The perfect blend of handling and great design

EOS R

Ідеальне поєднання зручності, чудової конструкції та дизайну

EOS R – компактна і легка камера, яка менша за розміром, ніж інші повнокадрові дзеркальні камери лінійки EOS. Ергономічний дизайн робить її ідеальним інструментом. Ця модель підтримує всі передові можливості серії EOS, а також низку додаткових нових і корисних функцій, з якими знімати стане ще легше й приємніше.

Компактний і функціональний дизайн

Щойно ви візьмете в руки камеру EOS R, ви зрозумієте, яка вона зручна. У цій моделі така ж сама рукоятка, що і в інших дзеркальних камерах лінійки EOS. Інтуїтивно зрозуміле меню на РК-екрані також вже знайоме всім користувачам лінійки EOS. Елементи керування розташовані зручно й доступно, а крім того, ви можете легко все налаштувати відповідно до своїх вподобань. EOS R – камера, зроблена з огляду на максимальну зручність користування.

Compact, ergonomic design
Compact, ergonomic design

Сенсорний екран зі змінним кутом огляду

Модель EOS R обладнана яскравим і чітким 3,15-дюймовим сенсорним екраном зі змінним кутом огляду, який за допомогою приголомшливих 2,1 млн пікселів відтворює зображення й відеозаписи у високій роздільній здатності з неперевершеною різкістю й чіткістю. Кут огляду налаштовується в широкому діапазоні, що дозволяє знімати навіть в умовах обмеженого доступу, а технологія Canon Clear View II суттєво зменшує відбиття світла на екрані. Додаткова можливість змінити колірний тон РК-екрана також допомагає підібрати оптимальні налаштування з урахуванням умов зйомки.

Вам також може сподобатися
Related connect upload

EOS R

Підключення, завантаження та сумісний доступ звідки завгодно

Related tell your stories

EOS R

Розповідайте свої історії за допомогою відео у форматі 4K і заповнюйте екран деталями

Related article brent

EOS R

Встановлення нових стандартів творчості

Vari-angle touch screen

Інноваційний видошукач

Електронний видошукач EOS R з 3,69 млн пікселів дозволяє бачити абсолютно всю сцену користувачам, які надають перевагу традиційному стилю зйомки, тримаючи камеру біля ока. Він також має певні переваги перед звичайним оптичним видошукачем: ви бачите в режимі реального часу, як виглядатиме кінцева версія зображення, а також можете легко спостерігати за об’єктом зйомки навіть в умовах дуже слабкого освітлення. Щойно ви віддаляєте видошукач від ока, вбудований сенсор автоматично перемикає зображення на екран, зберігаючи заряд акумулятора. Видошукачем також можна користуватися для відеозйомки за умов яскравого світла: він спрощую перемикання між режимами фото й відео.

Функції фокусування

Під час зйомки з використанням електронного видошукача можна швидко й точно вибрати зону автофокуса за допомогою функції торкання й перетягування. Це дозволяє використовувати сенсорний екран як сенсорну панель, дивлячись на сцену через видошукач. А коли доцільно скористатися ручним фокусом, функція збільшення фокуса або фокусування із виділенням різкістю забезпечать підвищену точність і чіткість.

Focusing features

Налаштована багатофункціональна панель

До числа інноваційних функцій камери EOS R входить унікальна багатофункціональна панель. Це сенсорний інтерфейс керування, який можна налаштувати для роботи з цілою низкою функцій – від керування автофокусом до вибору швидкості ISO або балансу білого. Він аналогічний вже знайомому вам диску керування EOS, але працює безшумно й більш захищений від несприятливих погодних умов.

Customisable multi-function bar

Надійний і міцний герметичний корпус для захисту від погодних умов

Міцний корпус камери EOS R з магній-титанового сплаву забезпечує дуже високий рівень захисту. Підвищена стійкість до пилу й вологи робить цю модель найбільш захищеною від погодних умов серед існуючих бездзеркальних камер Canon.

Вас також можуть зацікавити