ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИРІБ

Спроектована й створена для професіоналів

Від пилової бурі до зливи — конструкція EOS R3 дозволяє витримувати будь-які жорсткі вимоги професійного використання.
EOS R3

Від пилової бурі до зливи — конструкція EOS R3 дозволяє витримувати будь-які жорсткі вимоги професійного використання. Незважаючи на те, що ця модель створена за такими ж суворими стандартами, що й наші знамениті камери серії EOS-1D X, корпус EOS R3 з магнієвого сплаву є портативнішим — він менший і легший та ідеально підходить для "польової" роботи.

Безліч гумових ущільнювачів захищають камеру від пилу й вологи, гарантуючи вам впевненість у тому, що ви зможете продовжувати зйомку навіть за складних умов.

Незважаючи на те, що ця модель створена за такими ж суворими стандартами, що й наші знамениті камери серії EOS-1D X, корпус EOS R3 з магнієвого сплаву є портативнішим — він менший і легший та ідеально підходить для "польової" роботи.

Безліч гумових ущільнювачів захищають камеру від пилу й вологи, гарантуючи вам впевненість у тому, що ви зможете продовжувати зйомку навіть за складних умов.

Від пилової бурі до зливи — конструкція EOS R3 дозволяє витримувати будь-які жорсткі вимоги професійного використання.

Стабілізація зображення світового класу

EOS R3 обладнана п’ятиосьовим внутрішнім стабілізатором зображення для фото- та відеозйомки. Він працює в поєднанні з оптичним стабілізатором зображення, який є в багатьох об’єктивах серії RF, забезпечуючи приголомшливі вісім ступенів захист від тремтіння камери. Це дозволяє творчо використовувати довгі витримки навіть під час зйомки з рук, що відкриває нові способи передачі руху на фото.

Компенсація коливань здійснюється на вищому рівні, ніж у багатьох інших системах стабілізації зображення, що дозволяє домогтися ще більшої різкості.

EOS R3

Під час зйомки відео вбудований у камеру стабілізатор зображення та оптична система стабілізації об’єктива можуть бути доповнені третьою системою: цифровою стабілізацією відео. Разом ці системи забезпечують таку плавну зйомку, що здається, ніби кадри зроблені з використанням карданного підвісу, візка чи штатива.

EOS R3

Наш кращий видошукач

Увімкніть EOS R3, й чудовий електронний видошукач із роздільною здатністю 5,76 млн. точок буде готовий до зйомки, щойно ви прикладете до нього око. Коли ми створювали цей абсолютно новий електронний видошукач, ми хотіли дати фотографам чутливість і чіткість, на які вони очікують від оптичного видошукача, у поєднанні з перевагами попереднього перегляду, характерними для бездзеркального фотографування.

EOS R3

Ми використовували дисплей із високою роздільною здатністю UXGA з частотою оновлення 120 кадрів на секунду для отримання приголомшливих реалістичних результатів. Завдяки високій швидкості роботи сенсора із заднім підсвічуванням EOS R3 на екрані практично немає затримки й затемнень під час зйомки.

У моделі EOS R3 використовуються нові змінні наочники, які запобігають потраплянню розсіяного світла у видошукач. Стандартний наочник ER-h входить до комплекту камери. Також доступний додатковий наочник більшого розміру ER-hE, який рекомендований фотографам в окулярах, що використовують автофокусування очима Eye Control.

EOS R3

Режим оптичного видошукача увімкнений

Режим оптичного видошукача вимкнений

Що бачите, те й отримуєте

Видошукач камери, як вікно у світ, має надавати вам контроль над оточенням, не відволікаючи від роботи, тому електронний видошукач EOS R3 можна повністю налаштувати під себе. У режимі імітації дисплея ви бачите яскравість зображення, яке буде знято з поточними параметрами, а глибину різкості, баланс білого й безліч інших параметрів також можна переглянути в режимі реального часу без додаткових затримок.

Якщо ви плануєте тривалу зйомку, а також під час створення RAW-файлів для пізнішого оброблення спробуйте скористатися в моделі EOS R3 функцію імітації оптичного перегляду. Це вимикає попередній перегляд стилю зображення, балансу білого тощо і на базі технології Canon HDR демонструє вам природний вигляд сцени аналогічно тому, як це робить цифрова дзеркальна камера.

Коли вам потрібно знімати під різними кутами, 3,2-дюймовий сенсорний екран камери зі змінним кутом нахилу дозволяє з легкістю це робити. Екран із роздільною здатністю 4,15 млн. точок є найчіткішим із тих, що будь-коли встановлювалися на бездзеркальні камери, і його дуже легко побачити навіть на вулиці під яскравим світлом.

Відкиньте його від корпусу камери, й він повернеться на 270˚, забезпечуючи зручну можливість зйомку зверху або знизу.

