ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИРІБ

Ідеальне поєднання фото й відео

За будь-яких умов зйомки EOS R3 — це ідеальний апарат для створення сюжетів. Камера здатна знімати відео у форматі 6K RAW із функцією стабілізації зображення в різних форматах, тому вона однаково добре підходить як для документальної зйомки, так і для фотографування швидкого руху.
EOS R3

Ви можете записувати чудове відео у форматі 6K RAW на картку пам’яті CFexpress із частотою до 60 кадрів на секунду. Такі насичені деталізовані зображення чудово виглядають на великих дисплеях і можуть бути обрізані без втрати якості в процесі редагування 4K-контенту.

Любіть знімати у форматі 4K? До ваших послуг опції 4K DCI й 4K UHD — обидва формати створюються шляхом надлишкової вибірки власного вихідного сигналу сенсора 6K. Результати є просто сенсаційними.

Але роздільна здатність — ще не все: величезний динамічний діапазон із 13,3 ступенями й широка 12-бітна колірна палітра Canon Cinema роблять кадри з EOS R3 просто неймовірними. Наша знаменита система автофокусування Dual Pixel CMOS AF забезпечує високу чіткість зображення, а потужний стабілізатор згладжує руху камери під час зйомки з рук.

EOS R3

Формат саме для вас

Комбінуючи різні варіанти роздільної здатності й частоти кадрів, кодеки й методи стиснення, EOS R3 підтримує безліч форматів зйомки. Окрім 12-бітного 6K RAW доступні 8-бітний кодек H.264 і 10-бітний кодек H.265, а також режими стиснення ALL-I, 6K RAW Light IPB та IPB Light. Знімати у форматі 4K можна з частотою кадрів від 24 до 120 на секунду, а також у режимі обтинання 4K для емуляції розміру матриці, аналогічного режиму Super-35mm.

Залежно від формату відзнятий матеріал може бути збережений як на картку CFexpress, так й на SD-картку камери — чудовий варіант для випадків, коли клієнт хоче отримати перші результати, поки ви займаєтеся монтажем. Крім того, під час запису даних RAW на картку CFexpress ви можете паралельно записувати на SD-картку дані у форматі 4K IPB із надлишковою вибіркою як проміжний результат.

Відео з високою частотою кадрів (без звуку) з поліпшеною якістю зображення можна знімати зі швидкістю 120p/100p із роздільною здатністю 4K і HD — чудовий варіант для швидких послідовностей фото та ефектів слоу-мо.

Камера EOS R3 також підтримує функцію Canon Log 3, яка забезпечує величезний динамічний діапазон із 13,3 ступенями й полегшує вирівнювання кольорів, що дозволяє без проблем використовувати її в процесі монтажу. А для тих, кому потрібно ще більше яскравих деталей і тіней без градуювання відзнятого матеріалу, також доступний режим 10 біт HDR PQ.

Під час зйомки у форматі Canon Log 3 доступний колірний простір Canon Cinema. Це не лише максимізує діапазон кольорів EOS R3, але й дозволяє легко перетворювати їх на певні стандартні колірні простори, як-от BT2020 або Academy Color Encoding System (ACES).

EOS R3

Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II

Наша знаменита система Dual Pixel CMOS AF II забезпечує плавне й точне безперервне фокусування під час відеозйомки. Вона підтримує функції виявлення обличчя, очей, голови й тіла (із цим порядком пріоритетів)
— це ідеально підходить для документальної спонтанної зйомки. Вона також може розпізнавати кішок, собак, птахів і навіть автомобілі й мотоцикли, утримуючи їх у фокусі, коли вони пересуваються по кадру — як і під час фотозйомки.

Ви можете легко створювати ефекти пересування фокусу, які перемикають увагу глядачів з одного місця на інше. Просто торкніться сенсорного екрану камери, s EOS R3 плавно перефокусується з однієї точки в іншу з визначеною вами швидкістю.

Любіть налаштовувати фокус вручну? EOS R3 пропонує цілу низку інструментів для цього. Виділення різкістю виділяє краї об’єктів у фокусі кольором за вашим вибором. Функція допомоги з ручного фокусування Dual Pixel відображає графічний індикатор, який вказує, чи розташований об’єкт за або перед точкою фокусування, і стає зеленим, коли фокус збігається.

EOS R3

Зйомка з рук без тремтіння

Стабілізатор зображення камери EOS R3 проявляє свої здібності під час відеозйомки з рук. У поєднанні з власним стабілізатором об’єктива та електронним цифровим стабілізатором відеозображення він згладжує ненавмисні рухи камери до практично непомітного рівня — це дуже корисно для зйомки під час ходьби або для створення документальних і фонових відеороликів з рук. Результати просто чудові: вони виглядають так, як ніби були зняті з використанням підвісу, візка чи штатива.

EOS R3

Інтуїтивно зрозумілі функції для відеозйомки

Ми хотіли, щоб під час відеозйомки на EOS R3 ви могли працювати так само інстинктивно, як і в режимі фотографування. Екран зі змінним кутом нахилу з високою роздільною здатністю 4,1 млн. точок відкидається від корпусу камери й повертається на 270˚, щоб допомогти вам комфортно знімати під різними кутами. "Зебра"-індикатори виділяють висвітлені зони, а у відзнятий матеріал додається стандартний код часу HH:MM:SS:FF, що значно спрощує монтаж відео з кількох камер. Вихід HDMI видає сигнал із надлишковою дискретизацією 4K 60p на обраний вами вхід — наприклад, монітор або зовнішній пристрій записування.

