Canon Camera

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОЗРОБКУ

Випередити.

Перевершити.

Камера, що здатна фіксувати швидкоплинні моменти неймовірними способами, — ви навіть не уявляли, що це можливо. Представляємо вам EOS R3. Наша нова високоефективна бездзеркальна камера з можливістю високошвидкісної зйомки — нове слово фототехніки, що стане відкриттям і для фотографів, які займаються зніманням спортивних подій, дикої природи та новин, і для креативних кінематографістів. Очікуйте незабаром.

Безпрецедентні швидкість та продуктивність — бездзеркальна камера, що створена для професіоналів.

Камера, що здатна фотографувати найшвидші об’єкти. Розроблена для зйомки об’єктів, що рухаються з високою швидкістю, здатна задовольнити вимоги найвибагливіших професійних фотографів, забезпечивши ультрашвидке реагування, високу чутливість, надійність і довговічність.

Підписатися зараз

Будьте першим, хто отримає останні оновлення про EOS R3, і залишайтеся на зв’язку, щоб бути в курсі новин.
EOS R3

Вибухова швидкість — 30 кадрів на секунду.

Серце EOS R3 — абсолютно новий сенсор із заднім підсвічуванням, доповнений нашим першокласним процесором зображень DIGIC X. Разом вони дозволяють записувати RAW-файли відмінної якості з вражаючою швидкістю 30 кадрів на секунду з АФ/AE з повним відстеженням.

Фантастична швидкість нового сенсора камери також відкриває нові можливості електронного затвора. Якщо ви використовуєте зовнішні спалахи, вам доступна функція синхронізації спалаху, при цьому спотворення об’єктів, що швидко рухаються, зводиться до мінімуму.

xyz

Майстер руху.

Здатність EOS R3 відстежувати рухомі об’єкти в кадрі, зберігаючи високоточне фокусування, — абсолютна новинка, яку ще не бачив світ. Навіть під час запису RAW-файлів зі швидкістю 30 кадрів на секунду, технологія автофокусування Dual Pixel CMOS нового покоління дозволяє надійно та безпомилково відстежувати об’єкти в кадрі.

Ми розширили можливості відстеження об’єктів нашої камери. Окрім режимів відстеження людей і тварин (у тому числі птахів) з автофокусуванням, доступних у камерах EOS R5 та EOS R6, EOS R3 також здатна відстежувати гоночні автомобілі та мотоцикли — ідеально підходить для фотографів, що цікавляться автоспортом.

А коли умови зйомки погіршуються, камера може фокусуватися на об’єктах навіть в умовах повної відсутності освітлення: від –7 EV1 або нижче.

EOS R3

Погляд. Реакція. Відповідь.

У вас колись була настільки досконала камера, що здавалося, що вона читає ваші думки? Наша унікальна технологія автоматичного фокусування Eye Control дозволить EOS R3 сфокусуватися на чому завгодно. Винятковий контроль АФ дозволяє камері реагувати на постійно мінливі сцени так само швидко, як і ви.

В умовах слабкого освітлення камера EOS R3 забезпечує до восьми ступенів захисту від тремтіння камери2 — і все це завдяки нашій революційній технології стабілізації зображення (IS). Власна технологія IS із переміщенням сенсора поєднана з оптичною IS, вбудованою у велику кількість об’єктивів із RF-кріпленням, завдяки чому ви можете знімати з рук за дуже слабкого освітлення або з дуже довгими витримками, щоб навмисно розмити рух об’єктів.

EOS R3, вигляд ззаду

Створена для кіно.

EOS R3 — це камера, що підійде для знімання домашніх відео кінематографічної якості, і все ж вона залишається інструментом для професійних фотографів. Завдяки повному набору функцій, що здатні піднести кінематографістів на новий рівень творчості, ця камера здатна записувати відео з надлишковою вибіркою у форматі 4K або RAW на карту CFexpress. Режим Canon Log 3 — це більший динамічний діапазон і можливість корекції кольорів.

Важливо зазначити, що розпізнавання об’єктів, яке було доступне фотографам, тепер доступне й відеооператорам. З ним ви зможете відстежувати рухомі об’єкти в кадрі, зберігаючи високоточне фокусування навіть під час роботи.

