Connect upload share

EOS R

Підключення, завантаження та сумісний доступ звідки завгодно

Універсальна й гнучка камера EOS R підтримує найновіші функції підключення й обміну даними, які дозволяють передавати зображення на інші пристрої та легко їх пересилати, додавати геотеги або створювати резервні копії.

Простий спільний доступ.

EOS R підтримує технології зв’язку Bluetooth і Wi-Fi, дозволяючи легко підключатися до смартфонів та інших пристроїв. Вбудований модуль Bluetooth використовує протокол постійної роботи в режимі низького енергоспоживання для автоматичного підключення до сумісних пристроїв через програму Canon Camera Connect. Ви можете переглядати, передавати й дистанційно створювати знімки й відео буквально одним дотиком.

Передавання й резервне копіювання знімків звідки завгодно

EOS R може автоматично надсилати фотографії на підключений телефон, планшет або комп’ютер через програму Canon Camera Connect. Достатньо увімкнути з’єднання через Wi-Fi до мобільного пристрою або комп’ютера. Ця функція є корисною для будь-кого, кому потрібно миттєво створювати резервні копію своєї роботи, наприклад для фотожурналістів, що знімають у складних умовах.

Додавання даних GPS

Фотографам пейзажів і мандрівникам сподобається функція EOS R GPS via Mobile. Під час зйомки з підключенням до сумісного мобільного пристрою через Bluetooth камера EOS R може збирати дані GPS і автоматично додавати їх на зображення за допомогою програми Canon Camera Connect. Це дозволяє легко визначати місця зйомки і суттєво полегшує редагування фотографій вдома.

Вам також може сподобатися
Related tell your stories

EOS R

Розповідайте свої історії за допомогою відео у форматі 4K і заповнюйте екран деталями

Related article brent

EOS R

Встановлення нових стандартів творчості

See capture more

EOS R

Розширені можливості фотографування завдяки надточному сенсору

Adding GPS data

Дистанційне керування камерою

Ще одна функція Canon Camera Connect для збільшення гнучкості – можливість у дистанційному режимі керувати камерою EOS R. Вона дозволяє знімати в ситуаціях, коли фізичний доступ до камери ускладнений або можна злякати об’єкт фотографування чи відеозйомки (наприклад, в умовах дикої природи).

Прив’язка через Wi-Fi або USB

Якщо ви працюєте в студії з іншими спеціалістами, камеру EOS R можна зв’язати з комп’ютером з Windows або macOS через Wi-Fi або USB 3.1, щоб надати колегам миттєвий доступ до ваших зображень, які вони зможуть переглядати й редагувати.

Вас також можуть зацікавити