СТАТТЯ

Блискавичне підключення, що допомагає випередити конкурентів

Коли кожна секунда на рахунку, камера EOS R3 діє на випередження. Неперевершені можливості підключення дозволяють швидко передавати фотографії клієнту через Ethernet, Wi-Fi або мобільну мережу. Ви не лише укладаєтеся в графік, а випереджаєте його.
EOS R3

Передавання зображень під час зйомки

Із Wi-Fi та Ethernet ви можете передавати зображення в агенцію або клієнту в режимі реального часу завдяки підтримці FTP. Підтримуються захищені протоколи SFTP1 та FTPS, тому ваші зображення завжди в безпеці. EOS R3 підтримує стандарт Wi-Fi 802.11ac у діапазонах 2,4 ГГц й 5 ГГц2 для збільшення радіусу дії та зменшення перешкод. Також застосовується стандарт безпеки Wi-Fi WPA3.

Під час зйомки у місцях, де є мережа Ethernet, роз’єм RJ-45 камери забезпечує найшвидше й стабільне з’єднання (до 1000BASE-T), допомагаючи максимально швидко доставляти зображення й відео туди, де вони необхідні.

Багато з мережевих функцій EOS R3 запозичені в нашій відзначеної нагородами камери EOS-1D X Mark III. Більш того: ці дві камери можуть обмінюватися мережевими налаштуваннями через картку пам’яті, що дозволяє агенціям надавати фотографам параметри ще до початку заходу.

Щоб додатково прискорити процес налаштування, особливо в місцях, де ви вже працювали, у камері можна зберегти до 20 груп мережевих налаштувань для миттєвого виклику — наприклад, для FTP-серверів, локальних комп’ютерів або смартфонів.

Коли EOS R3 передає зображення або відео, також передаються голосові мітки, рейтинги й внутрішні налаштування кадрування, заощаджуючи час монтажерам, завдяки чому ваші роботи з’являтимуться в мережі першими.

Поєднання зі смартфоном


Постійно активне з’єднання Bluetooth Low Energy 5 зі смартфоном дозволяє автоматично передавати зображення на телефон або планшет під час зйомки. Ви зможете швидко надсилати їх клієнтам або ділитися з підписниками в мережі.

Наше додаток для мобільного передавання файлів дозволяє пересилати зображення на FTP-сервери, коли мережі Wi-Fi недоступні. На будь-якому пристрої Android або iOS просто встановіть з’єднання з Wi-Fi або підключіть USB-кабель, щоб почати завантаження. До зображень можна додавати мітки й застосовувати шаблони метаданих — це ще один спосіб, за допомогою якого EOS R3 допоможе вам випередити конкурентів.

Програма Camera Connect тепер має додаткову функцію оновлення програмного забезпечення камери, тому підтримувати камеру в актуальному стані тепер ще простіше.

EOS R3

Головний екран програми MFT

Переглядайте, передавайте й позначайте зображення. Застосовуйте до зображень шаблони метаданих.
EOS R3

Підключіть смартфон до EOS R3 для інтеграції з різними програмами, зокрема додатком MFT для ефективного передавання електронних файлів.

Підтримка різних систем GNSS

Вбудований у камеру EOS R3 модуль GPS додає геотеги до кожного зображення й гарантує точність внутрішнього годинника. Він підтримує цілу низку супутникових систем, зокрема GPS, ГЛОНАСС, а також супутники MICHIBIKI Quasi-Zenith для універсальнішого позиціонування.

Дистанційне керування камерою

Ви також можете використовувати свій інтелектуальний пристрій для дистанційного керування камерою EOS R3, що дозволяє знімати з неймовірних точок, куди важко дістатися. Ви зможете регулювати налаштування, бачити те, що бачить камера, робити фото й відео — і все це з екрана вашого телефона або планшета. Модель EOS R3 сертифікована на відповідність Apple MFI, тому її можна підключати безпосередньо до пристроїв iPhone через кабель USB Lightning. Пристрої Android можна підключати через кабелі USB 3.

Наше безкоштовне програмне забезпечення EOS Utility також дозволяє дистанційно керувати камерою з комп’ютерів Mac або із Windows — просто підключіться через USB 3.2, Wi-Fi або Ethernet. Зображення можна зберігати на картку пам’яті, комп’ютер або на обидва пристрої — ідеальний для роботи за контрольованих умов.

Потрібен більший радіус дії? Функція віддаленого браузера EOS R3 (доступна по каналу Ethernet) дозволяє управляти камерою через мережу. Зображення можна робити дистанційно й завантажувати. Параметри (зокрема дані FTP) можна коригувати навіть під час роботи камери.

Захищене передавання зображень

Корисною для багатьох фотографів, які знімають новинні сюжети й спортивні заходи, є можливість автоматичного «захисту» зображень, надісланих на сервер FTP. Захист зображень означає, що вони заблоковані й не можуть бути випадково видалені. Також це дає можливість легко визначати, які зображення були надіслані клієнту, коли всі вони передаються на комп’ютер після зйомки.

EOS R3

Підтримка хмарних технологій

EOS R3 також підтримує хмарні платформи зберігання даних завдяки нашому інноваційному шлюзу image.canon. Камера навіть автоматично завантажує фотографії та відеоролики, щоб вони вже були у вашому робочому просторі після повернення зі зйомок.

Зберігайте скільки завгодно фотографій (у тому числі RAW-файлів) в Інтернеті на сайті image.canon протягом 30 днів, перш ніж прийняти рішення про їхнє перенесення в іншу хмарну службу, наприклад Google Диск або Adobe Cloud.

EOS R3
 1. Підтримка 5 ГГц є не у всіх регіонах
 2. SFTP доступний лише через Ethernet

Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Чи зможе Canon EOS R3 наздогнати крихітного й блискавично швидкого птаха?

  Італійський фотограф дикої природи Бруно д’Амічіс (Bruno D'Amicis) випробовує модель EOS R3, знімаючи рідкісного й неймовірно швидкого птаха на пляжах Абруццо.

 • СТАТТЯ

  Поїздка бездоріжжям із Canon EOS R3

  "Вона абсолютно перевершує все, із чим я працював раніше!" Фотограф автоспортивних заходів Володимир Рись випробовує Canon EOS R3 на своїй першій зйомці ралійних електромобілів.

 • СТАТТЯ

  Життя в неймовірному темпі із супер-телеоб’єктивами Canon

  Автоспортивний фотограф Володимир Рись опановує об’єктиви Canon RF 400mm F2.8L IS USM і RF 600mm F4L IS USM під час ралійної зйомки на камеру Canon EOS R3.

 • СТАТТЯ

  Докладний опис автофокусування очима Eye Control

  Дізнайтеся подробиці про дивовижну технологію автофокусування очима Canon Eye Control, яка встановлює або змінює точку автофокусування, визначаючи, на що ви дивитеся.

 • Підписатися зараз

  Будьте першим, хто отримає останні оновлення про EOS R3, і залишайтеся на зв’язку, щоб бути в курсі новин.