Canon EOS R tell your stories hero

EOS R

Розповідайте свої історії за допомогою відео у форматі 4K і заповнюйте екран деталями

Завдяки інноваційній технології системи EOS R камера EOS R виведе вашу відеозйомку на новий рівень. Створюйте приголомшливі відеозаписи у форматі 4K і 10 біт з надзвичайно високою деталізацією простим натисканням кнопки.

Розширте свої можливості з Canon Log

Режим зйомки Canon Log у моделі EOS R дозволяє на 800 відсотків розширити динамічний діапазон, мінімізуючи втрату деталей на найтемніших і найсвітліших ділянках зображення. У режимі Canon Log на камері EOS R значення ISO 400 забезпечить надширокий динамічний діапазон з 12 ступенями з нейтральною контрастністю, що ідеально підходить для зйомки за складних умов освітлення, коли необхідно зафіксувати абсолютно всі деталі. Вибирайте Canon Log, якщо після зйомки ваш запис буде оброблятися для налаштування кольорової гами та підвищення деталізації.

Canon EOS R record canon log

Становіться режисером

Професійні кіноефекти зміщення фокуса для переведення уваги з однієї частини кадру до іншої з технологією автофокуса EOS R Dual Pixel CMOS дозволять вам плавно і точно переводити точку фокусування. Просто торкніться РК-екрана у найближчій і найдальшій точках фокуса, до якої ви хочете його змістити, і EOS R автоматично створить чудовий ефект переходу фокуса. А під час використання штатива технологія Dual Sensing IS із передовим 5-ступеневим стабілізатором зображення забезпечить плавну зйомку без тремтіння навіть за слабкого освітлення.

Записуйте, переглядайте й зберігайте

EOS R дозволяє створювати чіткі цифрові відеозаписи у форматі 4K без стиснення із вбудованим таймкодом через вихід HDMI в режимі 10 біт, що відмінно підходить для додаткової зйомки під час масштабного кінопроцесу, коли розмір камери й гнучкість її можливостей роблять її ідеальним портативним інструментом.

Вам також може сподобатися
Related article brent

EOS R

Встановлення нових стандартів творчості

See capture more

EOS R

Розширені можливості фотографування завдяки надточному сенсору

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Долучіться до світу EOS з багатьма спеціальними аксесуарами

Вас також можуть зацікавити