творчі можливості практично безмежними.

Dual Pixel CMOS AF
Canon EOS RP sample night_sky
Знято з
  • f/2.0
  • 15.0
  • 3200

Зйомка де й коли завгодно завдяки неймовірним показникам ISO

Перехід до використання повнокадрового сенсора забезпечує кращій контроль над глибиною різкості та можливість створювати чудові знімки навіть за поганого освітлення. З максимальним показником ISO 40 000 ви можете знімати без спалаху, зберігаючи при цьому деталізацію та кольорову насиченість. У моделі Canon EOS RP ви можете швидко змінити ISO за допомогою кільця керування об’єктивом або настроюваних дисків, що допомагає ловити моменти для чудових кадрів.

Більш швидке оброблення зображень завдяки процесору DIGIC 8

DIGIC 8 – найновіший графічний процесор Canon, що працює швидше, ніж усі інші, та забезпечує чутливіше й гнучкіше керування, дозволяючи витрачати менше часу на постоброблення та отримувати якісні зображення безпосередньо з камери.

Canon EOS R high speed communication

Цифровий оптимізатор зображення, який працює вже в момент зйомки

Функція Digital Lens Optimizer (Цифровий оптимізатор об’єктива) коригує як оптичні аберації, так і втрату роздільної здатності, спричинену низькочастотним фільтром камери. Для цього до кожного знімка застосовується обернена функція, що надає зображенню природного вигляду. Завдяки цьому ви отримуєте якісні зображення з відносно невеликим розміром файлів, що забезпечує фотографам максимальну якість зйомки в поєднанні з більшою гнучкістю. Canon EOS RP зчитую дані профілю безпосередньо з об’єктивів RF і використовує їх для оптимізації в режимі реального часу вже на етапі створення знімка.

Canon EOS RP with DLO on of water landscape

Повна зона огляду

full view shot of Canon EOS RP with DLO on water

100-відсоткова деталізація

Нові рівні стабілізації зображення

Функція стабілізації за 5 вісями та технологія Dual Sensing IS забезпечують надійну стабілізацію під час зйомки, зменшуючи ефект від тремтіння та розширюючи ваші творчі можливості без втрати якості. У цій подвійній системі об’єктив і камера працюють разом для стабілізації зображення в режимі реального часу, використовуючи для цього канал обміну даними в кріпленні об’єктива.

Canon EOS RP shooting night cityscape
Canon EOS RP sample night lights
Знято з
  • f/4
  • 1/8
  • 5000

Розширені можливості зйомки у форматі RAW

Завдяки використанню 14-бітної технології файли RAW з камери Canon EOS RP мають плавну градацію відтінків, що гарантує оптимальну якість зображення з можливістю оброблення даних безпосередньо в камері або у безкоштовному програмному забезпеченні Canon, як-от Digital Photo Professional для ПК чи Mac або DPP Express для мобільних та інтелектуальних пристроїв. Canon EOS RP також підтримує формат Compact RAW (C-RAW), що дозволяє зберігати місце, майже не поступаючись якістю зображення.

Вам також може сподобатися
Canon EOS RP eos design and handling

EOS RP

Зручність EOS – без будь-яких компромісів

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

Миттєве фокусування за будь-яких обставин

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Зручна зйомка, без зайвих проблем

Canon EOS RP sample animals

Вас також можуть зацікавити