EOS R3

Інтеграція до наявної системи


Ви можете без проблем використовувати модель EOS R3 разом із вашим поточним набором дзеркальних камер. Як й на всіх камерах серії EOS R, об’єктиви EF працюють саме так, як і повинні, завдяки трьом ефективним адаптерів кріплення. EOS R3 отримує живлення від акумулятора високої місткості LP-E19 — такого ж, як і в наших камерах серії EOS-1DX, — і його можна заряджати як всередині камери, так і окремо через USB. Для тривалої зйомки камера також може живитися від зовнішнього акумулятора через порт USB.

Камера EOS R3 є результатом трьох десятиліть еволюції, що постійно враховує вимоги професійних фотографів. Насолоджуйтеся неперевершеною ергономікою та знайомим інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом із елементами керування.

EOS R3
EOS R3

Налаштовувані елементи керування

Незалежно від того, чи знімаєте ви горизонтально або вертикально, елементи управління EOS R3 природним чином розташовані під вашими великими пальцями. Вбудована вертикальна рукоятка дозволяє легко утримувати камеру, а мультиконтролер та інтелектуальний контролер перебувають у межах досяжності великого пальця — дуже зручно для інтуїтивного керування.

Три настроювані диски на фотокамері, а також кільце керування об’єктивом, розташоване на більшості об’єктивів із RF-кріпленням, дозволяють легко регулювати параметри зйомки (витримку, діафрагму, ISO та компенсацію експозиції), коли камера у вашого ока.

У R3 неймовірна кількість настроюваних кнопок, включаючи можливість активувати повністю безшумний режим за допомогою перемикача режиму відеозйомки. Це ідеально підходить для фотографів, яким часто потрібно абсолютна тиша, а непомітність має пріоритетне значення.

Допомога під час панорамування

Режим [Panning Assist] (Допомога під час панорамування), якщо використовується із сумісним об’єктивом з оптичною стабілізацією зображення для панорамування знімків, стабілізація зображення та корекція розмитості об’єкта застосовуються під час експозиції, створюючи приголомшливі панорамні знімки зі збереженням чіткості деталей основного об’єкта. Режим допомоги панорамування дозволяє використовувати для панорамування витримку на 1–2 ступеня довшу, ніж звичайна. Або щоб підвищити частоту успішних панорамних знімків, можна встановити менше значення витримки.

Panning Assist


Два слоти для карток пам’яті дозволяють записувати файли на поширені картки SD (із підтримкою стандарту UHS-II) або надшвидкі носії нового покоління CFexpress. Картки пам’яті також можна використовувати для зберігання налаштувань камери — від конфігурації мережі до калібрувань автофокуса очима Eye Control, а також навіть для оновлення програмного забезпечення.
Налаштувати відразу кілька камер стало набагато простіше.

EOS R3

Вбудований інструмент Focus Stacking (Суміщення фокусу)

Якщо глибина різкості обмежена, режим суміщення фокусу камери EOS R3 дозволить створити зображення з ідеальною чіткістю переднього та заднього планів зображення, що чудово підходить для макрозйомки або зйомки пейзажів.

Камера знімає кілька кадрів, автоматично змінюючи фокус від ближнього до дальнього плану. Потім вона об’єднує ці кадри в єдине зображення зі значно більшою глибиною різкості та чітким зображенням об’єкта зйомки в кадрі. Це чудовий спосіб подолати природні обмеження об’єктива та створити зображення з надзвичайною деталізацією.

Крім створеного камерою кінцевого зображення, кадри-компоненти також зберігаються, тобто зображення із суміщеним фокусом можна також створювати й на етапі обробки.

Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Чи зможе Canon EOS R3 наздогнати крихітного й блискавично швидкого птаха?

  Італійський фотограф дикої природи Бруно д’Амічіс (Bruno D'Amicis) випробовує модель EOS R3, знімаючи рідкісного й неймовірно швидкого птаха на пляжах Абруццо.

 • СТАТТЯ

  Поїздка бездоріжжям із Canon EOS R3

  "Вона абсолютно перевершує все, із чим я працював раніше!" Фотограф автоспортивних заходів Володимир Рись випробовує Canon EOS R3 на своїй першій зйомці ралійних електромобілів.

 • СТАТТЯ

  Життя в неймовірному темпі із супер-телеоб’єктивами Canon

  Автоспортивний фотограф Володимир Рись опановує об’єктиви Canon RF 400mm F2.8L IS USM і RF 600mm F4L IS USM під час ралійної зйомки на камеру Canon EOS R3.

 • СТАТТЯ

  Докладний опис автофокусування очима Eye Control

  Дізнайтеся подробиці про дивовижну технологію автофокусування очима Canon Eye Control, яка встановлює або змінює точку автофокусування, визначаючи, на що ви дивитеся.

 • Підписатися зараз

  Будьте першим, хто отримає останні оновлення про EOS R3, і залишайтеся на зв’язку, щоб бути в курсі новин.