EOS R3

Бездзеркальні камери

Canon EOS R3

Камера, що здатна фіксувати швидкоплинні моменти неймовірними способами, — ви навіть не уявляли, що це можливо. Вітаємо в майбутньому екшн-фотографії

Технічні характеристики

 • Стековий сенсор

  Стековий сенсор із заднім підсвічуванням

 • Швидкість безперервної зйомки 30 кадрів на секунду

  Безперервна зйомка із частотою до 30 кадр/с або 12 кадр/с з механічним затвором — з автоекспозицією та автофокусуванням із відстеженням

 • Високошвидкісна серійна зйомка зі швидкістю до 195 кадр/с1

  Серійна зйомка з налаштовуваною швидкістю

 • Макс. ISO 102 400

  Чутливість від ISO 100 до ISO 102 400 (розширюється до ISO 204 800)

 • Роздільна здатність 24 МП

  Ідеальний баланс якості зображення, високої продуктивності ISO та розміру файлу

 • 8-ступенева стабілізація зображення

  Вбудований стабілізатор зображення, який працює в парі з власною системою стабілізації зображення об’єктива

 • АФ із визначенням очей

  Виберіть точки фокусування або об’єкти для відстеження, просто поглянувши на них

 • Відстеження об’єкта

  Автоматичне відстеження людей, тварин та транспортних засобів у режимах фото- та відеозйомки

 • Екран зі змінним кутом огляду

  Повністю поворотний сенсорний екран 8,2 см, 4 200 000 точок на дюйм

 • Електронний видошукач

  Електронний видошукач (5 760 000 точок на дюйм) без затемнення зі швидкістю оновлення 120 кадрів на секунду й 100-відсотковим покриттям

 • Wi-Fi та Bluetooth

  Бездротове підключення для дистанційного керування та передавання зображень

 • 6K, RAW

  60 кадрів на секунду з максимальною гнучкістю налаштувань, таких як баланс білого, на етапі оброблення відзнятого

 • 4K, 120 кадр/с

  Запис уповільненого відео з надвисокою деталізацією

 • Full HD, 240 кадр/с

  Запис надуповільненого відео з високою деталізацією

 1. Автоекспозиція та автофокусування з відстеженням недоступні в режимі високошвидкісної серійної зйомки. Максимальна кількість знятих кадрів може становити 50
Мікропрограма доступна з 22 липня 2022 р. з безперервною зйомкою частотою кадрів до 195 кадр/с, відео Full HD 240 кадр/с і багатьма іншими корисними функціями. ЇЇ можна завантажити на сторінці підтримки.
Докладніше Показати всі технічні характеристики Звернутися по підтримку

ОГЛЯД

Представляємо наступну главу в світі EOS

EOS R3 змінить ваше уявлення про бездзеркальні камери. Новий сенсор із заднім підсвічуванням дозволяє закарбовувати події зі швидкістю 1/64000 і забезпечує безперервну зйомку зі швидкістю від 30 до 195 кадр/с1. АФ із керуванням очима інтелектуально розпізнає та відстежує об’єкти під час зйомки — це чудовий варіант для фотографування спорту, новинних сюжетів і дикої природи.

Основні переваги й можливості EOS R3

 • Вибухова швидкість 30 кадрів на секунду

  Насолоджуйтесь максимальною витримкою 1/64000 і серійною зйомкою зі швидкістю 30 кадрів на секунду з одночасним АФ із відстеженням та автоекспозицією.

 • Опанування руху

  Камера EOS R3 дозволяє знімати мінливі моменти зі швидкістю 30 кадрів на секунду, виявляючи деталі, що не помітні неозброєному оку.

 • Погляд. Реакція. Відповідь.

  Наша технологія автоматичного фокусування Eye Control наступного покоління дозволить камері EOS R3 сфокусуватися на чому завгодно.

