ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИРІБ

Найшвидший і найбільш інстинктивно зрозумілий автофокус у світі¹.

EOS R3 зберігає різкість, щоб ви могли зберігати зосередженість. Автофокусування очима Eye Control, покращене розпізнавання об’єктів і виняткова чутливість за умов слабкого освітлення — усе це разом створює неймовірні враження від зйомки.
EOS R3

Камера EOS R3 запрограмована для розпізнавання гоночних автомобілів і мотоциклів — від болідів Формули I до моделей GT й ралійних авто.

© Vladimir Rys / Canon Ambassador

Революція в автофокусуванні: автофокус, керований очима

EOS R3 пропонує абсолютно новий й природний спосіб фокусування: виберіть точку фокуса або об’єкт для відстеження, просто глянувши на нього. Після цього напівнатискання кнопки затвора фокусує камеру на вибраній точці або починає безперервне спостереження за обраним об’єктом. Нічого подібного просто не існує.

Поєднання керованого очима автофокусування й відстеження фокуса робить EOS R3 неймовірною екшн-камерою. Знімаєте спортсменів на біговій доріжці? Виберіть бігуна, за яким хочете стежити, просто подивившись на нього. Натисніть кнопку, і EOS R3 стежитиме за спортсменом, виділяючи його з натовпу. Таку ж саме магію можна застосовувати до чого завгодно: політиків на прес-конференціях, мотоциклів на гоночних трасах і навіть птахів у небі.

Система автофокусування, керована очима, легко калібрується, а параметри калібрування можна зберігати для миттєвого виклику й навіть передавати на інші камери за допомогою карти пам’яті. Одну камеру можна запрограмувати для різних фотографів або для одного користувача в окулярах чи контактних лінзах. Звісно, точки автофокусування також можна вибирати за допомогою мультиконтролера камери або нашого унікального інтелектуального контролера.

EOS R3

Подивіться, як працює автофокусування очима Eye Control: фотограф вибирає інший мотоцикл, просто поглянувши на нього, і камера фокусується на новому об’єкті.

EOS R3

EOS R3 також розпізнає очі та відстежує фокусування, щоб зберегти різкість на очах.

EOS R3

Слідкуюче автофокусування дозволяє зберігати чіткість зображення баскетболіста під час кидка.

EOS R3

Камера R3 здатна відстежувати стан шоломів мотоциклів із частотою 30 кадрів на секунду.

Відстеження об’єктів на новому рівні

Використовуючи ту ж технологію глибокого навчання на базі штучного інтелекту, яку ми застосували в модулях EOS R5 й R6, ми вивели автофокусування EOS R3 на новий рівень. Камера розпізнає людей, тварин, а тепер і автомобілі.
Ми застосували сотні тисяч зображень від різних фотографів та агенцій, щоб навчити камеру тому, як виглядає реальний світ — і як він рухається.

EOS R3

• Люди. Камера ідентифікує очі об’єкта спостереження й фокусується на них. Якщо очі не видно, пріоритет віддається обличчю. Якщо не видно ані того, ані того (наприклад, коли футболіст раптово відвертається), EOS R3 віддає пріоритет голові, а потім тілу об’єкта. Можливості камери з відстеження людей були оптимізовані для кращого слідкування за об’єктами в шоломі або масці — ідеальний варіант для спортивних подій.

• Тварини. Собаки й кішки розпізнаються технологією стеження камери за об’єктами разом із птахами — навіть якщо ті перебувають в польоті.

• Транспортні засоби. Камера EOS R3 запрограмована для розпізнавання гоночних автомобілів і мотоциклів — від болідів Формули I до моделей GT й ралійних авто. Вона може навіть розрізняти автомобілі із закритою та відкритою кабіною, фокусуючись на шоломі водія, якщо його видно. Також розпізнаються гоночні мотоцикли — і також із можливістю відстеження шолома гонщика, що дозволяє тримати їх у фокусі під час гонки.

Слідкування за об’єктом тепер підтримується для всіх налаштувань області автофокусування. А завдяки швидкості сенсора EOS R3 із заднім підсвічуванням перевірка фокуса відбувається зі швидкістю до 60 разів на секунду (з електронним затвором в режимі 30 кадрів на секунду), що забезпечує найдосконаліше автофокусування з відстеженням у камерах Canon.

