hero

EOS R

Нові стандарти творчості з EOS R

EOS R, це інноваційна камера, яка оснащена найсучаснішими технологіями; її відрізняють незрівняна керованість та надзвичайна швидкість автофокусування — всього 0,05 с1. Передові технології EOS R допоможуть вам демонструвати найцікавіші сюжети й створювати портрети, пейзажі, вуличні, туристичні й весільні знімки й відеозаписи, які раніше були неможливі.

Високошвидкісний обмін даними

Інженери Canon удосконалили байонет EF спеціально для використання із системою EOS R з унікальним 12-контактним роз’ємом. Ця інновація кардинально покращує обмін даними між об’єктивом і камерою EOS R, прискорюючи його до неймовірної швидкості.

Байонет RF забезпечує надзвичайно широке поле огляду й малу глибину різкості від кріплення до сенсора. Така конструкція дозволяє наблизити об’єктив до сенсора і підвищити швидкість, чіткість і якість оптики, забезпечуючи неперевершені робочі характеристики.

High speed communication

Швидкий і надзвичайно різкий фокус

Модель EOS R обладнана повнокадровим сенсором 30,3 МП з технологією автофокусування Dual Pixel CMOS, яка працює бездоганно завдяки передовій системі визначення фаз, що дозволяє користувачу вибирати між 5655 позиціями автофокуса 2. При цьому використовується абсолютна більшість пікселів сенсора (80 % по горизонталі та 100 % по вертикалі), що робить автоматичне фокусування у фотографіях надзвичайно швидким і забезпечує плавність відстеження фокуса під час зйомки відео.

Fast pin sharp focusing

Насправді безшумна камера

У ситуаціях, коли не треба привертати до себе уваги, клацання затвора камери може насторожити об’єкт зйомки й зіпсувати чудовий кадр. Це може трапитися як під час фотографування на весіллі, так і в умовах дикої природи.

EOS R – перша камера Canon, як дозволяє знімати в повністю безшумному режимі, не привертаючи до себе аніякої уваги того, кого ви фотографуєте. У поєднанні з екраном зі змінним кутом нахилу безшумний режим допомагає легко фіксувати найцікавіші моменти повсякденного життя.

Чудові фотографії безпосередньо з камери

Багатьма своїми функціями модель EOS R зобов’язана своєму потужному процесору DIGIC 8. Його основні переваги – покращений обмін даними між камерою та об’єктивом, що прискорює автофокусування і дозволяє створювати відмінні фотографії безпосередньо з камери.

Його приголомшлива швидкість і потужність означають, що покращений цифровий оптимізатор об’єктива EOS R може працювати постійно, не впливаючи на роботу камери. Це гарантує знімки оптимальної якості без аберації.

Вам також може сподобатися
See capture more

EOS R

Розширені можливості фотографування завдяки надточному сенсору

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Долучіться до світу EOS з багатьма спеціальними аксесуарами

Canon related article perfect blend

EOS R

Ідеальне поєднання зручності, чудової конструкції та дизайну

Direct from camera
Direct from camera

Професіональна кінозйомка

EOS R підтримує набір функцій для роботи з відео у форматі 4K, які доступні в моделі EOS 5D Mark IV, але з певними покращеннями, такими як зменшення шумів за високої чутливості ISO.

Поєднання CMOS-сенсора та процесора DIGIC 8 у моделі EOS R дозволяють записувати яскраве деталізоване 4K-відео з 10-бітовим виводом через HDMI. Відеовихід професійного рівня відкриває максимально широкі можливості для редагування, а також дозволяє створювати відео формату 4K у режимі вповільненої зйомки і захоплювати окремі кадри. Модель EOS R обладнана гніздом для навушників і міні-виходом для мікрофона.1 Вимірювання проводилося внутрішнім методом за рекомендаціями Асоціації виробників камер та інших продуктів для роботи із зображенням з об’єктивом RF 24-105mm f/4L IS USM із фокусною відстанню 24 мм у режимі одноточкового АФ.
2 В режимі одноточкового АФ з малою зоною фокусування

Вас також можуть зацікавити

  • Canon
  • Фотоапарати
  • EOS R
  • ...
  • Стабілізація зображення, нічна зйомка і безшумне фотографування – EOS R