 • Створена для кіно

  Модель EOS R3 — це професійний гібрид, здатний знімати відео професійної кінематографічної якості й робити неймовірні фотографії.

 • Створена для професіоналів

  Камера EOS R3 призначена для того, щоб витримувати вимоги повсякденного професійного використання і все, що підносить вам життя.

 • Розширені можливості підключення

  EOS R3 використовує дротовий роз’єм LAN і діапазон 2,4/5 ГГц для зв’язку з комп’ютерними мережами, ноутбуками й мобільними пристроями для швидкого та зручного обміну зображеннями й віддаленого управління камерою.

Опанування руху

Камера EOS R3 дозволяє знімати мінливі моменти зі швидкістю від 30 до 195 кадр/с1, виявляючи деталі, що не помітні неозброєному оку.

Сенсор камери із заднім підсвічуванням такий швидкий, що фотографи можуть використовувати електронний затвор для зйомки швидкого руху, не хвилюючись про спотворення, пов’язані з роботою ковзного затвора. Насолоджуйтесь максимальною витримкою затвора 1/64 000 с та частотою кадрів 30 кадр/с з паралельною автоекспозицією, автофокусуванням з відстеженням до 420 кадрів під час зйомки файлів у форматі Raw.

Бажаєте більше? Завдяки функції налаштовуваної високошвидкісної безперервної зйомки камери EOS R3 фотографу доступна серійна зйомка з налаштовуваною частотою кадрів до 195 кадр/с, яка допоможе зафіксувати найменші деталі об’єктів, що швидко рухаються. За одну серію можна зробити до 50 кадрів, а зображення зберігатимуться у форматі JPEG, HEIF або RAW.

Щоб допомогти вам збалансувати денне світло й спалах навіть за умов яскравого освітлення, а також зафіксувати об’єкти у швидкому русі, синхронізація спалаху тепер підтримується навіть разом із електронним затвором камери — як із Canon Speedlite, так і зі студійними спалахами сторонніх виробників.

EOS R3

Удосконалене автофокусування очима

Чи була у вас колись така досконала камера, що здавалося, нібито вона читає ваші думки? Наша унікальна технологія автоматичного фокусування очима Eye Control дозволить EOS R3 сфокусуватися на чому завгодно. Винятковий контроль АФ дозволяє камері реагувати на постійно мінливі сцени так само швидко, як і ви.

EOS R3

Найкраще відстеження об’єктів

Використовуючи можливості штучного інтелекту з глибоким навчанням і тисячі реальних зображень, ми навчили EOS R3 точно і впевнено розпізнавати людей, тварин і транспортні засоби, де б саме в кадрі вони не перебували.

Камера відстежує людей, навіть коли на них надітий шолом із маскою або сонцезахисні окуляри. Під час зйомки автоспорту EOS R3 може розпізнавати мотоцикли й гоночні автомобілі, навіть розрізняти закриті й відкриті кабіни, точно визначаючи шолом водія, якщо його видно.
EOS R3

Поєднання можливостей відео- та фотозйомки

Модель EOS R3 — це професійний гібрид, здатний знімати відео професійної кінематографічної якості й робити неймовірні фотографії. Завдяки повному набору функцій, що здатні піднести кінематографістів на новий рівень творчості, ця камера здатна записувати відео з надлишковою вибіркою у 4K або 6K у форматі RAW на картку CFexpress. Режим Canon Log 3 — це більший динамічний діапазон й можливість корекції кольорів.

Важливо зазначити, що розпізнавання об’єктів, яке було доступне фотографам, тепер доступне й відеооператорам. З ним ви зможете відстежувати рухомі об’єкти в кадрі, зберігаючи високоточне фокусування навіть під час роботи.
EOS R3

Зв’язок зі світом

Можливості підключення — дуже важливий елемент для фотографів, які займаються зніманням спортивних подій та новин. EOS R3 використовує дротовий роз’єм LAN і діапазон Wi-Fi 2,4/5 ГГц для зв’язку з комп’ютерними мережами, ноутбуками й мобільними пристроями для швидкого та зручного обміну зображеннями й віддаленого управління камерою. Камера EOS R3 також сумісна з програмою Mobile File Transfer від Canon, за допомогою якої професійні фотографи можуть додавати метадані та передавати зображення зі смартфона через Wi-Fi або мобільний зв’язок.