EOS R3

Збільшення часу зйомки

Виділення й накопичення тепла під час відеозйомці може обмежити час записування а картка пам’яті й корпус камери стають гарячими на дотик. Модель EOS R3 має поліпшені характеристики розсіювання тепла для підвищення продуктивності записування, а також порогові рівні безпеки, завдяки яким камера вимикається, коли її внутрішня температура стає зависокою. Однак їх можна вимкнути на період тривалої зйомки, коли камера не перебуває в руках.

Детальну інформацію про приблизний час зйомки для доступних варіантів роздільної здатності й частоти кадрів за температури 23 °C (73 °F) у разі "холодного запуску" наведено нижче1.
6K 60P RAW
— Температура автоматичного вимкнення — стандартна: 25 хвилин
— Температура автоматичного вимкнення — висока2, 3 : 60 хвилин або більше

4K 120P
— Температура автоматичного вимкнення — стандартна/висока2, 3: 12 хвилин

4K 60P (6K із надлишковою вибіркою) All-I
— Температура автоматичного вимкнення — стандартна: 25 хвилин
— Температура автоматичного вимкнення — висока2, 3 : 60 хвилин або більше

4K 30P (6K із надлишковою вибіркою) All-I
— Не обмежується нагріванням

Якщо камера нагрівається до максимально допустимої температури, рекомендується вимкнути її, щоб тепло могло розсіятися.

Приблизний час відновлення за температури 23 °C (73 °F) зазначено нижче, але на цей показник впливають різні фактори, серед яких температура навколишнього середовища, тривалість роботи камери й вибрана роздільна здатність зйомки. Тривалість періоду до відновлення повного часу запису залежить від температури навколишнього середовища.

6K 60P RAW
— 5 хвилин охолодження дає прибл. 9 хвилин запису

4K 120P
— 5 хвилин охолодження дає прибл. 5 хвилин запису

Вперше в камерах EOS4 зняті обмеження на час зйомки, що дозволяє знімати до шести годин звичайного відео або 90 хвилин відео у форматі Full HD з високою частотою кадрів5

EOS R3

Професійна покадрова відеозйомка

Чудовим варіантом для сцен, що повільно розвиваються, є режим покадрової відеозйомки. Частоту кадрів EOS R3 можна налаштувати з інтервалом від 2 секунд до 99 годин 59 хвилин 59 секунд, а їхня кількість може становити до 3600 кадрів, наприкінці послідовності яких зображення об’єднуються для створення відео у форматі Full HD без додаткового програмного забезпечення. Ви також можете упевнено налаштовувати камеру: у разі відключення електроенергії або розрядження акумулятора вам не доведеться повторювати процес налаштування параметрів: після відновлення живлення вони будуть збережені.

Аксесуари

Також була випущена низка нових аксесуарів, що надають камері EOS R3 додаткової універсальності для відеозйомки. Новий спрямований стереомикрофон DM-ED1 без кабелів для чистішого й точнішого звуку, а також адаптер XLR для з’єднань професійного рівня.

 1. Максимальна тривалість зйомки може бути коротшою за деяких обставинах, навіть якщо запис починається з "холодного старту", через підвищення температури всередині камери, спричиненого попередніми операціями налаштування або тривалим використанням режиму Live View. Коли картка пам’яті заповнена, записування відеороликів автоматично припиняється. У цьому випадку необхідно стерти дані й почати зйомку знову.
 2. Якщо встановлена висока температура автоматичного вимкнення, картка пам’яті може сильно нагрітися. Будьте обережні, щоб не обпектися, коли виймаєте її з гнізда.
 3. Тривалість зйомки у режимах [Стандартна] й [Висока] може бути однаковою залежно від типів карт.
 4. камера EOS не для кінозйомки
 5. залежить від місткості карти пам’яті, джерела живлення й температури

Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Чи зможе Canon EOS R3 наздогнати крихітного й блискавично швидкого птаха?

  Італійський фотограф дикої природи Бруно д’Амічіс (Bruno D'Amicis) випробовує модель EOS R3, знімаючи рідкісного й неймовірно швидкого птаха на пляжах Абруццо.

 • СТАТТЯ

  Поїздка бездоріжжям із Canon EOS R3

  "Вона абсолютно перевершує все, із чим я працював раніше!" Фотограф автоспортивних заходів Володимир Рись випробовує Canon EOS R3 на своїй першій зйомці ралійних електромобілів.

 • СТАТТЯ

  Життя в неймовірному темпі із супер-телеоб’єктивами Canon

  Автоспортивний фотограф Володимир Рись опановує об’єктиви Canon RF 400mm F2.8L IS USM і RF 600mm F4L IS USM під час ралійної зйомки на камеру Canon EOS R3.

 • СТАТТЯ

  Докладний опис автофокусування очима Eye Control

  Дізнайтеся подробиці про дивовижну технологію автофокусування очима Canon Eye Control, яка встановлює або змінює точку автофокусування, визначаючи, на що ви дивитеся.

 • Підписатися зараз

  Будьте першим, хто отримає останні оновлення про EOS R3, і залишайтеся на зв’язку, щоб бути в курсі новин.