Canon see capture more hero

EOS R

Розширені можливості фотографування завдяки надточному сенсору

Невелика й стильна камера EOS R, в якій реалізовано цілу купу інноваційних технологій, дозволяє створювати фотографії та відео виняткової якості. Вбудовані найдосконаліші функції Canon, такі як автофокусування Dual Pixel CMOS, DP RAW, процесор DIGIC 8 і режим Canon Log, допоможуть вам повністю розкрити ваш творчій потенціал.

Неперевершена якість

Камера EOS R обладнана CMOS-сенсором Canon на 30,3 МП. Він забезпечує високі характеристики ISO і велику роздільну здатність у поєднанні з широким динамічним діапазоном. Ця камера дозволяє створювати зображення високої роздільної здатності, неперевершеної якості й глибини та записувати відео з великою деталізацією і низьким шумом з приголомшливим значенням ISO 40 000.

Камера EOS R також підтримує функцію Dual Pixel RAW, яка вперше з’явилася в моделі EOS 5D Mark IV. У поєднанні з програмним забезпеченням Canon Digital Photo Professional вона дозволяє налаштувати різкість, точку огляду чи ефект «боке» на передньому плані під час обробки фотографії вже після зйомки.

Canon unrivalled quality sensor

Вам також може сподобатися
Related article enjoy the world EOS

EOS R

Долучіться до світу EOS з багатьма спеціальними аксесуарами

Canon related article perfect blend

EOS R

Ідеальне поєднання зручності, чудової конструкції та дизайну

Related connect upload

EOS R

Підключення, завантаження та сумісний доступ звідки завгодно

Canon unrivalled quality sensor

Швидка безперервна зйомка

Для фотожурналістів, туристичних і весільних фотографів, які мають фіксувати швидкі й динамічні сюжети, EOS R пропонує надшвидку зйомку з частотою 8 кадрів на секунду. У цій камері реалізовано багатий досвід Canon у технологіях швидкісного зчитування, а також вбудовано процесор DIGIC 8, який дозволяє досягти балансу між великою кількістю пікселів і швидкістю зйомки. EOS R працює з великим буфером і підтримує швидкі SD-картки USH-II, тому вам ніколи не знадобиться чекати, доки камера знов буде готова до роботи.

Fast continuous shooting

Вражаючі кінематографічні відео

Найдосконаліший продукт Canon поза лінійкою Cinema EOS дозволить кінематографістам створювати неперевершені відеозаписи. EOS R підтримує відеовихід UHD 4K у форматі 10 біт через HDMI для передавання відео з високим рівнем деталізації та без стиснення. Також доступний режим Canon Log, який розширює динамічний діапазон і забезпечує максимальну гнучкість під час редагування фотографій після зйомки.

Вас також можуть зацікавити