EOS R3 також обладнана новою багатофункціональною колодкою для аксесуарів, яка забезпечує обмін даними і живлення для нових аксесуарів, а також служить як кріплення для наявних спалахів Speedlite і передавачів.
EOS R3

Спроектована й створена для професіоналів

Камера EOS R3 призначена для того, щоб витримувати вимоги повсякденного професійного використання і все, що підносить вам життя.

Від пилової бурі до зливи — міцний корпус з магнієвого сплаву захищений від пилу й води на тому ж рівні, що й наші легендарні камери серії EOS-1D. Будьте впевнені, що зможете продовжувати зйомку за будь-яких умов.

EOS R3

Інтеграція до наявної системи

EOS R3 інтегрується до вашої наявної системи, працюючи разом із іншими бездзеркальними або цифровими дзеркальними камерами.

Джерело живлення камери — акумулятор LP-E19 великої місткості, той самий, яким може похвалитися камера EOS-1DX. Ваші об’єктиви EF також працюватимуть саме так, як ви хочете, завдяки низці якісних адаптерів кріплення, які також можуть розширити функціональність, наприклад за допомогою кільця управління або змінних фільтрів.

Камера EOS R3 з її інтуїтивно зрозумілими елементами управління й чудовою ергономікою є результатом трьох десятиліть еволюції, що постійно враховує вимоги професійних фотографів. Насолоджуйтеся неперевершеною ергономікою та знайомим інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

EOS R3

Чутливі настроювані засоби керування

EOS R3 — це камера, що професійна навіть на вигляд. Її форма й контури нагадують наші камери серії EOS-1DX, але вона менша й легша, і в ній втілені принципи дизайну бездзеркальної системи EOS R, що забезпечує чудове управління.

Камера має широкий вибір елементів керування. Її мультиконтролер та інтелектуальний контролер інстинктивно розташовані в зоні досяжності великого пальця. Три настроювані диски на фотокамері, а також кільце керування об’єктивом, розташоване на кожному об’єктиві з RF-кріпленням, дозволяють регулювати параметри зйомки (витримку, діафрагму, ISO та компенсацію експозиції), коли камера у вашого ока. Для збільшення охоплення одним натисканням кнопки можна активувати миттєвий 1,6-кратний цифровий телеконвертер — особливо корисний інструмент для кадрування на місці зі зменшенням потреби в подальшій обробці.

Модель EOS R3 також обладнана екраном зі змінним кутом нахилу з високою роздільною здатністю в чотири мільйони точок, який є чітким і яскравим навіть за умов інтенсивного освітлення. Він дозволяє легко створювати творчі композиції. Два слоти для карток пам’яті дозволяють записувати файли фотографій і відео на поширені картки SD (із підтримкою UHS-II) або надшвидкі носії нового покоління CFexpress.

EOS R3

Використання електронного затвора зі спалахом

Щоб допомогти вам збалансувати денне світло й спалах навіть за умов яскравого освітлення, а також знімати голови людей чи тварин у швидкому русі, синхронізація спалаху тепер підтримується навіть разом із електронним затвором камери — як із Canon Speedlite, так і зі студійними спалахами сторонніх виробників.

EOS R3

"НАМ ПОТРІБНА ШВИДКІСТЬ. НАМ ПОТРІБНО ВИПЕРЕДИТИ Й ПЕРЕВЕРШИТИ. ОСЬ ЧОМУ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЦЮ КАМЕРУ".

