ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИРІБ

Опанування руху зі швидкістю 30 кадрів на секунду

В основі EOS R3 — сенсор із заднім підсвічуванням, що є ексклюзивною розробкою компанії Canon. Він швидший і чутливіший за все, що ми встановлювали в камери раніше, і це означає кращу продуктивність під час зйомки за суворих умов.
EOS R3

Новий сенсор має електронні компоненти на задній, а не передній панелі, тому здатний вбирати більше світла, що в свою чергу знижує рівень шуму. Два шари електронних схем "складені" разом, що прискорює пересилання зображень на процесор DIGIC X. Така швидкість не лише дозволяє вести серійну зйомку зі швидкістю 30 кадрів на секунду (із безперервним автофокусуванням та автоекспозицією), але й дає камері змогу перевіряти фокусування 60 разів на секунду. Електронний видошукач без затемнень оновлює зображення зі швидкістю 120 кадрів на секунду, забезпечуючи неймовірно реалістичну картинку навіть під час зйомки швидких рухомих об’єктів.

Технічні характеристики матриці були оптимізовані для ідеального балансу між роздільною здатністю, характеристиками за умов слабкого освітлення й розміром файлів, які передаються, що відповідає вимогам професійних фотографів, які знімають новини й спортивні події. Цифровий оптимізатор об’єктива максимізує деталізацію, що є можливою із цим об’єктивом у поєднанні з матрицею, щоб забезпечити якість зображення вище за очікувань.

EOS R3

Зроблено з частотою 1/64000 с для фіксації руху повітряної кулі, що розривається.

EOS R3
EOS R3

Електронний видошукач без затемнень оновлює зображення зі швидкістю 120 кадрів на секунду, забезпечуючи неймовірно реалістичну картинку навіть під час зйомки швидких рухомих об’єктів.

EOS R3

Досконалий електронний затвор

Приголомшлива швидкість матриці EOS R3 змінить ваше уявлення про електронні затвори. До цього моменту ефект ковзного затвора спотворював зображення під час зйомки швидкого руху й не залишав фотографам іншого вибору, окрім переходу в режим механічного затвора. Однак з EOS R3 все по-іншому.

 • Спотворення, пов’язані з роботою ковзного затвора

  Ефект, пов’язаний із роботою ковзного затвора, спотворює рукоятку ключки для гольфу: вона виглядає злегка зігнутою.

 • Зменшення спотворень

  Затвор у камері EOS R3 значно зменшує це спотворення.

 • Оскільки матриця здатна дуже швидко очищувати дані зображення, ефект ковзного затвора майже усунутий. Тепер фотографи можуть використовувати електронний затвор, щоб закарбувати швидкий рух із революційною швидкістю до 1/64000 с — і все це в повній тиші. Більш того, синхронізація спалаху з електронним затвором також можлива на швидкості до 1/180 c, причому як зі спалахами Canon Speedlite, так і з пристроями сторонніх виробників.

  Електронний затвор в EOS R3 такий само безшумний, як ви й очікували — тільки на цей раз він може знімати з неймовірною швидкістю 30 кадрів на секунду з повною автоекспозицією та АФ із відстеженням із будь-яким об’єктивом RF. Також можна скористуватися налаштовуваним режимом високошвидкісної безперервної серійної зйомки, який дозволяє регулювати частоту кадрів до 195 кадр/с або 50 кадрів (для серії).1. Можна роздивитися найдрібніші деталі руху об’єктів, що швидко рухаються, які у звичайному темпі залишаються невидимими.

  Миттєва реакція є обов’язковою умовою для будь-якого фотографа, що знімає новинні сюжети, а за допомогою опції меню можна скоротити час запуску або зменшити затримку затвора до 0,02 секунди. Canon не розчаровує: зйомка зі швидкістю 30 кадрів на секунду доступна у всіх режимах включно з 14-бітним RAW.

  EOS R3

  Недостатньо світла? Тепер є вихід

  Завдяки діапазону чутливості ISO від 100 до 102 400 (із можливістю розширення від ISO 50 до ISO 204800) камера EOS R3 може впоратися практично з будь-якими умовами освітлення. Нова конструкція сенсора із заднім підсвічуванням забезпечує новий рівень динамічного діапазону й зниження цифрового шуму. У поєднанні зі здатністю EOS R3 фокусуватися за дуже слабкого освітлення ви отримуєте пристрій, який є неперевершеним для фотографування в такому режимі.

  Виявлення мерехтіння з електронним затвором

  Завдяки досягненням в технології сенсорів Canon модель EOS R3 є першою бездзеркальною камерою EOS, яка підтримує функцію виявлення мерехтіння разом із електронним затвором. Функція виявлення високочастотного мерехтіння дозволяє усунути смугастість під час зйомки під світлодіодними джерелами світла й збільшити кількість зображень прийнятної якості, знятих за складних умов.

  Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Чи зможе Canon EOS R3 наздогнати крихітного й блискавично швидкого птаха?

  Італійський фотограф дикої природи Бруно д’Амічіс (Bruno D'Amicis) випробовує модель EOS R3, знімаючи рідкісного й неймовірно швидкого птаха на пляжах Абруццо.

 • СТАТТЯ

  Поїздка бездоріжжям із Canon EOS R3

  "Вона абсолютно перевершує все, із чим я працював раніше!" Фотограф автоспортивних заходів Володимир Рись випробовує Canon EOS R3 на своїй першій зйомці ралійних електромобілів.

 • СТАТТЯ

  Життя в неймовірному темпі із супер-телеоб’єктивами Canon

  Автоспортивний фотограф Володимир Рись опановує об’єктиви Canon RF 400mm F2.8L IS USM і RF 600mm F4L IS USM під час ралійної зйомки на камеру Canon EOS R3.

 • СТАТТЯ

  Докладний опис автофокусування очима Eye Control

  Дізнайтеся подробиці про дивовижну технологію автофокусування очима Canon Eye Control, яка встановлює або змінює точку автофокусування, визначаючи, на що ви дивитеся.

 • Підписатися зараз

  Будьте першим, хто отримає останні оновлення про EOS R3, і залишайтеся на зв’язку, щоб бути в курсі новин.
  1. Автоекспозиція та автофокусування з відстеженням недоступні в режимі високошвидкісної серійної зйомки. Максимальна кількість знятих кадрів може становити 50