Режим реєстрації людей

У прошивці версії 1.40 до меню автофокусування камери додано [Register people priority] (Пріоритет реєстрації людей). Цей параметр дає можливість попередньо зареєструвати на камері до десяти облич, дозволяючи їй відстежувати людину в сцені на основі її пріоритету, установленого в камері. Ідеально підходить для зйомки новинних сюжетів, подій на червоній килимовій доріжці чи весіль: камера знатиме, на якому обличчі сфокусуватися, коли в сцені кілька людей, залежно від їхнього зареєстрованого пріоритету. Обличчя можна зареєструвати зі зроблених зображень або із зображень, збережених на картці. За потреби пріоритет осіб на камері можна змінити.

Register_people_menu

Переваги технології автофокусування Dual Pixel CMOS AF II

Технологія Dual Pixel CMOS AF II перетворює кожен із 24 мільйонів пікселів камери на сенсор фокусування, що поєднані в 4779 точок автофокусування й зони різного розміру, які можна вибирати. Вони можуть бути розташовані в будь-якому місці кадру, щоб забезпечити 100-відсоткове покриття. Навіть ті пікселі, які не використовуються в обраній точці фокусування, все одно передають інформацію в систему АФ із відстеженням, що забезпечує неймовірну точність.

Технологія Dual Pixel CMOS AF II в EOS R3 є найшвидшою та найчутливішою системою автофокусування в світі для камер із повнокадровими сенсорами: вона здатна встановити фокус лише за 0,03 секунди1 з освітленням до –7,5EV2 (у такій темряві практично неможливо нічого побачити через оптичний видошукач, але електронний видошукач EOS R3 робить зйомку за таких умов цілком можливою).

Сенсор із заднім підсвічуванням

Технологія Dual Pixel CMOS AF II перетворює кожен із 24 мільйонів пікселів камери на сенсор фокусування.
EOS R3

Цей знімок був зроблений за умов –7,5 EV та демонструє, як EOS R3 фокусується в непроглядній темряві.

 1. Розраховано за результатами тестів швидкості автофокусування відповідно до рекомендацій CIPA (результати можуть залежати від умов зйомки та об’єктивів). Застосовується внутрішній метод вимірювання. Умови тестування:  • Яскравість у момент вимірювання відстані: EV12 (звичайна температура, ISO100)  • Режим зйомки: ручний  • Використовуваний об’єктив: RF24-105mm F4-7.1 IS STM, у режимі фото з ручним керуванням кнопкою затвора  • Режим АФ: одноточковий АФ (центральний)  • Робота АФ: одноточковий АФ
 2. Під час фотозйомки з об’єктивом f/1.2, центральна точка автофокусування, покадрове автофокусування, за 23 °C (73 °F), ISO 100. За винятком об’єктивів RF із покриттям для згладжування розфокусування.

Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Чи зможе Canon EOS R3 наздогнати крихітного й блискавично швидкого птаха?

  Італійський фотограф дикої природи Бруно д’Амічіс (Bruno D'Amicis) випробовує модель EOS R3, знімаючи рідкісного й неймовірно швидкого птаха на пляжах Абруццо.

 • СТАТТЯ

  Поїздка бездоріжжям із Canon EOS R3

  "Вона абсолютно перевершує все, із чим я працював раніше!" Фотограф автоспортивних заходів Володимир Рись випробовує Canon EOS R3 на своїй першій зйомці ралійних електромобілів.

 • СТАТТЯ

  Життя в неймовірному темпі із супер-телеоб’єктивами Canon

  Автоспортивний фотограф Володимир Рись опановує об’єктиви Canon RF 400mm F2.8L IS USM і RF 600mm F4L IS USM під час ралійної зйомки на камеру Canon EOS R3.

 • СТАТТЯ

  Докладний опис автофокусування очима Eye Control

  Дізнайтеся подробиці про дивовижну технологію автофокусування очима Canon Eye Control, яка встановлює або змінює точку автофокусування, визначаючи, на що ви дивитеся.

 • Підписатися зараз

  Будьте першим, хто отримає останні оновлення про EOS R3, і залишайтеся на зв’язку, щоб бути в курсі новин.