Photographer looking down view finder

Компанія Canon прагне до 2050 року досягти нульових викидів CO2 від своєї комерційної діяльності

Ми досягнемо цієї мети через забезпечення середнього показника покращення в 3 % на рік за індексом скорочення викидів CO2 протягом життєвого циклу кожного виробу. Якщо нам удасться підтримувати цей показник, це означатиме приблизно 50 % скорочення викидів до 2030 року порівняно з рівнями 2008 року. Такий результат відповідає рівню скорочення, передбаченого Паризькою угодою.

У довгостроковій перспективі ми продовжуватимемо проводити оцінку цільових показників для контролю успішності нашої ініціативи з формування низьковуглецевого суспільства.

Ви хочете, щоб із вами зв’язався представник Canon?

Заповніть коротку форму, щоб надіслати запит для зв’язку спеціаліста з продукції Canon із вами.

Порівняння EOS R3

Подивіться на порівняння EOS R3 з іншими повнокадровими професійними камерами Canon.

Функція

Ефективні пікселі (прибл. МП)

24,1 мегапікселя
20,1 МЕГАПІКСЕЛІ
45,0 мегапікселі

Вбудований у камеру стабілізатор зображення

Так, до 8 ступенів залежно від об’єктива, що використовується1
Так, до 8 ступенів залежно від об’єктива, що використовується1

Визначення об’єкта

Обличчя, очі, тварини, автомобілі
Люди
Тіло, обличчя, очі, тварини

АФ для умов слабкого освітлення

Чутливість до –7,5 EV2
Чутливість до –4 EV або –6 EV з Live View2
Чутливість до –6 EV2

Швидкість безперервної зйомки (кадр/с)

12 кадр/с зі слідкувальним АФ
30 кадр/с з електронним безшумним затвором і слідкувальним АФ3
АФ і АЕ із фіксованою фокусною відстанню із частотою 195 кадр/с
20 кадрів на секунду з механічним затвором і слідкувальним АФ
20 кадрів/с з електронним безшумним затвором і слідкувальним АФ
12 кадрів/с зі слідкувальним АФ
20 кадрів на секунду з електронним безшумним затвором і слідкувальним АФ3

Відео

6K 12 біт RAW [RAW / RAW (компактний)] із частотою до 60 кадрів на секунду
4K із частотою до 120 кадрів/с
Full HD із частотою до 240 кадр/с
Canon Log 3 / HDR PQ, записування у внутрішню пам’ять у форматі 10 біт 4:2:2
Стиснення у форматі All-I / IPB | IPB (компактний) і форматі 10 біт 4:2:2 4K із частотою до 60 кадрів на секунду без стиснення із записуванням на зовнішній пристрій
Відео 5,5K 12 біт RAW [RAW / RAW (компактний)] із частотою до 60 кадрів на секунду
Відео 4K із частотою до 60 кадрів на секунду
Відео Full HD із частотою до 120 кадрів/с
Canon Log 1 та 3 / HDR PQ[7], записування у внутрішню пам’ять у форматі 10 біт 4:2:2
Стиснення у форматі All-I/IPB і форматі 10 біт 4:2:2 4K 60p без стиснення із записуванням на зовнішній пристрій
Відео 8K із частотою до 30 кадрів на секунду
Відео 4K із частотою до 120 кадрів на секунду
Відео Full HD із частотою до 120 кадрів/с
Сповільнена зйомка 4K
Canon Log 1 та Log 3[7] / HDR PQ, записування у внутрішню пам’ять у форматі 10 біт 4:2:2
Стиснення у форматі All-I / IPB | IPB (компактний) і форматі 10 біт 4:2:2 4K із частотою до 60 кадрів на секунду без стиснення із записуванням на зовнішній пристрій
Повнокадровий формат 8K або 5K ProRes з обтинанням
Запис RAW на зовнішні пристрої через HDMI на
Atomos Ninja V+