EOS R3, вигляд збоку, з об’єктивом RF 600mm F4 L IS USM

Створена для професіоналів.

Камера EOS R3 створена, щоб витримувати складні умови професійного використання. Її міцний корпус із магнієвого сплаву мають той самий рівень герметичності, що й наші легендарні камери серії EOS-1D, завдяки чому вона не боїться пилу та води у найскладніших умовах експлуатації. Два слоти для карток дозволяють записувати зображення на SD- або CFexpress-карти.

Джерело живлення камери — акумулятор LP-E19 великої місткості, той самий, яким могла похвалитися камера EOS-1DX III. Це запорука того, що EOS R3 буде сумісна з іншим вашим обладнанням, і ви зможете використовувати будь-які запасні акумулятори, які вже у вас є.

Насправді, якщо у вас колись була камера серії EOS-1, то багато елементів управління камери EOS R3 будуть вам дуже знайомими. Якщо ж ви досі не працювали зі схожими камерами, ми впевнені, що вам сподобається інстинктивне розташування елементів управління та її ергономічна ручка.

Камера має широкий вибір елементів керування. Її мультиконтролер та інтелектуальний контролер інстинктивно розташовані в зоні досяжності великого пальця, що забезпечує абсолютно інтуїтивно-зрозуміле керування. Три настроювані диски на фотокамері, а також кільце керування об’єктивом, розташовані на кожному об’єктиві з RF-кріпленням, дозволяють легко регулювати параметри зйомки (витримку, діафрагму, ISO та компенсацію експозиції), коли камера у вашого ока. Камеру EOS R3 також оснащено екраном зі змінним кутом нахилу, що спрощує процес створення творчої композиції.

EOS R3

Розширені можливості підключення.

Можливості підключення — дуже важливий елемент для фотографів, які займаються зніманням спортивних подій та новин. У камері EOS R3 є інтерфейси дротової локальної мережі та Wi-Fi 5 ГГц3 для підключення до комп’ютерів, ноутбуків та мобільних пристроїв для швидкого та простого обміну зображеннями. Камера EOS R3 також сумісна з програмою Mobile File Transfer від Canon, за допомогою якої професійні фотографи можуть додавати метадані та передавати зображення зі смартфона за відсутності підключення Wi-Fi.

EOS R3 оснащена новим аксесуаром, колодкою, що відповідає за передачу даних та живлення нових аксесуарів, якщо їх встановлено на камеру.

EOS R3

Потужність EOS R.

З кріпленням для об’єктива RF камера EOS R3 відкриває доступ до раніше недосяжних можливостей — небачена оптична досконалість і неперевершена продуктивність автофокусування. У камері EOS R3 гармонійно поєдналися вражаюче збільшення продуктивності, знайомий дизайн та надійна конструкція наших всесвітньо відомих камер EOS-1D. Результат не лише надає вашій творчості нового змісту, а й чудово вписується у вже існуючу систему разом з об’єктивами, камерами та спалахами, якими ви вже користуєтесь і яким довіряєте.

Підписатися зараз

Будьте першим, хто отримає останні оновлення про EOS R3, і залишайтеся на зв’язку, щоб бути в курсі новин.

Новий об’єктив RF від Canon

Дізнайтеся більше про ці нові об’єктиви для RF-систем, розроблені для безперебійної роботи з EOS R3 й всіма камерами EOS R та здатні підняти рівень ваших фотографій і відео до висот, про які ви навіть ніколи не могли мріяти.

Дивитися далі

Система Canon EOS R пропонує повний асортимент повнокадрових RF-об’єктивів виняткової якості, що характеризуються всіма перевагами великих сенсорів, потужними можливостям обробки зображень та найкращими оптичними технологіями.

  1. Тільки для фотозйомки з об’єктивом f/1,2, за виключенням об’єктивів RF із покриттям для згладжування фокусування (DS), з використанням центральної точки автофокусування та покадрового автофокусування (ISO 100, кімнатна температура)
  2. Відповідно до стандартів CIPA з використанням об’єктива RF 24-105mm F4 L IS USM, вимірюється в напрямках нахилу та повороту з фокусною відстанню 105 мм
  3. Тільки моделі з підтримкою Wi-Fi (5 Гц). Залежно від країни та регіону технічні характеристики можуть відрізнятися.