Диски керування

Головний диск
Диск швидкого керування 1
Диск швидкого керування 2
Налаштовна кнопка АФ
Інтелектуальний контролер
Дисплей на верхній панелі
Головний диск
Диск швидкого керування
Налаштовна кнопка АФ
Інтелектуальний контролер
Дисплей на верхній панелі
Головний диск
Диск швидкого керування 1
Диск швидкого керування 2
Налаштовна кнопка АФ
Дисплей на верхній панелі

РК-екран

8 см / 3,2 дюйма
РК-дисплей з 4,15 млн точок
Сенсорний РК-екран зі змінним кутом огляду
8 см/3,15 дюйми
РК-дисплей з 2,1 млн точок
Фіксоване
8 см/3,15 дюйми
РК-дисплей з 2,1 млн точок
Сенсорний РК-екран зі змінним кутом огляду

Видошукач

Електронний видошукач із діагоналлю 0,5 дюйма
0,5-дюймовий
OLED на 5,76 млн точок
Точка фокуса видошукача 23 мм/0,76-кратне збільшення4 До 120 кадрів на секунду
Оптичний видошукач
Точка фокуса видошукача 20 мм/0,76-разове збільшення
Електронний видошукач із діагоналлю 0,5 дюйма
OLED на 5,76 млн точок
Точка фокуса видошукача 23 мм/0,76-разове збільшення
Формат: до 120fps

Мережа

Підтримка Wi-Fi 5 ГГц / 2,4 ГГц та Bluetooth™
5.0 Функції, що підтримуються: службова програма EOS Utility, смартфон, завантаження в image.canon, бездротовий друк, порт Ethernet
Вбудовані модулі Wi-Fi 2,4 ГГц і Bluetooth™
Опціональний безпроводовий передавач WFT-E9 на 5 ГГц
Порт Ethernet
Вбудовані модулі Wi-Fi 5 ГГц і 2,4 ГГц та Bluetooth™[9]
Опціональний безпроводовий передавач WFT-R10

Вага корпусу (з акумулятором і карткою пам’яті)

1015 г
1440 г
738 г

Порти для карт

1 x CFexpress type B
1 x SD/SDHC/SDXC та UHS-II
2 картки CFexpress
1 картка CFexpress
1 шт. UHS-II SD

Акумулятор

LP-E19
USB-заряджання через PD-E1
LP-E19
LP-E6NH
USB-заряджання через PD-E1

Ресурс акумулятора

620 знімків (з електронним видошукачем у режимі енергозаощадження)
860 знімків (з РК-екраном у режимі енергозаощадження)
2850 знімків за зйомки з видошукачем
610 знімків за зйомки в режимі Live View
320 знімків (з електронним видошукачем у режимі енергозаощадження)
490 знімків (з РК-екраном у режимі енергозаощадження)

 1. 8 ступенів відповідно до CIPA з об’єктивом RF 24-105mm F4 L IS USM із фокусною відстанню 105 мм.
 2. АФ за найгіршого освітлення: під час фотозйомки з об’єктивом f/1.2, центральна точка автофокусування, покадрове автофокусування, за 23 °C, ISO 100, за виключенням об’єктивів RF з покриттям для згладжування фокусування.
 3. У режимі слідкуючого автофокусування для безперервної зйомки за максимальної швидкості можна використовувати лише об’єктиви RF і деякі об’єктиви EF. Відомості про об’єктиви, що підтримуються, див. на офіційному веб-сайті Canon.
  Швидкість безперервної зйомки може знизитися через характеристики об’єктива, налаштування витримки й діафрагми, використання спалаху, обробки для зменшення мерехтіння, характеристики об’єкта та яскравість (наприклад, у темному місці).
 4. З 50-міліметровим об’єктивом, налаштованим на нескінченність, –1 м–1 діоптрія.
 5. Дані визначено відповідно до стандарту CIPA та за умови використання акумулятора, що надається в комплекті з камерою, окрім випадків, де це окремо зазначено. У режимі енергозбереження.
EOS R3

Комплектація

 • Корпус EOS R3

 • Наочник ER-h (малий)

 • Кришка колодки для аксесуарів ER-SC1 (пило- й водонепроникна)

 • Кришка камери R-F-5

 • Ремінь ER-L1

 • Зарядний пристрій LC-E19

 • Акумуляторна батарея LP-E19

 • Кришка акумуляторної батареї

 • Кабель живлення (EU)

 • Інтерфейсний кабель IFC-100U (без живлення)

 • Захисний шар інтерфейсного кабелю IFC-100U

 • Посібник користувача (EU1)

Аксесуари

 • Спалах Speedlite

  Speedlite EL-5

  Потужний удосконалений спалах із підтримкою швидкого перезаряджання, чудовими можливостями для максимально гнучкого керування і відмінною продуктивністю для будь-яких ситуацій.
 • DM-E1D
  Для знімання із чистим і чітким цифровим звуком виберіть спрямований стереомікрофон DM-E1D для встановлення на багатофункціональний роз’єм «гарячий башмак», що характеризується надійністю та простотою доступу до налаштувань через РК-екран сумісної камери.
 • Multi-Function Shoe Adapter AD-E1
  Цей адаптер із герметизацією для захисту від несприятливих погодних умов дозволяє використовувати спалахи Speedlite із традиційною 5-контактною основою на камерах із багатофункціональним кріпленням «гарячий башмак».
 • Speedlite ST-E10
  Ультракомпактний передавач для спалаху Speedlite, що пропонує розширені бездротові функції та управління до 15 сумісними спалахами.
 • ER-He

  Наочник ER-hE

  Великий наочник, що обертається, для лівого або правого ока, який можна прилаштувати до свого зору та який дозволяє в повній мірі насолодитися фокусуванням поглядом на камері EOS R3.
 • EOS R3
  Підключіть свій смартфон через цю багатофункціональну колодку, щоб насолодитися повною інтеграцією між камерою й додатками для розширення робочого процесу.
 • У руках професіоналів

 • СТАТТЯ

  Чи зможе Canon EOS R3 наздогнати крихітного й блискавично швидкого птаха?

  Італійський фотограф дикої природи Бруно д’Амічіс (Bruno D'Amicis) випробовує модель EOS R3, знімаючи рідкісного й неймовірно швидкого птаха на пляжах Абруццо.

 • СТАТТЯ

  Поїздка бездоріжжям із Canon EOS R3

  "Вона абсолютно перевершує все, із чим я працював раніше!" Фотограф автоспортивних заходів Володимир Рись випробовує Canon EOS R3 на своїй першій зйомці ралійних електромобілів.

 • СТАТТЯ

  Життя в неймовірному темпі із супер-телеоб’єктивами Canon

  Автоспортивний фотограф Володимир Рись опановує об’єктиви Canon RF 400mm F2.8L IS USM і RF 600mm F4L IS USM під час ралійної зйомки на камеру Canon EOS R3.

 • СТАТТЯ

  Докладний опис автофокусування очима Eye Control

  Дізнайтеся подробиці про дивовижну технологію автофокусування очима Canon Eye Control, яка встановлює або змінює точку автофокусування, визначаючи, на що ви дивитеся.

 • Пов’язана продукція

 • Бездзеркальні камери

  EOS R5

  Тепер вам доведеться подивитися на бездзеркальні камери іншим поглядом. Неперевершені характеристики моделі EOS R5 повністю змінять ваш підхід до фотографування та відеозйомки.
  Докладніше EOS R5
 • Бездзеркальні камери

  EOS R6

  Щоб ви не знімали і як би ви це не робили, камера EOS R6 допоможе вам розкрити свій творчий потенціал на повну.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS-1D X Mark III

  Життя складається з моментів, що ніколи не повторюються. Камера EOS-1D X Mark III допоможе вам закарбувати їх і розповісти свою історію всьому світу.